Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Ring of Power - prsten (ne)moci

Tak pokud se vám líbil Zeitgeist, budete z tohodle úplně paf, právě sem dokoukal první díl ale rovnou zveřejňuji oba, které jsou dostupné na netu. Doporučuji rychle shlédnout dokud tam jsou a někdo je nesmázne.

O co jde? Dozvíte se co je to NWO a kdo je to NWO. Historie, součastnost. Všechno pěkně pohromadě uvedeno do zajímavých souvislostí, které vám vezmou pevnou půdu pod nohama. Budete si připadat jako blbci a nakonec jako bezmocní otroci. Což vlastně mi všichni co dnes pravdu hledáme opravdu jsme.

Mě nezbývá nic jiného než si zakřičet: doprdele s církví, doprdele s USA, Izraelem a podobnejma fašounama,, doprdele s Anglickou královnou, satanskym papežem, sionistickejma zrůdama. Doprdele s NWO.

A k tomu mi dopomáhej zasranej GOD (Gold-Oil-Drugs)2 komentáře:

  1. zlost přijde jako první...později, když si s tím dáš svoji práci a poskládáš si skládanku dohromady se ti objeví velký obrázek našeho světa...můžu ti říct, že pravda je větší, než jsi si kdy představoval...svět řídí negativní entity z dávných věků, pomocí tajných společenstev a bratrství, moc a bohatství se drží v rodinách, a je to jedno velké spiknutí proti lidskosti, tyto entity uctívají opak stvořitele...jak může někdo něco tak hnusného vyprodukovat ? jednoduše žijeme v oblasti svobodné vůle, kde je vše dovoleno...planetu ovládají už pěkne dlouho...aby jsi si udělal takový malý obrázek. Ale pravda za to stojí...

    OdpovědětVymazat
  2. ...přichází doba velkých změn...vše může být jinak, pokud chceš, každý z nás může přispět.
    human <> love = god <> human
    cheers with peace and light

    OdpovědětVymazat