Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

HAARPy Birthday to youAsi nejlepší stránka, kterou jsem našel,,velmi podrobná, grafy, simulace a atd. Doporučuji
http://www.declarepeace.org.uk/captain/murder_inc/site/HAARP.html


Zkratka HAARP znamená High-frequency Active Auroral Research Program, tedy nízkofrekvenční aktivní polární výzkumný program. Oficálně se jedná o program výzkumu ionosféry, ale prakticky všechna známá fakta svědčí o tom, že HAARP je zbraň, nebo alespoň vojenské zařízení. Pravdou ovšem je, že ionosféry se docela jistě týká....atd...ZDE.


Program HAARP, oficiálně odstartovaný roku 1993 a podle názvu zdánlivě mírový "projekt pro aktivní výzkum polární záře", ve skutečnosti je pod společnou správou vojenského letectva a válečného námořnictva Spojených států amerických. Jeho základna je v Gakona na Aljašce. Oficiálně má sloužit k "výzkumu, simulaci a řízení ionosférických procesů, které by mohly ovlivnit výkon komunikačních a kontrolních systémů" a na svém webu se....GEWO...ZDE. tak i tváří.


NEBEZPEČÍ DVOJÍ TVÁŘE
Nejvýkonnější radarový systém světa označovaný zkratkou HAARP dovoluje zvyšovat teplotu určité části ionosféry. Může tak měnit výšku této vyšší atmosférické vrstvy, kterou lze pak použít k odrazu nějakého druhu elektromagnetických vln do libovolného místa na planetě. Což Spojeným státům skýtá úžasné strategické možnosti. Projekt je vyvrcholením dlouhodobého úsilí amerických expertů, pracujících pro americkou armádu a průmyslové podniky, které se zabývají výzvědnou a vojenskou technologií....OSUD.CZ...ZDE.

HAARP na Youtube....ZDE.

Divné mraky nad čínou před nedávným zemětřesením HAARP? (30 mins before the 2008 Sichuan earthquake in China)...ZDE.

HAARP - Nature Modification Weapon..jen v AJ.,,,,ZDE.

Systém pokrývá plochu asi 13 hektarů a je tvořen 180 anténami (12 krát 15 řad), z nichž každá má dva dipólové přenašeče o výkonu 10 000 W. Celá soustava má tedy výkon 3,6 MW (3,6 miliónu wattů). Antény mají dvě kmitočtová nastavení, a to 2,8 až 7 MHz a 7 až 10 MHz. HAARP tedy vysílá elektromagnetické vlnění do ionosféry, přičemž využívá některé její charakteristiky. Ionosféra funguje především jako gigantická "anténa", pomocí níž lze signál zaměřit na kterékoli místo na Zemi. To ovšem není všechno. Za určitých meteorologických podmínek (ty se neustále mění, ale dají se předpovídat) lze ionoféře "ukrást" značné množství elektromagnetické energie, která je tam díky iontům rozmístěna v těžko představitelném množství. Pokud bude celý výkon HAARPu za vhodných podmínek zamířen na jediný bod oblohy, původní signál se zesílí až tisíckrát, což znamená výkon 3,6 GW, tedy 3,6 MILIARDY wattů. Abyste si udělali představu, tak je to zhruba dvojnásobek výkonu všech vodních elektráren v České republice dohromady....VÍCE.

http://www.uaff.us/haarp.htm

Žádné komentáře:

Okomentovat