Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

NWO-Radar CZ

Dál jsem se „trochu“ rozepsala o radaru a věcech, které na něj navazují.
Pak jsem zjistila, že je to i ve zkratce na 5 stránek ve Wordu (Word2000, tak to půjde otevřít všem), takže to upnu zvlášť.
Radar je totiž další nedílnou součástí politiky iluminátů.

Z obsahu o radaru :
1. Condoleeze Rice – Podílela se na „sametovém podvrhu“ v Evropě r. 89.
V novozélandském Aucklandu vypsána odměna za zatčení Riceové

2. „Tichý“ souhlas USA s r. 68. (Spíše jeden z jejich záměrů)

3. Pentagon nevylučuje, že v Česku budou vytvořeny další americké vojenské základny.

4. Topolánek ví a počítá s tím, že zde v souvislosti s radarem budou umírat lidé? (Autor je starostou obce Trokavec.)

5. Výsměchem je americká „předváděčka“ funkce radaru naší úžasné ministryni Parkanové. Vše byla jen počítačová simulace. (ČTK)

6. Coyle připustil, že americké rakety v Polsku jsou schopné nést i jaderné střely. (Tedy ne obrana, ale útok.) Konkrétní politický, vojenský i technologický kontext, do kterého je tato základna zakomponována, z ní činí jednoznačně zařízení připravující útočnou válku.

7. Jako „náhradu“ za umístění amerického radaru na našem území, škemráme o finanční přispění Ameriky na posílání našich vojáků do jejich odporných válečných výpadů. (ČTK)

8. Českou republiku mají v budoucnu ochránit americké námořní lodě křižující Středozemní moře, s dostřelem 500 km!!! (Jak asi?)

9. Pohled z druhé strany, aneb nač se připravuje Amerika? (Vladimír Krasilnikov) – Rusko je (po Jugoslávii, Iráku atd.) dalším cílem útoku USA.

Tady je odkaz, kde si můžete těch pár stránek poznámek o radaru stáhnout:

http://uloz.to/705434/RadKom.rarHrozně ráda bych věřila, že je zastavíme. Určitě i jedinec má velkou sílu. Nepochybně. Ale tohle je komplot připravovaný stovky let. A velmi dobře připravovaný.
Vždyť my se neumíme sjednotit ani v tom, abychom donutili NAŠI (odjinud řízenou) vládu, aby dělala dobro pro lidi a ne pro sebe. A přitom už se po staletí svět řídí přesně podle plánu iluminátů. Včetně všech válek od francouzské revoluce po dnešek.
Záměrně je řízený světový hospodářský a politický chaos. Nezájem lidí o cokoliv, nežli o svůj prospěch, je také předem předpokládaný…

Základ iluminátů je opravdu sestavený ze Židů (proto ilumináti jsou propojeni se zednáři). Ovládli mimo vše stěžejní (průmysl, finance atd.) právě i media a jimi nám teď do hlav tlučou to, co mnozí pokládají „za své myšlenky“.
Ti, co jsou už přes media „vymytí“, nikdy nepřipustí, že je to jinak, než jim říkají. Navíc je to pro ně pohodlnější, nežli přemýšlet a dávat si věci, co se kolem nás dějí, do souvislostí.


Ať občané volí jak chtějí, stejně se k vládnutí v žádné zemi nedostane nikdo, kdo by nebyl po chuti iluminátům.
A sjednocení zemí je právě to, o co usilují. Pak bude vládnout jen pár jimi dosazených jedinců. Uhlídat spoustu vlád na Zemi dá práci. Hlídat – respektive spravovat – jen vládu jedinou, nebo pár … pohodička.

Od konce II. světové války Američané bombardovali 21 zemí!!! Zahynulo přitom cca 8 miliónů lidí. (Od r.1991 do r. 2003 odhaduje OSN, že 500 000 Iráckých dětí zemřelo v důsledku bombardování. Pak došlo k druhému vpádu Američanů do Iráku. Obětí asi bude mnohem více.)

Na světě je 192 států. Američané mají vojáky v 130 z nich a stálé základny (702) v 60 z nich.

Historik a autor William Blum uvádí, že během let 1945 až 2005 se USA snažily svrhnout více než 40 cizích vlád a potlačit více než 30 národně-osvobozeneckých hnutí.

Kdo tedy doopravdy vládne světu? Myslíš, že si opravdu volíme vládu my, jako občané?

Gott
Gott už mě leží v hlavě dost dlouho. Marně doma hledám i rozhovor s K.Gottem ve čtvrteční příloze „TV magazínu Dnes“, který vyšel před pár lety (5 let hrubým odhadem). Uložila jsem tento poklad tak dobře, že jej teď ani sama nenajdu. Tvrdil tam, že kdesi na západě Evropy koncertoval zjara 68 a divil se, že všichni mluví o „jakémsi vojenském manévru“, který se týká naší republiky. Znali nejen přesný termín, ale i postup jednotlivých armád. Absolutně tenkrát nechápal. Až v srpnu 68 mu došlo, o čem byla řeč.
Totéž ostatně tvrdilo i dost mých známých, kteří v r.68 byli na montáži „na západě“.
(MOC PROSÍM, POKUD BY NĚKDO MĚL ZMÍNĚNÝ ROZHOVOR S GOTTEM A MOHL MĚ HO OSKENOVAT. Odměna dohodou.)

Čipování lidí je další věc.
Jak se zdá, bude to (jako všechno ostatní) velmi dobře promyšlené. Lidé si budou o „čipování“ sami žádat.
Zdá se vám to nemožné? Omyl. Čipování je předkládáno Američanům například jako ochranné sledování lidí proti „teroristickým“ akcím, ochrana proti únosům dětí… a těm, kteří nepodlehnou této panice je „tvrdě“ řečeno:
Bez čipu se v budoucnosti třeba ani nenajíte…

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7533


CITACE:
citace:
Od roku 2009 bude moci tankovat po celé Evropě jenom ten, kdo bude mít RFID čip v pase nebo občance. Jiní benzín bohužel nedostanou.
Kvůli potravinové krizi chtějí později předložení občanky s RFID čipem rozšířit i na potraviny, aby si lidé doma nekřečkovali potraviny. …
Již nějaký čas běží tento projekt úspěšně v Malaysii, kde dostanou jenom místní lidé dotovaná paliva státem na občanku s RFID chipem a rozšiřují to i na dotované potraviny pro místní.A pan kníže Karel Schwarzenberg

je velice důležitou figurkou naší politiky hned od vzniku naší nové, „demokratické“ republiky.
Protože šlechtický rod Schwarzenbergů patří k iluminátům už po staletí.
V letech 1990-1992 zastával funkci kancléře prezidenta Havla (ten je mimo jiné zednář 30° zasvěcení). Troufám si říct, že to tak bylo dopředu plánované. Bylo třeba správně nasměrovat „nový“ vývoj.

Pak pracoval v pozadí, jako „šedá eminence“ a nyní se opět vyhoupl do popředí. Na post ministra zahraničí. Opět bylo třeba uskutečnit jeden z důležitých kroků – radar.

Proč byl letos v červnu přizván na utajené setkání skupiny Bilderberg Group – jedné z nejvyšších skupin iluminátů?

Dokonce jsou zde přímé styky Schwarzenbergů s rodinou Bushových.

Prescott Bush při financování nacistů spolupracoval s nacistickou hraběnkou jménem Therese Maria Ida Benedicta Huberta Stanislava Martina von Schwarzenberg.

http://www.northstarcompass.org/nsc0312/bushnazi.htm
a
http://mysite.verizon.net/ress3yvb/endtimeswatchermedia/id84.html


Toto jméno najdete i v genealogii Karla Schwanzenberga. S daty hraběnky: *Protivín 11.11.1905, +Schweinfurt 6.4.1979

http://genealogy.euweb.cz/schwarzb/schwarzb3.html


Spolupráci s nacisty dokazuje i využívání vězňů koncentračních táborů Schwarzenbergy. Zde:

http://www.praguepost.com/articles/2008/05/21/lety-novel-implicates-foreign-affairs-minister.php


Další zajímavosti jsou i tady:

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7688
http://www.ahasweb.cz/2008/20080613.htm


Karel Schwarzenberg je členem i další z nejvyšších iluminátských skupin – Trilaterální komise.
(Roku 1972 David Rockefeller založil Trilaterální-trojstrannou dohodu, která se stala synovskou odnoží Bilderbergu. Dnes je předsedou G. Bush.)

http://who-are-the-illuminati.blogspot.com/2004/05/trilateral-commission-as-of-2005.html

Najděte si na stránce (skoro až dole) CZECH REPUBLIC.

Nebo:

http://www.conspiracyarchive.com/NWO/Trilateral_Members.htm
a
http://wikicompany.org/wiki/911:Knights_of_Malta#European_Group


Za náš stát tam figurují i další zajímavá jména.

CITACE:
citace:
*Executive Committee (Výkonná rada):
*Vladimir Dlouhy, Senior Advisor, ABB; International Advisor, Goldman Sachs; former Czechoslovak Minister of Economy; former Czech Minister of Industry & Trade, Prague

Members (řadoví členové):
Jiri Kunert, Chairman and Chief Executive Officer, Zivnostenska banka; President of the Czech Association of Banks, Prague

Prince Charles of Schwarzenberg, Founder and Director, Nadace Bohemiae, Prague; former Chancellor to President Havel; former President of the International Helsinki Federation for Human Rights

Pavel Telicka, Partner, BXL-Consulting, Prague

Alexandr Vondra, Managing Director of the Prague Office, Dutko Group Companies; former Czech Deputy Minister of Foreign Affairs

Snad nejlépe vypracovaný přehled o světovém dění, řízeném USA, jsem našla tady:

http://trodas.wz.cz/am/

Moc doporučuji přečíst tyto stránky a i stránky, na které jsou v nich další odkazy.

2 komentáře:

  1. www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

    OdpovědětVymazat
  2. Jste pasluhove rusaku!

    OdpovědětVymazat