Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

KONSPIRAČNÍ FILMY - KINO AEROKINO AERO
15. - 17. 01. 2009
REKREAČNÍ PŘEHLÍDKA KONSPIRAČNÍCH FILMŮ A TEORIÍ

čtvrtek 15.01.2009

► CO SE STALO 11. ZÁŘÍ 2001?
LOOSE CHANGE: FINAL CUT + SOUTH PARK: 9/11 MYSTERY
9/11: USILUJME O PRAVDU

pátek 16.01.2009
► KONSPIRAČNÍ TEORIE KOLEM TAJENÝCH VESMÍRNÝCH PROJEKTŮ
UFO UNPLUGGED
PITVA MIMOZEMŠŤANA
CO SE DĚLO NA MĚSÍCI?

sobotačtvrtek 17.01.2009
► VŠECHNO JE JINAK_ZEITGEIST
TERRORSTORM
KŘIVÁK MICHAEL MOORE
ZEITGEIST - DUCH DOBY

IRÁK SE SLEVOU


NOVÉ ... POZOR

Pražské Kino Aero je nuceno výrazně zpřísnit bezpečnostní opatření

K bedlivější kontrole návštěvníků neobvyklé filmové přehlídky se kino rozhodlo přistoupit poté, co bylo anonymem upozorněno, že festival bude hrubým způsobem narušen blíže nespecifikovanými složkami tajných služeb z blíže nespecifikovaných zemí. Pravost oznámení nyní prošetřují kompetentní orgány. Oficiální stránka přehlídky www.cinemaconspiracy.cz byla opakovaně nabourána hackery, bereme to jako varování. Připravují se technická opatření, aby se nikdo nemusel obávat o svoji bezpečnost.

POKYNY NÁVŠTĚVNÍKŮM (pracovní verze)

! Během projekcí je zakázáno používat (mít zapnutý) mobilní telefon. Před vstupem budete zaměstnanci kina požádáni o odevzdání baterie z vašeho přístroje, ta vám bude vrácena při odchodu z kina. - Doporučujeme s sebou telefony raději vůbec nebrat.

! Během festivalu je v prostorách kina (včetně dvorku) dovolená konzumace nápojů a potravin zakoupených výhradně na baru kina Aero. Opatření zahrnuje i tabákové výrobky. Žádáme také všechny, kterým budou potraviny či přímo drogy nabízeny cizí osobou, aby toto bezprostředně oznámili obsluze kina.

! Návštěvníkům, kteří se na přehlídku chtějí vypravit i přesto, že se nebudou cítit zdravotně zcela v pořádku, doporučujeme, aby zůstali raději doma.

! Návštěvníkům je zakázáno přinášet do kina nebezpečné předměty. Mezi ty mimo jiné patří veškerá elektronika, nůžky na nehty, kosmetické přípravky, či neprůhledné zapalovače. Při vstupu budete prověřeni detektorem kovu, screeningem zavazadel, případně i osobní prohlídkou (pod lékařským dozorem).

! Pozorně sledujte značení v prostorách kina. Od dveří označených s varovným nápisem „VSTUP ZAKÁZÁN" udržujte odstup minimálně 1,75 metru.

! Nenechávejte své osobní věci (kabáty, tašky apod.) bez dozoru, mějte je stále při sobě. Odložené podezřelé předměty budou bez prodlení odstraněny zaměstnanci kina bez nároku na náhradu.

Ujistěte se, že rozumíte výše uvedeným pokynům. V opačném případě nejsme schopni zajistit Vaši bezpečnost!

odkaz na oficialní web...ZDE

--------------------------------------------------------------------------------------------

A hle Idnes....vice ZDE

Žádné komentáře:

Okomentovat