Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Šwindlerův seznam..NESMAŽU

Tak takovéhle video teda si říkám ani nevim jestli můžu beztrestně na Myslichvostu uvést. Myslím, že po zveřejnění kompletních Sionských protokolů je to druhá nejšílenější "konspirace" svého druh.
Dokument je silně jednostraný, zajisté, ale zase jaksi pokládá otázky, na které mě v dějepise teda nenaučili odpovídat. Co vy, věděli jste, že....

Dostal jsem několik doporučení, abych toto ostudné video smazal a jž nikdy téma holokaust neotevíral. Hotovo finíto - kdo to zpochybní i s tunou důkazů je antisemita a patří za mříže. Vypadá to spíš jak msta než-li víra v pravdu a její jasné obhajení.

Znovu zde na tomto místě opakuji. Nejsem nácek, nejsem rasista, nejsem antisemita ani žádnej debil. Mám rád všechny lidi i ty zmrdy NWO, přeju každému tvoru na této ZEMI mír a štěstí. Obejmu žida, černocha, muslima, veverku, číňana, strom i kohokoliv jiného umytého a přátelského.
Ale nemůžu jednostraně věřit a podávat informace jen takové jaké by jste chtěli slyšet a jakým jste se nechali naučit. Popírám jak oficiální verzi 9/11, tak i to že finanční krize je náhoda. A teď jsem schopen diskutovat a shánět důkazy a teze, které obhájí nebo vyvrátí Holokaust jako takový...a je mi především divné, proč se někdo tak bojí popírání holokaustu a proč o tom nechtějí debatovat a předkládat důkazy. Proč se vše hned hází do jednoho antisemitského pytle a topí v šeru věznic. Připomíná mi to samé co tenkrát "nejspíš" dělal Hitler.

SWINDLERS LIST

Doplňující video. Zpověď heretika a antisemity. rozhovor biskupa Richarda Williamsona pro švédskou televizi SVT. Kauzy jsou plné noviny, tak jsem pár minut z rozhovoru přeložila, ať víme, o čem se mluví :-). Překladem pochopitelně nevyj...

4 komentáře:

  1. Já bych v souvislosti s tímto videem o židech upozornil na Ring of Power na www.tvina.sk zhruba za polovinou prvního dílu se hovoří o tom co je vlastně fenomén žid. Je zde i konspirační úvaha o tom, že právě židé postavili na nohy Adolfa Hitlera a umožnili mu pozabíjet ty lidi, kteří nebyli pravými židy. Je třeba si to video shlédnout má 150min a je to zasazeno do širšího kontextu od doby Abrahama až po dneší problém Izrael vs. Palestina je to natolik šílené, že to může být pravdou neboť je to zcela logické v kontextu 2000let.

    OdpovědětVymazat
  2. Proč nejde druhé video ?

    OdpovědětVymazat
  3. http://www.youtube.com/watch?v=YMZ1znOzXQg

    OdpovědětVymazat