Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Děje se nic

Kolem a kolem, je vlastně klídeček. V Evropě se odvolilo, V Americe jenom došli prachy, Na východě se to řeže a zkoumá atom, Afrika jako vždy nic jenom hlad a války, v Jížní Americe se probudili indiáni, Austrálie ticho po pěšině a tak dále atd.

Takže opravdu nám hrozí NWO, světový řád neřád co s námi zamává, všechno tu očipuje - teda to co nevyvraždí.
Myslím, že lidé usnuli a spí. Blahobyt, nedobytné materiálno obklopilo Zemi a veškerá chuť po životě zmizela. Zůstali jen voliči ODS jakožto jediní aktivní v dnešní společnosti. Bravo. Jsme v prdeli a z nesmyslu se stal osud. Lidstvo se pohnulo o krok zpět. Civilizace teď už jen čeká na zlom, na obrat kamkoliv. A jelikož je v naší budoucnosti zakódován jakýsi postup či vzestup chceme-li, čeká se nyní na něj.

Říká se tomu: APOKALYPSA

Končí staré, začíná nové. Stáré nemusí znamenat špatné, nové nemusí znamenat dobré a naopak. Ale není možne aby ze špatného vzestopilo vyšší špatné. Toto nastavení není a neexistuje. Je tedy jen na nás jakou si nyní apokalypsu vybereme.

Předpověď Myslichvostu: Existují tuny filmů a knih, které souvisejí s lidstvem a ukazují jeho budoucnost. Této tématice se říka sci-fi. Tato sci-fi už mnohokrát a pravidelne do detailu předpověděla, či spíše navedla lidstvo určitým směrem. J.Verne je zářným příkladem, avšak ostaních podobných sci-předpovídálků jsou x a mraky.
No a pokud tedy vememe v úváhu, kam opravu dnešní sci-fi vede, víme kam vedou kroky naší civilizace. Jsme předem upozorněni a vlastně naprogramováni k budoucnosti, která nás čeká a kterou nám někdo vymyslel a my jí teď realizujeme. Nechceme být pesimisté, ale dnešní sci-fi neni zrovna optimistické. Abychom to zkrátili, smysl kam směřujeme, jste zřejmě pochopili. Tedy co nás čeka - Alien vs Predator, Apokalypsa 2012, Oko dravce, Terminator, Soudný den, Hvězdné války a ... prosím doplňte v komentářích.

11 komentářů:

 1. bouřce:)
  jom, kolektivní vědomí nakope sedák netvora zvaného NWO.

  OdpovědětVymazat
 2. Nemusí to být ani sci-fi, stačí rodinný český film : S tebou (NWO) mě NEbaví svět.....

  Chtělo by to SPOJENCE a VOLÁNÍ O POMOC, jak najít THE DOORS a CESTU Z MĚSTA z FAUNOVA LABYRINTU do ZÁHRADY a k FONTÁNĚ a možná i ke hvězdám.
  AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ..........E.TY

  SD6-M.z LTM

  OdpovědětVymazat
 3. to: potravina
  cakam na to uz par dlhych rokov...

  OdpovědětVymazat
 4. mé milé bouřce
  čekám a tvořím si svou realitu, tudíž jsem.
  také čekám s radostí v uchu;)

  OdpovědětVymazat
 5. ... Equilibrium... Len miesto cipov, lieky alebo drogy...

  OdpovědětVymazat
 6. lépe vizualizovati něco příjemějšího, jen to co je nám po chuti...

  OdpovědětVymazat
 7. Den kdy se přestala točit země??

  OdpovědětVymazat
 8. Den kdy se přestala točit země jsem zatím neviděl. mám to z knihomolnictví:)

  OdpovědětVymazat
 9. June 22nd, 2009: 6-22-2009 6+2+2+2+0+0+9=21 (Blackjack) The actual slide show begins at 5:53.
  http://www.youtube.com/watch?v=WCDlndLvCMs

  OdpovědětVymazat