Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Ameriko ! EU ! .......15.8.08

V USA se hovoří o finanční krizi století Pád investiční banky vyvolal největší propad na americkém akciovém trhu od teroristických útoků ze září 2001, index Dow Jones ztratil jen během pondělí 4,4 procenta a klesl pod 11 000 bodů. Burzy se otřásají na celém světě. Analytici a politici hovoří o stoleté krizi a srovnávají ji s velkou hospodářskou krizí z třicátých let....cely článek.


______________________________________________
16.09.2008 - Ve zkratce

Ve zkratce: Spojené státy připravují povinnou vojenskou službu, banky zavádějí limit na výběr NOVÉ POUZE PRO ČLENY
V souladu s pokračující ekonomickou, finanční, politickou a společenskou krizí uvalují některé banky maximální limit na výběr z bankovního účtu, jedná se o... kráceno Osud.cz


...............................................................................................................Francouzi se bouří proti policejnímu státu:

Už 130 tisíc podpisů se sešlo pod peticí, v níž Francouzi protestují proti „bezpečnostní“ databázi, která má sledovat kohokoli podezřelého z toho, že je „hrozbou pro veřejný pořádek“, včetně dětí od třinácti let věku.více ZDE.

.............................................................................................................
Totalitní smyčka se ve Spojených státech stále utahuje.. zatčení demonstranti budou podle Patriot Act čelit obvinění z terorismu..celý článek na Osud.cz

Americká POLICIE terorizuje děti, novináře a další nebezpečné zločince...celý článek.

Spojené státy se stále více chovají jako totalitní, fašistická diktatura - podívejte se na zatčení nezávislé novinářky, záběry, které vám Česká televize nikdy nenabídne...celý článek a video.

26.5.2008 -( Převzato z Blisty.cz - tam směřuje i odkaz na celý článek )

Postgraduální student, který prováděl výzkum taktiky teroristů, byl zatčen a vězněn britskou policií po dobu šesti dní. Svědčil o "psychologickém mučení", jemuž byl během této doby podroben. Jeho přítel, administrativní pracovník, bude z Británie deportován.

Univerzita informovala policii, že Rizwaan Sabir, 22, si stáhl manuál al Kajdy z amerického vládního (!!) internetového serveru. Přestože vedoucí jeho postgraduální práce sdělili úřadům, že materiál student potřebuje pro svou vědeckou práci, byl student zatčen a šest dní vězněn spolu se svým přítelem, administrativním pracovníkem university, který mu text vytiskl. Oba byli sice propuštěni, avšak administrativní pracovník byl znovu zatčen a bude z Británie deportován.

Univerzitní učitelé poukazují, že jde o přímý útok na akademickou svobodu. Britská vláda ve snaze o preventivní protiteroristické akce vyvíjí nátlak na univerzitní učitele, aby se stali policejními udavači, informuje deník Guardian.......celý článek.

Jimmy Carter jde s pravdou ven
Izraelský nukleární arzenál má 150 zbraní, řekl v neděli bývalý americký prezident Jimmy Carter. Učinil významnou poznámku při debatě na literárním festivalu v britském Hay-on-Wye.

Pro 1200 platících posluchačů, odhalil nejen počty jaderných zbraní různých států, ale zároveň odsoudil Izraelský postoj k Palestiňanům a navrhl aby US spíše obchodovala s Íránem než-li proti němu zbrojila.

------------------------------------------------------------------------------------------
Ve zkratce: Kdo bude v budoucnu demonstrovat, může být okamžitě zastřelen... tak zní podle německého blogu prakticky neznámé směrnice a nařízení EU, které vstoupí v platnost 1.1.2009 NOVÉ

Píše nám čtenář se zkušenostmi z německého prostředí: Ahoj Jirko, Tuhne mně úsměv na rtech, když čtu tenhle blog specielně tenhle odstavec:

Aufforderung zur Teilnahme an Demos !!!
gegen den EU-Vertrag - Demo-Teilnahme
solange noch nicht scharf geschossen wird


JE TO VÝZVA PRO VŠECHNY LIDI V EU, ABY VYŠLI DO ULIC A PROTESTOVALI PROTI EU SMLOUVĚ A PROTI VLÁDĚ, dokud je to možné. JINAK OD 1.1.2009 V 00:00 VSTUPUJE V PLATNOST MIMO JINÉ TAKY TO, ŽE KDO BUDE PROTESTOVAT, MŮŽE TO BÝT KVALIFIKOVÁNO JAKO POVSTÁNÍ A MŮŽE BÝT JIŽ PŘI POVSTÁNÍ (DŘÍVE NAZÝVANÉ PROTESTNÍ AKCÍ) ZASTŘELEN, NEBO MŮŽE BÝT TAKTÉŽ JIŽ ZASTŘELEN PŘI ÚTĚKU. STÁLO BY ZA TO NECHAT TENTO ČLÁNEK PŘELOŽIT.....

Ano, všechno však marné, lidé na horní palubě Titaniku zřejmě hodlají tančit a hodovat až do konce. Ano, lidé chtějí spát a i my, kteří s nimi třeseme, jsme "negativní". A tak nás někteří jednotliví čtenáři opouštějí. To je ale jejich volba a jejich svědomí, které jim bude přesně zúčtováno, až přijde čas. Vyzýváme čtenáře, kteří jsou schopni překládat z němčiny, přihlašte se prosím k nám do redakce. (tzn. www.osud.cz )Díky moc.


-------------------------------------------------------------------------------------------------


U S A

V USA začíná být krušno. Podle článků zveřejněných ve výše uvedených médiích, ale i z jiných zdrojů začíná bát jasné, že republikánské vedení udělalo z této země téměř totalitní stát, kde svoboda a právo začíná být ohroženo způsobem podobným některým diktátorským státům třetího světa.

Zase OSUD .... přímý odkaz s názvem "Totalitní USA" , asi se budete divit proč je tak žereme.Obamův pastor: USA si za útoky z 11. září mohou samy !!!

Americkému senátorovi Baracku Obamovi, který usiluje o demokratickou nominaci do prezidentských voleb, opět uškodil jeho duchovní učitel, pastor Jeremiah Wright. Ten v pondělí prohlásil, že Spojené státy si za teroristické útoky z 11. září 2001 mohou samy.

(tomu není co dodat,,,Ameriko styď se. Obamo a Clintnová: "Jste stejní!!!" Ať vyhraje ten nebo ta nic se nezmění. Všechno je to stejná pakáž. Zaprodanci Satanovi bez svědomí)

A zde je budoucí americká prezidentka přísahající věrnost BafometoviZde jsou odkazy na videa svědčící o brutalitě americké policie:

USA - Police State 2007


Brutal reality: Rise of the police state in USA.

USA Police Of karry forum

Jak se zachází s knězem co je proti válce v Iráku ( všiměte si jak zatknou i dvě žený, které jen vykřikují)
Postupně, spíše nechtěně, se díky vyhledávání na internetu v otázce politiky USA, dostávám čím dál tím více do úzkých. Jsem povětšinou odkazován na jiné zdroje než ty formální. Už to mi jasně ukazuje, že vláda USA je víc tajná než veřejná. Svými tajnostmi zachází tak daleko, že vlastně není už vůbec možné adekvátně posoudit nějaký problém či informaci. Proč se tak děje? Co neustále vláda USA tají? Díky jejich tajnostem, zde dnes máme dnes tolik "konspiračních teorií" či takzvaných "hoax", že i na těch může být něco pravda, pokud nejsou celé založené na pravdě.
nejzajímavější z nich jsou:

Chemtrail
New World Order
Illuminati
Area 51 a vše kolem UFO
11.9.2001


Hledejte na internetu pod těmito názvy informace. Vyplatí se vidět věci z jiných úhlů. Nenechte se ovlivňovat pouze klasickými, již dávno ovlivněnými, médii.Příspěvek budu postupně doplňovat.
Žádné komentáře:

Okomentovat