Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

A JE TO TADY

Na tento článek už čekám víc než dlouho, je to podařený vtípek o tom, jak se sešli odborníci z Ruska a USA a vlastně zjistili, že ten radar je úplně na ho..nic.
Zajímavé na tom je to, že radar a základna měli pravděpodobně zůstat jen na papíře
a posloužit jen jako bubák, a tak se také stalo, dle hesla co má se stát stane se.
Proto je mi ze srdce líto třeba Mirka Topolánkovýho, kterej se o to rval jak lev a ted to jako nebude, no to bys blil, tak von v tom nakonec utopí i svoje prachy, ty vole dik voni si mrdky mediální myslej, že se ta politika udělá sama ne.Ser na ně Mirku dik sme jenom nosiči ryb.

Protiraketový štít je zbytečný, shodli se američtí vědci s ruskými
Američtí a ruští vědci se shodli, že protiraketový deštník na území ČR a Polska na ochranu Evropy před možným útokem z Íránu by byl neúčinný. Tým vědců z Ruska a USA ve své úterní zprávě zveřejnil, že kromě toho by trvalo nejméně šest let, než by Írán vyrobil atomové hlavice a rakety dalekého doletu, aby mohl Evropu ohrozit. Navíc by to byl pro Írán sebedestruktivní počin, citoval americký deník The Washington Post.

"Hrozba raketového útoku z Íránu tedy není bezprostřední,“ uvedli v prohlášení odborníci z Ruska a Spojených států, které svedla k celoroční spolupráci nezisková organizace EastWest Institute se sídly v Moskvě, New Yorku a Bruselu.

Íránu by trvalo nejméně šest až osm let, než by sestrojit atomovou hlavici pro balistickou střelu, uvádí vědci ve zprávě. Podle nich však toho Írán nebude reálně schopen dříve než za deset až 15 let.

Autoři zprávy dále upozorňují, že protiraketový štít v Evropě podle plánu administrativy bývalého prezidenta George Bushe by ani neposkytl spolehlivou ochranu proti íránské hrozbě, pokud na ni vůbec přijde.

I tak lze podle vědců radar jednoduše oklamat návnadami a jednoduchými rušičkami.

Vědci zároveň navrhli, že jedinou možností řešení íránské otázky je cesta spolupráce mezi Washingtonem a Moskvou. „Důležité je, aby Rusko a Spojené státy spolupracovaly na vyřešení naléhavé krize, která vyvstává z íránského programu,“ řekl jeden z účastníků projektu David Holloway ze Stanfordské univerzity.
zdroj.nwinky

3 komentáře:

 1. nwinky? co to je za výrazy vy pane jeden, neumíte správně pojmenovat nejlepší internetovou stránku v zemi? No musíte to okamžitě opravit. A přitom mimochodem vymazat ten šwindlerův seznam, jo? chápete? protože je to nesmysl a ten se nedá vyvrátit, jo? Prostě neni co vyvracet, jistě mě chápete, že? A běžte na nějákou přednášku na VŠ, tam vám řeknou ty největší pravdy na světě a pak už pojedete po správných kolejích.
  Zdraví chudák vyfocený googlem.

  OdpovědětVymazat
 2. Prosím vás,dávejte si trochu pozor na ten pravopis, aspoň na ty -y/-i, to se pak nedá číst, natož brát ten text vážně, když je představen negramotně.

  OdpovědětVymazat
 3. dikuju za napomenutý i y sem snad opravyl gramotně dobře tak se nezlopte chápu že jiné i nebo naopak y může nikoho roščílit, zvláště pak učytelki, čžeštiny.
  omlouvám se tedy na stotisíckrát
  a to opíšu 1000 na formát a4.

  OdpovědětVymazat