Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Radar? Izrael? Ach jo

Radarový systém Izraele? Radar?

Radar v brdech je skvělá věc, dokud nepřiletí raketa od firmy HAMAS. Takovou raketu totiž americká radaravá technologie nezachytí. Takovoutechnologií totiž již dávno disponuje izraelská armáda. O co tu tedy jde?

Na co radar, když je proti "teroristům" bezmocný. Snad, aby zachytil rakety s atomem v hlavici, vystřelené teroristy z Íránu, Pakistánu či Ruska?. Ale teroristé přeci nikdy žádnou raketu nepoužili - tedy kromě 11.září 2001 na Pentagon. Nebo to nebyla raketa? Bylo to letadlo? Zachytí radar letadlo? Co se stane, když radar zachytí letadlo, plné kufrů narvaných trhavinou, ale s posádkou loajální vůči letovému provozu EU. Nebo má snad radr v sobě scan, který nálože odhalí? Není tedy raketa jako raketa, že? A co když vůbec nepoletí. Zachytí radar kamion olivového oleje z Turecka, kde místo oleje "bublá" nitroglycerin? Zachytí radar vlak vezoucí cisterny mazutu z východu ve kterém plave vodíková puma? Nebo je snad radar schopen zachytit ruského bolševického Bonda řítícího se uvolněným plynovým potrubím, který má na sobě pás atomových socialistických pozdravů? Nebude taková dodávka spíše přijata s radostí v domění, že dodávka plynu byla obnovena. Ta na co tedy radar, na co technologii, jenž stojí miliony a není schopná identifikovat ani modýlky raketek slepených na koleni v pásmu Gazy (nejspíš malými dětmi, podle fotek mrtvých, přesně trefených hamas teroristů) na popud bezmoci a utlačování vlastní svobody a práva na lidský život.

Svět je karikatura

Svět je spolčen pod OSN - organizaci spojených národů. Ta by měla zaručit svobodu a práva lidí a svobodu členských států. A je tomu skutečně tak. Některé státy mají dnes tolik svobody, že si mohou dělat co se jim zlíbí. A nikdo jim v tom nebrání a ani neche že? Bravo OSN.

Převzato-

Izrael použil ochuzený uran proti obětem v Gaze

Další důkazy válečných zločinů

Paul Joseph Watson
Pondělí, 5. ledna 2008
Doktoři zjistili stopy ochuzeného uranu u obětí brutálního útoku Izraele na Gazu, v souladu s TV Tiskovou zprávou, což znamená, že konečný počet úmrtí by mohl být daleko vyšší.
"Norští doktoři oznámili na Tiskové korespondenci,Akram al-Sattari, že u některých z obětí které byli zraněny, protože Izrael zahájil útok na pásmo Gazy k 27. prosince,byly nalezeny stopy ochuzeného uranu v jejich orgánech," - uvádí článek.
Po ukončení první války v Perském zálivu v roce 1991, ve které byla použita munice z ochuzeného uranu,četnost rakoviny a vrozených vad novorozenců v Iráku vyletěla a organizace se dohodly, že zbraň byla zodpovědná za vznik syndromu války v Zálivu, který poznamenaly stovky tisíce veteránů z války v Perském zálivu.

V roce 1999 OSN vyzvala k zákazu použití ochuzeného uranu,ale na celém světě byly bagatelizovány jeho účinky,pod vedením Pentagonu,
Bývalý šéf Pentagonu z roku 1994 US Army z ochuzeného uranu Projekt Maj. Doug Rokke narážel na neustálé pronásledování, včetně pokusů o vraždu.V roce 1997 prozradil účinky ochuzeného uranu na zdraví.
Izrael použitím ochuzeného uranu proti obětem bombardování v pásmu Gazy poskytuje další důkazy o tom, že válečné zločiny byly spáchány s tichým souhlasem současné administrativy,stejně jako novězvoleným prezidentem Barackem Obamou.

Žádné komentáře:

Okomentovat