Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Až nám to ani nepřijde+Izrael

Jestli je někdo nevěřící, tak jsou to právě vládní zkorumpované americké a israelské svině. Nechtěl bych být na jejich místě, jelikož bych se za to umučil ve svém vlastním zkrvaveném svědomí. Nejhorší je na tom to, že raketa, která vybouchla na israelské straně nemusela být pravá a mohl to být další podvrh NWO nebo jiných osvícených pekelných černokněžníku. Jeden israelský voják byl zabit, a tisíce palestinských civilstu se válí v krvi. Za tyto zvěrstva - budou muset zaplatit.

Až budete usínat vy zbabělí vrazi, modlím se za to, že vás navštíví těch miliony mrtvých, jenž jste nechali zavraždit kvůli moci a budou vás soudit ve vašich snech....

-------------------------------------------------------------------------------------------------Každý od svého narození (i já) jsme byli vychováváni proto, aby jsme byli dobře manipulovatelní. Tahle celá fraška otroků - našich rodičů... V nevědomí naši otcové a matky jsou. Ve velké nebezpečí jsme pak i my. Hledat sebe by jsme všichni měli. Však jak můžeme si myslet, že jsme sebe našli, vždyť skrz duši a srdce nejednáme. Místo toho jsme podráždění, vystresovaní, vystrašení, úskoční, lživí a zlí až nám to přijde, že to opravdu jsme my. Přitom takoví být nechceme. Z toho všeho koloběhu (práce, TV, PC, spánek) se lidi stávají otrokama času. Staváme se vlastně krysami, bestiemi, kterým je všechno jedno, blbečkama, kteřá nic neřeší. Hloupýma stvořeními, které zajímá jen jejich práce (byť je to krásná práce), peníze a osobní blahobyt . A jak hlavně nemyslet, vypnout aspoň na chvíli. Vypnout jinak se stáváme podrážděnými. A když se nás někdo zeptá: "Co ti je?" Odpovíme úsečně, stroze a zle: "nech mě být!" Tomu chceme své děti učit a učíme! Učíme je jak býti sobeckými, malichernými, egoistickými havěťmi.

Duše je ta tam, nevíme kdo jsme a co tu děláme. A nutíme naše děti být stejnými. A místo toho aby jsme nad tím zamysleli mávneme rukou a pohrdavým tónem dodáme: "ale prosím-tě."

WADE

Žádné komentáře:

Okomentovat