Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Chemtrails

Až neuvěřitelné věci se dějí za našimi zády a hlavně nad naší hlavou. Pokud dáte této záležitosti jen trochu času a budete přitom hledat odpověď na otázku: "co je to chemtrails?", budete zřejmě nemile překvapeni. Pokud nechcete být nemile překvapeni a dál "vědět", že vlády pro nás dělají samé dobré věci, nepátrejte po podivných mracích a po svých "divných" zdravotních problémech.NOVÉ: Web zabývající se změnou počasí a především chemtrails.......ZDE


Tak tady máme moc pěkné video a snad i ty největší skeptici budou mít co dělat, aby vysvětlili o co v tomto případě jde. VIDEO - odkaz na YOUTUBE
a další: ZDE

Časopis Instinkt píše o chemtrails a jiných konspiračních teoriích. ZDE
(začína to prosakovat do obyčejných medií, která se zatím pouze vysmívají, ale to je známý proces jak zdělit pravdu)
čtyři stadia pravdy. Pravda je nejprve zesměšňována, pak popírána, poté perzekuována a násilím potlačována a nakonec přijata jako zcela evidentní.

A tady jsou odkazy na erudovanější weby:

Z ČR + videa

Na Osudu.cz

Ve Wikipedii

a články

A odkazy na zahraničí:

Německo - ze satelitu
Tyto fotografie neukazuji běžné
kondenzační páry za letadly!

Neuvěřitelné, chemtrails v reklamě, kde nám jasně ukazují co s námi bude a co s námi už je!!!
REKLAMA NA O2

Chápu, že nevěříte. Je to moc okaté, moc fantastické, ale je jen na Vás zda-li se o tom budete chtít dozvědět víc. Hledejte a naleznete. Koukejte se na oblohu a pochopíte.
Jenomže to není tak jednoduché, čím více se bude o toto téma zajímat, tím více su budete uvědomovat, že nejde pouze o chemtrail. Toto téma Vás zanese mnohem dál, k teoriím, jenž jsou na pokraji zdravého rozumu. A pak Vám vystane i myšlenka...co je to "zdravý rozum".

Prosím nenechte odradit, jde o Vaše životy, Vaší svobodu!

Tato fotografie z ČR: jasně neukazeje klasickou kondenzační stopu za letadlem.


Přečtěte si třeba toto: článek s odkazy na WM magazínu
nebo toto: článek

Především se však ptejme proč není veřejnost, ze svých svobodou slova zaštítěných medií, vůbec informována. Pokud by to bylo prospěšné, proč nám neukáží jak jsou dobří?

Fotografie z května O8 nad Prahou (Barrandov, Ruzyně) Foto kondenzačních par - aerosolů nasycených chemickými přísadami - baryum, které vypouští proudová letadla vládních i soukromých institucí. Takovýto mrak se roztáhne, zahalí modrou oblohu a v případě, že není vítr vydrží na nebi několik hodin (cca. 6 - 20 hod.)

Kompilace na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=qO-tyOoYu4A

Základy o chemtrails - tichá zrada DOPORUČUJEME...Osud.cz


A k čemu by měly chemtrails sloužit?

Účel vypouštění :

Tyto kondenzační pásy mají být vytvářeny záměrně. Důvody jsou uváděny různé:

1) Globální stmívání (zvyšování odrazivosti slunečního záření od atmosféry), jež má utlumit dopady globálního oteplování je předkládáno veřejnosti jako hlavní důvod. Dokonce tento důvod byl veřejně udáván v některých státech USA, právě tak, jako důvod snahy o manipulaci s počasím (manipulace k lepšímu pro lidi, pochopitelně).
Podle jiných je jen zástěrkou pro zdůvodnění a utajení následujících bodů 2-6.
2) Zajištění masového proočkování obyvatelstva proti potenciálním biologickým zbraním teroristů.
3) Pokusy s vojensky využitelným řízením počasí či klimatu, s cílem zvládnout vyvolávání strategicky významných jevů, jako bouří, tajfunů, mrazů nebo veder, dešťů vedoucích k záplavám apod.
4) Dosažení zhoršení atmosférických podmínek pro činnost nepřátelských radarů (snížení “radarové průhlednosti“ atmosféry), anebo naopak zlepšení podmínek pro radary přátelské. Chemtrails jsou prostředím pro pulzní radary GWEN, různé HAARP (gyrotronový pozemní systém), a ve vesmíru umístěné lasery jsou metodou.
5) Ověřování možnosti dosažení kontroly nad duševními a emočními pochody obyvatel, tedy zvládnutí řízení globálního “lidského stáda“ pomocí emisí látek do atmosféry, včetně drog.
6) Ověření možnosti krajního postupu vůči obyvatelstvu (masového ochromení či likvidace) v případě války, rozsáhlých nepokojů apod. – pomocí fyzikálních či chemických prostředků emitovaných do atmosféry, případně i pomocí zamoření atmosféry vhodnými prostředky biologickými.

V každém případě jde o další podstatný krok v postupné technologii budování jakési globální totality. V pozadí všeho stojí ti, kterým to prospívá, tedy vlády, armády, banky, tajné služby, chemické a farmaceutické koncerny, majitelé a významní akcionáři leteckých společností a další temné síly. Tedy prostě – kdokoliv.


Konspirační teorie o spiknutí = Termín používaný k potírání veškerých informací o skutečném průběhu spiknutí.


Na wikipedii je i tahle tabulka:
Image


Chemikálie v ovzduší (baryum [dle slovníku i barium] – které je nezbytné třeba pro HAARP a další (http://www.haarp.alaska.edu/)

dále aluminium, kadmium, chrom, železo, mangan a další těžké kovy) jsou jen vodivým prostředím pro zářiče energie, které dovedou při správném směrování (právě díky chemtrailsovému vodivému prostředí) energeticky vybudit třeba i zemské jádro, či cokoliv jiného. (Viz. kousíček výše „Účel vypouštění“.) Duhový obláček nad místem zemětřesení tedy může být zviditelněním průniku energetického paprsku v ovzduší plném vodivých chemických prvků.
Šokující rozbor ovzduší po chemtrailsování tady:

http://www.rense.com/general82/chemit.htm„Akrobacie“ letadel (látají "vedle" sebe) je nejen v našem městě na denním pořádku!!!
Image Image
Kolik mají letadla rozestupy, je mě celkem jedno. Jen je udivující, že jich často letí nad stejnou oblastí souběžně i desítky během pár minut. Mnohem častěji ale chemtrails vytvářejí mřížku, nebo se různě křižují. Nejsou to určitě raketoplány a jejich stopy přesto drží hodiny, dokud je vítr v kompaktním - „pruhovém stavu“ - neodvane jinam a nepřivane odjinud jiné kompaktní pruhy. Ty, co zůstávají na obloze při bezvětří, se během hodin rozplynou do „beránků“, pak do podivné, chemické, celistvé mlhy po obloze, která mívá při slunečním ozáření i duhové barvy.
(byla provedena editace následující věty) Pokud je vzduch plný chemtrails částic a přidávaných nanovláken, je možné je pozorovat proti slunci, nebo černému pozadí.
Image
To, co je totiž rozprášeno ve vzduchu, musí zákonitě i spadnout dolů. Rychlost spadu je závislá na spoustě meteorologických okolností. Pokud v době klesání a spadu částic chemtrails přijde déšť, zůstanou po něm i patrné jakési „gelové pavučiny“ na mokré zemi, nebo gelové kapky na skle.
Image


-------------------------------------------------------------------------
T
oto jsou moje aktuální fotografie z Itálie (SanRemo) a Francie (Nice) z období 13. a 15.6.08 z dopoledních hodin. V Italii se navíc den předtím i v den "chemtrailsování" objevovaly černé helikoptéry bez označení a vždy v páru. Video úplně dole na konci článku.1 komentář:

  1. Začalo to Americkým broukem.............A teď je řada na Pytlíkovi....Ferda mu pomůže.

    OdpovědětVymazat