Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Čipy NE!Lidé stojí fronty na čipy - Praha OPENCARD

Velmi zajímavé stránky....ZDE

(výrobci RFID čipů a provozovatelé čárových kódů)

Nové jízdné: Prahu zavalily žádosti o opencard...odkaz

(lidé se opravdu vydají dobrovolně absolutní kontrole, dobrovolně ztratí svobodu)

Očipovat každého! Potvrzují se zprávy, že pro masové zavedení čipů bude zneužito hrozby pandemie ptačí chřipky.. .

ozn. OSUD.CZ: Máme vakcínu proti ptačí chřipce, křičí Američané (informuje o tom server Digiweb.cz). A většině čtenářů možná unikne, že vakcína mění DNA. Co vlastně mění a proč mění? To už se nikdo nedozví. Možná právě proto muselo zahynout tolik biologů zabývajících se právě ptačí chřipkou (více například zde).

Vincent L. Guarisco – 17. července 2008

„Přemýšlejte sami za sebe a zpochybňujte autoritu“ – Timothy Leary (1920-1996)

Americký spisovatel, psycholog, futurista a průkopník výzkumu psychedelických drog a jejich použití.

Nenávidím být strašákem nebo poslem špatných zpráv, které jsem zveřejnil v mnoha svých esejích, ale poslouchejte: v tomto autoritářském 21. století, tak plném orwelliánských výtvorů, může do našeho života brzy nastoupit taktika vědecké kontroly, aby každému ukradla jeho osobní svobody. Ano, stávající mocenská klika chce implantovat malé drobné mikročipy do našich těl za účelem šmírování, manipulace chování a dalších věcí…...celý článek.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Univerzální karta Pražana

Od 12. dubna tohoto roku začaly být vydávány čipové karty nazvané "opencard" nebo také Univerzální karta Pražana. Podle tvrzení zástupců Magistrátu, který do projektu investoval více než 100 miliónů korun, budou lidé moci kartu používat při platbě na parkovacích automatech, karta má také nahradit čtenářské průkazy v Městské knihovně, legitimaci MHD a umožnit přihlášení k internetovému portálu magistrátu, kde si zájemci budou moci vyhledat informace o své osobě. V první fázi má být vydáno Pražanům 50 tisíc karet zdarma, poté si již zájemci mají za kartu sami zaplatit.....vice ZDE.

Čipová karta za miliardu nahradí Pražanům tramvajenky


Langer chce zavést občanky s čipem i pro děti(odkaz vede na tyden.cz..........doporučuji i diskuzi pod článkem)
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Tento BLOG je zásadně proti zavedení jakýchkoliv čipů do těla zdravých lidí. Tyto čipy ve finální podobě nebudou nic jiného, než stoprocentní ovladání našich životů. Díky této technologii nás budou moci kontrolovat i tam, kde chceme mít soukromí. Budou moci zasahovat do našeho počínaní tam, kde se cítíme svobodní. Oćipovaní lidé budou mít výhody, ale svobodu ne. Bez čipu pak již nebudete plnohodnotný občan. Budete na pokraji společnosti. Nenechme to zajít tak daleko.


Tak tady je trošku reality do té naší konspirace. Nový Pas Evropské Unie pro ČR. Samozžejmě vybaven čipem. Pro absolutní kontrolu je to určitě to nejlepší co kdy kdo vymyslel. Pro naše soukroumí a naší svobodu je to začátek konce.
Pod nápisem Cestovní pas je značka čipu.


Na levé stránce: Držitel Českého cestovního pasu je pod ochranou České Republiky. Všichni jichž se to může týkat, se žádají, aby v případě potřeby poskytli držiteli tohoto pasu nezbytnou pomoc a ochranu podle mezinárodního práva. (hezké, ale napsané pouze v češtině)
Pravá stránka je zadní strana "karty" s čipem.


Tady není co dodat. Snad jen: nevíte někdo k čemu ta anténa?

28.05.2008 - exkluzivně ze zahr. zdrojů - New World Order, konspirace, tajné služby
Je to tu, vítej, Nový Světový Pořádku! Šelma nastoupí v roce 2009 se vší parádou: JÍDLO A BENZÍN JEN PRO TY S ČIPY (zpráva zevnitř) NOVÉ DOPORUČUJEME

Od roku 2009 bude moci tankovat po celé evropě jenom ten, kdo bude mít RFID čip v pase nebo občance. Jiní benzín bohužel nedostanou. Kvůli potravinové krizi chtějí později předložení občanky s RFID čipem rozšířit i na potraviny, aby si lidé doma nekřečkovali potraviny.

Proroctví se naplňují přesně podle bible i dle Nostradama, dnes už s velikou rychlostí. Přesto se ale najdou opět nějací tupci, kteří budou tvrdit, že to vše je jen teorie spiknutí.
Již nějaký čas běží tento projekt úspěšně v Malaysii, kde dostanou jenom místní lidé dotovaná paliva státem na občanku s RFID chipem a rozšiřují to i na dotované potraviny pro místní.

(Převzato z Osud.cz, bohužel je tento článek nedostupný pro neplatící čtenáře Osudu)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Čipy, kam se podíváš (odkaz vede na jiný server)

Elektronické čipy a soukromí


------------------------------------------------------------------------------------------------
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.
Bible - Nový zákon - Zjevení Janovo , kapt.13

V tom jsem viděl jinou šelmu, jak vyvstala ze země: měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak. Z pověření té první šelmy vykonává veškerou její moc. Nutí zemi a její obyvatele, aby klekali před první šelmou, které se zahojila její smrtelná rána. A činí veliká znamení, dokonce i oheň z nebe nechá před zraky lidí sestoupit na zem. Bylo jí dáno dělat znamení ke cti první šelmy a svádět jimi obyvatele země. Rozkazuje obyvatelům země, aby postavili sochu té šelmě, která byla smrtelně zraněna mečem a přesto zůstala na živu. Je jí dáno, aby do sochy té šelmy vdechla život, takže ta socha mluvila a vydala rozkaz, že zemřou všichni kdo před ní nepokleknou. A nutí všechny, malé i velké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka a je to číslo šest set šedesát šest.Žádné komentáře:

Okomentovat