Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Máme tu nikdy nekončící konflikt - 3.sv.válku

Jak vypada valka, kde umiraji predevsim teroriste.ZDE

Na izraelské území začaly v noci na čtvrtek dopadat rakety z Libanonu. Mohli je vypálit členové hnutí Hizballáh, kteří se rozhodli vstoupit do nynějšího izraelsko-palestinského konfliktu. Izraelská armáda na útoky odpověděla, přičemž také pokračovala v ofenzívě v pásmu Gazy.

Napětí v souvislosti s izraelským úderem v pásmu Gazy se odráží na celé hranici židovského státu. Po raketovém ostřelování z Libanonu z minulého týdne a víkendovém incidentu na hranici se Sýrií byli v úterý napadeni izraelští strážci na jordánské hranici. Oznámil to server Haaretz.


Ptejme se proč. Protože jsme nechali všechno co se nám kdy nelíbilo stranou naší pozornosti a teď nám to přerostlo přes hlavu. Dobře nám tak.

A bude hůř. Teď se ukazuje kdo je kdo. Kdo uzavírá před Izraelem své hranice, kdo s ním nechce mít nic společného. To jsou poslední země, které nejsou plně ve spárech NWO. Jak vidíte i naše EU je dávno vlástně americká kolonie plná židů a reptiloidních mocnářů sloužících luciferovi. Prosím je to naše práce. A teď ochutnáme její plody. Dobrou chuť.

Žádné komentáře:

Okomentovat