Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Barack Obama u moci....

Obama je velká změna že?

Připravme se na nejhorší aneb Barack Obama u moci

Odkaz vede na článek Jiřího Míky, na blog IDnes.

Nicméně si politiku nemůžeme představovat jako Hurvínek holokaust. Specialitou pana Obamy je public relations - je to imagemaker, který ve skutečnosti žádný vlastní názor nemá. Jeho poradce, pan Zbigniew Brzezinsky, je právě jeden ze skutečných mozků, který skrze Obamu bude promlouvat. Což je zajímavé, protože pan Brzezinský je přímo osobně zodpovědný za vytvoření Al Kaidy.

Obama jako kanditát také již hovořil o jeho plánech případně i zaútočit na Pakistán. On není žádný pacifista a ve skutečnosti je přívržencem politiky New World Order mnohem více, než byl George Bush.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Obama: Ztráty na životech na obou stranách v Gaze jsou "srdcervoucí"

Nový americký prezident Barack Obama charakterizoval ztráty na životech na obou stranách konfliktu v Gaze jako "srdcervoucí". Konstatoval, že okamžitě po inauguaraci začne vyvíjet úsilí, aby dostal situaci na Blízkém východě ze slepé uličky. Uvedl, že plánuje vytvořit speciální tým pro Blízký východ.

Zároveň řekl Obama v rozhovoru v televizi ABC, že při jednání s Íránem použije nový přístup. Dodal: "Írán bude jedním z našich nejobtížnějších úkolů".

Nový americký prezident nevyloučil, že by mohlo být zahájeno trestní stíhání za možné zločiny, spáchané příslušníky Bushovy vlády.

Komentář V.K.: Pan Obama je vážně stratég. Na obou stranách..hehe, bych se zasmal kdybych mohl. Kde jsou sakra podobné fotografie stovek mrtvejch dětí a civilistů v Izraeli? Kde? Izrael je obyčejné pokračování nacistického německa. Sory, ale já to tak vidím. Tvrdtě si co chcete, ale pokud přestanete sledovat NOVU a Idnes, dospějete k tomu samému.Žádné komentáře:

Okomentovat