Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

HAARP - zbraně NWO

(jeden z prvních, tedy vlastně uplně první článek od nového "čtenáře" myslichvostu. Děkujeme, pokračujte i vy ostatní se přidejte a pokud možno prosím, koukněte co už na myslichvostu je a co ne, ať se tu neopakujeme. A pozor ať vás neusmažej)

HAARP neboli High-freqency Active Auroral Research Program (nízkofrekvenční aktivní polární výzkumný program), je fajnová věcička, kterou bych chtěl mít na zahradě. Oficiálně zkoumá ionosféru, což je část atmosféry ve výšce přibližně od 80 kiláků nad povrchem země. Mimo jiné také umožňuje šíření rádiových signálů. Je to sada 180 antén (12x15 řad) tvořící plochu asi 13ha, přičemž každá z nich ma dva dipólové přenašeče o výkonu 10 000 Wattů. Celá soustava ma tedy výkon 3,6 milionu wattů. Toto zařízení pak vysílá elektromagneticke vlňení do ionosféry a může využívat její charakteristiky, protože ionosféra funguje jako vobří anténa , která může zaměřit signál na jakékoliv místo na zemi. A teď začíná sranda. Zaurčitých meterologickych podminek (ty se dají předvídat) lze ionosféře zaříznout velké množství elmag. energie a tím páchat zvěrstva,na která nikdo nepřijde, protože pachatel je příroda.jak to?
Pomocí HAARPU snadno usmažíte neviné civilisty bleskem o síle 1000x větší, než jaký může příroda vykouzlit. Takové množství frekvence dokáže usmažit mozky lusknutím prstu. Rku 1976 podpsalo přes 60 států dohodu o zákazu geofyzikálních zbraní, která ovšem platila na dobu určitou, a to pouze 20 let. Jestli umim dobře počítat tak jim ta jejich slavna dohoda skoncila a preslo se na vyzbrojování geofyzikálníma zbraněma. Skvělý plán, přímo geniální. Kdo by se snažil obvinit přírodu z redukce populace?A proto bych to chtěl mít na zahradě a usmažit tim psychopaty z Wall street,CFR,BG,OSN. Smažte se hajzlové,smažte se! My máme lepší zbraň - INTERNET!

příloha: http://www.dailymotion.com/video/x53t41_new-world-order-ultimate-weapon-haa_news

Raven

Žádné komentáře:

Okomentovat