Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

2012


....................................................................................................................................................................
Kniha Jiřího Maška říká o roce 2012 vše co nabízí pohled dnešního duchovního člověka.
Objednat si ji mužete ZDE
----------------------------------------------------------------------------------------
Temná zvěst Mayů předvídá na rok 2012 apokalypsu

Odkaz dávno zaniklé mayské civilizace je v současnosti opět tématem debat a pří některých historiků a vědců. Staří Mayové je totiž postavili před tajemnou otázku, co se stane o zimním slunovratu 21. prosince 2012. Mayský kalendář totiž jako utnutím nože končí právě v tento den a dál nepokračuje.Skutečné tajemství roku 2012 aneb dokončení systému globální vlády - Vítejme v Matrixu
(také jedna z verzí oc o půjde v roce 2012) odkaz na Matrix-2001Jedna z mnoha teorií o roku 2012 praví, že se k Zemi přiblíží neznáma planeta naší sluneční soustavy, známá jako Nibiru.(Marduk). 12 planeta. Rotuje kolem našeho slunce v opačném směru než-li ostatní planety. Její dráha je výrazně elipsovitější než dráhy ostatních planet a také touto dráhou prochází v podstatně delší časové periodě. Podle některých je to 3600 let a samozřejmě se tyto dohady různí. O 12 planetě se zmiňuje množství bájí, mýtů a legend. Dává se jí za vinu snad všechny nevysvětlené globální záhady minulosti naší Země. Vymření dinosaurů, povodeň (proslavená Noemovou archou) či rozestoupení rudého moře před Mojžíšem. Praví se též, že planeta je obrovská, červená a že ji snad mohou obývat inteligentní bytosti.
Ať tak či onak, na stránkách NASA se objevují první zmínky o tělese v naší sl. soustavě. Jedná se objekt jasný, velký, letící, přibližující a červený. Zda jde o kometu, planetu či něco jiného se zatím nevím. Nicméně datum 2010 až 2012 je stanoveno i zde a to v souvislosti s pozorováním objektu pouhým okem.

Jako jedna z důležitých, komplexně vypracových studií o této planetě se jeví kniha Zecharia Sitchina - Dvanáctá planeta. Sitchinova oficiální stránka ZDE. A více v CZ od Wojnara ZDE.
Je mi to moc líto, ale anglicky zrovna nešprechtim moc comprende. Takže článek na který vede odkaz uvedu přeložený později...takže jen pro ty co umějí ENG.
Ostatní se jistě dovtípí o co tady jde...postavení planet, slunce, sluneční soustavy a středu galaxie v 21.12.2012 je celkem známe, proč na něj však poukazuje tento kruh v obilí...? I z těch fotek je jasné, že nám kdosi chce cosi sdělit.

Original ze stránky http://www.cropcircleconnector.com/2008/aveburymanor2/aveburymanor2008b.htmlČlánek se bude postupně doplňovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat