Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Odboj - AKCE - Aktuality

NWOO (New World Opposition Organization) zahajuje svou činnost dne 17.10.2008. Cíl této organizace je:
Nedopustit dokončení absolutní nadvlády světa několika jedincům, které nyní nazýváme: The Bildeberg Group, Council on Foreign Relations (Cfr), NATO, OSN, MMF, CIA, Illuminati, Svobodní Zednáři (FreeMason), či vláda USA..apod.(rodiny bankéřů, finančníků, královské rodiny) a kteří chtějí z naší planety vytvořit otrokářský Nový Světový Řád (NWO)

Organizece NWOO, Vás pro žádá aby jste se s ní spojili a přestali marně bojovat sami. V organizované jednotě je větší síla. Jedinci v tomto boji mnoho neznamenají. Je třeba utvořit koalici již existujících skupin a osob, aby jsme dosáhli svobody lidstva a hlavně proto aby jsme to vůbec stihli a nebylo pozdě. Veškeré připomínky, dotazy či případný zájem o vstoupení do NWOO Vám prozatím poskytneme na těchto Mailech: nwoorganization@gmail.com, vilhem.komodor@gmail.com, vruthworld@seznam.cz

Prozatímní WEB organizace: www.nwoorganization.blogspot.com časem bude přesunut na www.nwoo.org
____________________________________________________________

OKO DRAVCE..novy film právě v kinech,,možná Vás bude zajímat...z Osud.cz
z Cinema.cz

____________________________________________________________

Ron Paul.........Ronald Ernest „Ron“ Paul (* 20. srpna 1935 v Pittsburghu, Pensylvánie) je americký lékař a republikánský politik. Lékařské vzdělání získal na Gettysburg College a Duke University v letech 1957 resp. 1961 a během své vojenské služby, kterou v 60. letech absolvoval, pracoval jako chirurg u letectva....wikipedie.

Odkaz1...publikace
Odkaz2...oficiální web
„Většina Američanů je dnes naprosto frustrována. Politický výběr, který mají k dispozici, jim ve skutečnosti žádný výběr neposkytuje. Přes obecné kecy o „změnách“ žádná hlavní politická strana nepředstavuje nic, co by změnilo současný stav. Nikdo si nevšímá /americké/ Ústavy jinak, než s pohrdáním. Nikdo z nich nenabízí žádnou změnu v monetární politice. Nikdo nepřináší omezení vládních výdajů, které přivodily současnou katastrofální dluhovou zátěž. Nikdo nemluví o stažení amerických vojsk nejen z Iráku, ale z celého světa. Naše země brzy zbankrotuje, a žádný z návrhů na řešení neleží na stole. Tento destruktivní koaliční konsensus dusí americkou politiku již dlouhá léta. Kdokoli snažící se byť jen položit základní otázky je zesměšňován či ignorován. To je důvodem, proč jsem rozběhl tuto Kampaň za svobodu …“
Pokračování na OSUD.CZ

p.s. vh. : Ať už to osud.cz vidí jakkoliv, mě ty hvězdy všude v pozadí trochu zaražejí.M
ezinárodní den nenásilí - 2. říjen 2008
2. říjen byl vyhlášen OSN mezinárodním dnem nenásilí v květnu 2007. Rovněž byly státy i jednotlivci vyzváni, aby tento den využili k upozorňování na aktivní nenásilí. Důvodem pro tyto kroky je to, že lidé o aktivním nenásilí ví málo, i když má v této době velkou důležitost. Minulý rok se k této příležitosti konaly různé akce ve 250 městech na všech kontinentech....dál.


_________________________________________________________________

Mír dostal šanci: Veletrh zbraní zrušen...více ZDE.16.8.08

Proč jsem sám, ptá se čtenářů OSUDu odvážný student, jenž podal trestní oznámení na Schwarzenberga

CENZURA INTERNETU: Tlaky na okleštění internetu a svobod dále pokračují - potřebujeme VAŠI POMOC, ABYCHOM ZACHRÁNILI INTERNET!


8.7.08


Student podal trestní oznámení na von Schwarzenberga, viní ho z vlastizrady, zneužití pravomoci veřejného činitele a šíření poplašné zprávy...celý článek.

Češi dnes demonstrují pro i proti radaru...seznam.cz

Američtí intelektuálové: "Protestujeme proti americkému radaru v České republice"...celý článek.

Opakuji, že jste lhář, pane Topolánku, a ohrožujete občany – a tady je další důkaz...celý článek.

Společně proti základně..nová kniha...celý článek.

Bývalý šéf NATO: raketová obrana je výsměchem lidské inteligenci...celý článek.


Žádné komentáře:

Okomentovat