Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Izraelské peklo...sion-israel hell

Jako všechny jiná média i myslichvost se chce vyjádřit k nynější situaci Izrael-Palestina, tedy konkrétně co se právě děje v pásmu Gazy.

Myslichvost tedy zastává toto stanovisko: To co právě Izrael provádí je trestuhodné, nechutné a neoprávněné. Je to obyčná genocida na Palestinckém lidu, stejná ba s ohledem na dnešní dobu, ještě horší než jakou vedl Hitler proti židům. Používání nekonvečních zbraní, cílené vraždění civilistů. To není adekvátní odpověď na udájné odstřelování Izraelského území hamáskými raketami, které vypadají takto. (viz obrazek)

Izrael vůbec nemá žádné právo na prasárnu typu "ofenziva". Je to hnus, který podporují i ostatní Země, včetně naší republiky vedené Černokněžníkem Schwar.....

Proč má EU, tedy i my posílat peníze na obnovu a humanitarní pomoc v pásmu Gazy, když jeji zničení a napadení financuje USA. Proč? Copak je Izrael nějaký zvláštní precedentní stát, jenž si může dělat co chce a svět pak po něm bez reptání uklízet. Podívejte se na tyto fotografie...myslíte že je to normální zásah proti teroristům?


BÍLÝ FOSFOR V BOJÍCH

Bílý fosfor je toxická látka, která může vyvolat popálení kůže a poškodit játra, srdce a ledviny. Jeho použití nezakazuje žádná mezinárodní smlouva, nicméně podle protokolu III. konvence o konvenčních zbraní z roku 1980 nesmí být použit proti civilnímu obyvatelstvu nebo proti vojenským silám rozmístěným mezi civilním obyvatelstvem....kde je OSN teď, když jeden z jeho členských států porušuje mezinárodní smlouvu!

Izrael používá při operaci Lité olovo v pásmu Gazy zbraně, jež dosud v žádném konfliktu nenasadil. Uvedli to norští lékaři Mads Gilbert a Erik Fosse, kteří z pověření humanitární organizace Norwec deset dní dobrovolně působili v Gaze...novinky.cz
Zvedněte se a přestantě litovat ty tisíce zraněných a stovky mrtvých palestinců. Začněte s tím něco dělat, vždyť i vaše vládá tuto ohavnost podporuje a předlouhými konferencemi dopomáhá tomu, aby celé pásmo Gazy bylo vymazáno ze světa.

Čtěte nezávislá média, v televizi se dozvíte jen lež a nic jiného. Postavté se své netečnosti a naserte se konečně, nebo jste smířeni s tím že také podporujete bezdůvodné vraždění.

Koukněte se jak dopadne vaše netečnosta a příště ještě stokrát hůř.

Na tomto videu teroristy neuvidíte. VIDEO

Aktuální články 1/09!!!

Izraelské letectvo ve středu nad ránem znovu bombardovalo pásmo Gazy. Jeho letoun podnikl tři nálety u přechodu Rafah při hranici palestinské enklávy s Egyptem. Cílem byly tajné tunely na pašování zboží a zbraní.
28. 1. 2009 07:06 - RAFAH/JERUZALÉM

Podle izraelské armády je akce odpovědí na úterní pumový útok palestinských radikálů, při němž přišel o život jeden izraelský voják a další tři byli zraněni. Po tomto dosud nejvážnějším incidentu od příměří z poloviny ledna následovala přestřelka, do níž se zapojil i izraelský vrtulník. Zemřeli dva Palestinci, z nichž jeden byl členem hnutí Hamás. O pár hodin později provedli Izraelci nálet v Chán Júnisu.

Po středečním útoku zatím žádní mrtví či zranění hlášení nejsou

Izrael svou operací v pásmu Gazy závažně porušil mezinárodní humanitární právo, včetně ženevské konvence o ochraně civilistů ve válečném období. K tomuto závěru došla mise tří mezinárodních humanitárních a právních organizací, která se v uplynulých dnech pohybovala na Blízkém východě....více zde.

Schwarzenbergova mise narazila. Izrael návrh EU odmítl.

...a je to tu. Izrael si dělá co chce, stejně USA. Toto není OSN toto je NewWorldOrder. Tímto začíná 3 světová válka, válka na vyhlazení většiny populace na Zemi. Válka jenž se skrýva za bojem proti terorismu .... terorismu CIA, USA a Izraele.

Human Rights Watch: Izrael používá v Gaze bílý fosfor

Čelná organizace na obranu lidských práv v sobotu obvinila Izrael, že během své ofenzívy v pásmu Gaza používá munici z bílého fosforu a varovala, že to ohrožuje palestinské civilisty, kteří žijíi v blízkosti bojů, informuje tisková kancelář Reuters.

Human Rights Watch konstatovala v prohášení, že její pracovníci v Izraeli sledovali dne 9. a 10. ledna mnohonásobné exploze bilého fosforu, který odpalovalo dělostřelectvo nedaleko Gaza City a uprchlického tábora Džabalaja.

HRW konstatovala, že se zdá, že Izrael používá této munice, aby vytvořil kouřovou clonu, která by skryla vojenské operace, "to mezinárodní humanitární právo dovoluje".

Avšak HRW zdůraznila, že fosforová munice by se neměla použivat v hustě obydlených oblastech v Gaze. "Bílý fosfor dokáže spálit celé domy a když se dotkne kůže, vyvolává strašlivé popáleniny," konstatoval Marc Garlasco, vysoký vojenský analytik HRW.

____________________________________________________________________

BBC: Palestinské děti mají zranění způsobená kulkami

Začal jsem křičet na Izraelce hebrejsky, že v domě jsou civilisté a děti. Důstojník hlídky nám řekl, abychom vyšli z domu s bílou vlajkou. Moje matka vyšla ven s třemi holčičkami. Když vyšly před dům, Izraelci na ně začali střílet z 15 metrů. Sumitiny dvě sestry byly usmrceny. Jedné byly dva roky a zasáhlo ji množství kulek. Druhá byla šestiletá. Její tělo bylo přeseknuto u pasu těžkou střelbou...celý článek.

____________________________________________________________________

14.1.2009
Počet osob usmrcených v Gaze "přesáhl 1000"

Počet osob, usmrcených při agresivní izraelské ofenzívě v pásmu Gaza dosáhl 1010, uvádějí palestinští zdravotníci. Téměř třetina mrtvých jsou děti a téměř 5000 osob bylo zraněno. Bylo zabito 315 dětí, 76 žen a 619 mužů.

Na izraelské straně zahynulo 13 osob: 10 vojáků a tři civilisté.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Izraelská armáda bude ve své ofenzívě v pásmu Gazy pokračovat s ještě větší tvrdostí než dosud. Oznámil to v úterý náčelník jejího generálního štábu Gabi Aškenazi v parlamentním výboru pro zahraniční a bezpečnostní politiku....novinky.cz

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.:::

Žádné komentáře:

Okomentovat