Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

grejts glejt

Ladeís und Džentleman

To opravdu chceme, aby to tady u nás, na tý krásný planetě, takhle vypadalo.
Kdo chce ten krade, kdo nechce tak maká. Kdo chce ten zabíjí, kdo nechce ten léčí.
Buď je tohle opravdu svoboda a demokracie a nebo neřád a chaos.
Už to není únosné, už to takhle dál nejde, od teď se to musí změnit.

Není náhoda, že zmatek a rychlost, ve které nyní žijeme si způsobujeme sami. Ano my sami, každým okamžikem dovolujeme vše dobré i vše špatné co děje na Zemi. Nejen, že to všechno dovolujeme a souhlasíme s tím, ale ještě si hrajeme na to, že to tak není. Ano my sami si hrajeme na bezmocné, ubohé a přihlížející paka, která nic nemůžou, nezmůžou a především nic nechtějí moci.

Jsme svázáni svou hrou. Hrou na život a na smrt. Na stárnutí a nemoci. Na bolesti a utrpení. Na blbosti a moudrosti. Na krásu a ošklivost. Na dobro i na zlo. Na vůli i nemohocnoust. Na dementy a normální. Na lidi a duše.

Ještě vás to nepřestalo bavit? Nemyslíte, že dost bylo zábavy a je třeba vyrůst? Není náhodou už ten pravý čas k uvědomění toho kdo jsme a co tady děláme?

Proberme se rychle a nekompromisně. Zapomeňme na náboženství a filosofie. Začněme správně myslet. Zahoďme nevědomost a zkusme tvořit. Tvořit sebe a své okolí, jaké opravdu chceme. Krásné, světelné, plné, oplývající a dávající. Zasaďme stromy, spalme bankovky. Zasejtme jídlo, vyhoďme geny. Zrušme vlády a jejich války a nasyťme hladové. Máme na to a vždycky jsme měli. To jen naše hra na sobce zašla už moc daleko. A my aby jsme hráli poctivě, stvořili jsme karmu, reinkarnaci a boha nemohoucího. Říkáme si: "nemusím dnes, můžu příště." Je to hra co nemá konce, chceme-li.

Víte co doopravdy chcete. Víte vůbec jestli se sami sebe umíte zeptat. Položit si správnou otázku. Otázku, která je ve vás stále a která vás žene kupředu. Otázku existence, vědomí a vás.

Hm.jenže vy jste spokojeni.Kdo si hraje nezlobí, že? Mouchy sněste si mě. Můžem tak akorát napsat dopis: "My lidé z planety Země. Dovolujeme vám - šedivejm ufonům, reptliánům, illuminátům, satabům a molochům - vám, které jsme vytvořili, aby jste nás zotročili, očipovali, zredukovali a naši planetu spálili do posledního dechu. A ktomu vám dopomáhej .. MY!"

1 komentář:

  1. V neexistujicim hlasovaní tomuto článku dávám vysoký počet bodů, protože je dobře napsayný. Heh.Zdraví bej

    OdpovědětVymazat