Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Zona Remix

Neviděli jste - nepochopíte. WWW.ZONAREMIX.CZ

Prostor Zona Remix se nachazí v Domoradicich u Vysokého Mýta. Jde o projekt komunitního městečka, kde se usazují lidé podobně smyšlející , mající pocit, že momentální civilizace se ubírá jiným směrem než oni sami - tedy cestou násilí, nenávisti, zla, rasizmu, válek, otroctví a nevědomosti. To vše chce prostor Remix na svém uzemí eliminovat. Pozemek a prostory "pod střechou" nabízejí možnost žití pro více než 100 lidí. Jsou zde k prodeji rodinné domky, prostory pro chov zvířat a prostory vhodné pro dílny či výrobu téměř čehokoliv. A to za ceny dostupné pro většinu " obyčejných lídí" . (např.prostor pro zbudování rodinného řad. domu o cca. 300m2 pozemku a 180m2 obytné plochy za 300000,- . K tomu si připočtěte rekonstrukci, úpravy a bydlíte max. za 800.000,- ve vlastním mezi lidmi se stejnou energií a v krasném prostředí)
Na pozemku (cca 22.000m2) bude restaurace, klub, stáje pro koně,letní kino a divadlo, truhlárna, kovárna a jiné dílny, řadové rodinné domky, školka , bazén ze silážních jam, sad, dětské hřiště atd.

Také zde bude vytvořen azylový dům pro uprchlíky z Palestiny. ( to jasně ukazuje na jaké straně projekt je)

Jste vítání kdykoli v Zóně Remix, v zóně pro jiný život...
Více informací www.libre2009.blogspot.com

email: libre2009@email.cz
tel.: 7752118422 komentáře:

  1. pánove jsou velmi nespolehliví a jde jim především o zisk.bohužel.

    OdpovědětVymazat
  2. Rád bych doplnil tento anonymní komentář. Samozřejmě, že nám jde o zisk a to o zisk pro všechny, kteří se tohoto projektu zůčastní.
    Jan Korál, obyvatel ZonyRemix, zonaremix.cz@gmail.com

    OdpovědětVymazat