Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Setkání Bilderberg 2009


Tak na tomto místě se pokusím zveřejnit dostupné informace o připravovaném letošním setkání Bilderberg group.
58. zasedání zástupců ze západní Evropy a Severní Ameriky známé jako Bilderberg skupina se bude konat příští týden v pěti-hvězdičkovém hotelu v Řecku -Nafsika Astir Palace hotels.
Na Bilderberg Group konferenci jsou pozváni pouze elity vlivných členů podnikatelského, mediálního a politického společenství. Hillary Clinton, Bill Clinton, Donald Rumsfeld a Tony Blair.
V letošním roce se podle zdroje na setkání bude mluvit o bodech zaměřených na finance, tedy budoucnost dolaru, ekonomiky a míře nezaměstnanosti.
"Přibližně 140 účastníků se bude účastnit, z nichž asi dvě-třetiny pocházejí z Evropy a zbytek ze Severní Ameriky" Zhruba jedna-třetina z vládních kruhů a politiky, a dvě-třetiny jsou z financí, průmyslu, práce, vzdělávání a komunikace. Schůze je soukromá s cílem podpořit upřímnou a otevřenou diskusi.

Letošní akce, pokud bude, jak se očekává, bude 57. setkání z Bilderberg Group, která začala v roce 1954 . Pravidelná schůze byla v roce 1976 zrušena, a tak se někde letošní schůze uvádí ja 58. setkání.


Převzato z Prop.sk
58. stretnutie skupiny Bilderberg sa uskutoční v dňoch 14. až 17. mája v Grécku
Tohoročné stretnutie skupiny Bilderberg bude prebiehať v dňoch 14. až 16. mája v päťhviezdičkovom hoteli Nafsika Astir Palace vo Vouliangmeni. Grécke zdroje už potvrdili rezervácie hotelových izieb a leteniek.
Táto skupina sa začala výročne schádzať od roku 1954 a jej stretnutia financovala CIA. Stretnutia sa zvyčajne zúčastňujú poprední západní bankári, politici, mediálni baróni, predstavitelia najvýznamnejších korporácií a zástupcovia európskych kráľovských rodov.
Podľa predbežných dôverných informácií sa na tohoročnom stretnutí bude hovoriť hlavne o budúcnosti amerického dolára a americkej ekonomiky, o vzrastajúcej nezamestnanosti v Spojených štátoch a bude sa rozhodovať o tom, či má súčasná kríza skončiť náhle totálnym krachom, ktorý bude možné využiť na nastolenie nového svetového poriadku alebo či pôjde len o predlžovanú stagnáciu, ale s tým istým zakončením.
Čo sa týka Európy, bude sa rokovať hlavne o spôsoboch ako donútiť Írov schváliť Lisabonskú zmluvu a ako zlikvidovať hnutie proti nej pod vedením Declana Ganleyho. K tomu hodlajú využiť šepkandy v amerických médiách, ktoré budú naznačovať napríklad, že jeho hnutie financujú obchodníci so zbraňami v Spojených štátoch so spojivami na americkú armádu a tak podobne.
Canada Free Press: "58th Bilderberg Meeting to be held in Greece May 14-17"
http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=10647Tady máme pár odkazů O bilderbergu:

Video youtube alex jones/jim tucker a jiní o letošním setkání - 1 / 2

O Bilderbergu na Wikipedii

Jinak povětšinou pro anglicky mluvící stačí zadat do googlu vyhledáváče Bilderberg 2009
------------------------------------------------------------------------------
Schwarzenberga čeká interpelace kvůli Bilderbergu

Ministr zahraničíKarel Schwarzenberg bude dle informací Euro online muset vysvětlit sněmovně svou účast na utajovaném setkání tajné skupiny Bilderberg, kterého se účastnil od 5. do 8. června v USA. Předseda KSČM a místopředseda sněmovny Vojtěch Filip bude ministra zahraničí ohledně této záležitosti interpelovat...celý článek.
------------------------------------------------------------------------------
ps. chystáte se tam někdo? rad bych u toho byl. dejte mi vědět...komodor@nwoo.org

ps2. jak se tam dostanete... Plán trasy autem 2000km :-)

a jak vypadá hotýlek pro krvelačnou elitu... ZDE
on to není ani tak hotýlek jako poloostrov, tam bude sakra težky se dostat, budou tam ty prasata mít pěkný soukromíčko..viz.obrazekŽádné komentáře:

Okomentovat