Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

NWO plky

Jako alternativu členství Ankary v EU navrhl Sarkozy „velký společný hospodářský a životní prostor“.

Na pokyn svého poradce pro otázky národní bezpečnosti Henryho Kissingera Nixon souhlasil s tím, že se izraelský jaderný arzenál „nestane mezinárodní skutečností“.

americké ministerstvo spravedlnosti dál vede seznam „známých nebo možných teroristů“, na němž je v současnosti 400 tisíc jmen. V kombinaci s obdobnými seznamy dalších ministerstev a zpravodajských organizací americká vláda sleduje celkem přes 1,1 milionu lidí, které podezřívá z terorismu. Tyto seznamy se ale údajně „duplují“.

"Bohužel těch více jak 150 případů úmrtí, jak o nich referují všechna média, je mylná informace, která nepřichází z WHO," řekl dnes pan Allan v rozhovoru pro ABC Radio.

"Bylo by lepší, kdyby k nám papež nejezdil, jeho příslušnost k wehrmachtu je ostuda," uvedl bývalý šéf izraelské národní ochranky Giora Eiland, a podle The Times vyjádřil názor, který sdílí řada jeho krajanů.

Symbolický význam návštěvy zdůraznil také prezident Peres. "Duchovní vůdci mohou dláždit cestu těm politickým. Dokážou čistit minová pole, která brání cestě k míru. Právě teď se tkají svazky usmíření a porozumění mezi Svatým mořem a Židy," dodal Peres s tím, že snahám muslimského světa podobným těm izraelským jsou dveře otevřené.

Cheney podle Obamy na večeři nedorazil, protože má plné ruce práce se svou novou biografií. Jmenovat se bude "Jak střílet po kamarádech a vyslýchat lidi". A svou ministryni zahraničí Hillary Clintonovou zase počastoval takto. "Jen co se vrátila z Mexika, hned mě objala," podotkl v narážce na nákazu prasečí chřipkou, která se přenáší z člověka na člověka.

Žádné komentáře:

Okomentovat