Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

J.X.DOLEŽAL TOTÁLNĚ PŘEHULENO  1. Zloději proti radaru
    Letošní sedmnáctý listopad byl, kromě náckovského pokusu o pogrom v Janově, poznamenán pokusem antiradaristů ukrást si ke své propagandě tohle výročí.
    Tamášovci – jak je asi nejspíše vhodné říkat sektě kolem hnutí Ne základnám – včera obklopili pomníček připomínající, jak nám sedmnáctého listopadu na Národní třídě tehdejší komunistická policie rozbila držky. V tu chvíli měl přijít někdo, kdo tam tehdy před devatenácti lety byl, a rozbít držku jim. Já tam nebyl, psal jsem článek pro Reflex, ale když jsem nezákladnisty šaškující kolem pomníčku stojícího nad louží naší krve viděl večer ve zpravodajství, svrběla mne dlaň. -(poté co jsem si ho nemohl hodinu vyhonit)pozn.aut-
    Že se pokusilo tohle výročí ukrást hnutí, které za sebou má ruské sponzory, je symptomatické – bolševici vždy vynikali drzostí. To ale tamášovce neomlouvá. My, kteří jsme v osmdesátém devátém skutečně dostali na Národní na budku, jsme byli puzeni idejemi právě opačnými, než ve společnosti prosazuje Tamáš. Naše policie naštěstí nezareagovala, jak by protiradaristé zasloužili. Na to policie v demokratické zemi není. A nějaký dostatečně vzteklý pamětník se na Národní také nevyskytl.
    Tak nezbývá, než tamášovce za skutečně hanebné zneužití výročí 17. listopadu poslat do prdele. zdroj reflex JxDNo a jak to říci snad ješte lépe než tady JirkaNějakej vypíčinej mamrd se domluví s ňejakym vyližhovno vypomamrdovanym


pračůrákem na nějakým datumu, pak to další pojebaný zkurvysyni schválej a máme tu


vymrdanej státní svátek. Jo takže nezbejvá říct snad nic jiného než děte všichni doprdele


vy nevyjebaný čůráci a buzeranti co si myslíte, že když si necháš dát na národce obuškem


do držky tak si robil revoluci kurva to snad ne.

píči tady robili revoluciu iné kádry aj z USA aj z Ruska TY pičo mi6 ne vole kgb ne cia ne mosad ne kurva putin a lízinka maj na to školy ne dyk píčo ten je tak tajnej že se ani v klidu nevysere tak čo buděme robit ako to buďeme rješiť . VIVA LA révolution de velours.


JAKO VOLE DO PIČI VKLIDU VŠEHO S KUNDÍ MÍROU NE PÍČI KUNDA DO PRDELE


ZDUŘ PÍČO zdroj: malá lesní chaloupka v bezpečí


PS: pár magorů žije ve stínadlech opravdu velkejch Vontů


Žádné komentáře:

Okomentovat