Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

morgellony for you

cely clanek na osud.cz ............ dobrou chut ovce


Markus Neuhaus

Morgellony
Lékařská hádanka – zamlčovaná epidemieV západních médiích zcela zamlčováno a v amerických médiích v nejlepším případě satiricky pojímáno, se stalo známým nové kožní a systémové onemocnění (možná nákaza), kterým je celosvětově napadeno stále více lidí. Pro lékařskou vědu platí, že nemůže být, to co být nesmí. Skutečností však je, že toto onemocnění označované jako „Morgellony“ je nejen extrémně bolestivé, nýbrž také život ohrožující a pravděpodobně také mnoha způsoby přenosné. Bývá také pojmenováno jako „zamlčená epidemie“ nebo „tajná americká epidemie“, protože poprvé se objevila v některých jižních státech USA. Lékařský establishment tuto nemoc nadále vytrvale ignoruje a při nejlepším ji označuje „smyšlená Parasitosis“ (blud, při němž je pacient přesvědčen o tom, že má na svém těle parazity, ačkoliv pro to neexistuje žádný klinický důkaz – jinými slovy, dělají z těch lidí psychicky nemocné, pozn. překl.)

Jak se nemoc projevuje?

Extrémní hlavní symptomy jsou: puchýřky na kůži, uhříky, dírky, uzlíky, pocity šimrání, únavový syndrom (CFS), dýchavičnost, omezená výkonnost, dermatitis (zánět kůže, ekzém), celulitida a ztenčená kůže, kašel, bolesti hlavy, zad a kloubů, místa stižená ekzémem a rozpad pigmentu, žluté zuby, kazy, napadení jazyka, bolesti dásní, žluté nehty na rukou a na nohou, šedivění vlasů, záněty očí a rychlé zhoršení schopnosti vidět.

Vnitřní hlavní symptomy: Celková únava, dušnost, omezená výkonnost, kašel, bolesti hlavy, zad a kloubů, zapomnětlivost, deprese a předrážděnost. Žluté zuby, zubní kaz, napadení jazyka, bolesti dásní, záněty nervů a pocit hluchoty, žluté nehty na rukou a na nohou, šedivění vlasů, oteklé nohy a obličej (edémy). Záněty očí a zhoršené vidění, záněty ledvin a měchýře, bolesti kloubů.

Nový podivný původce nemoci nevyvolává jen výše jmenované hlavní symptomy, ale zároveň se zdá být přenašečem mnoha dalších onemocnění, což vede k vytvoření nejpestřejšího obrazu nemoci, který mimořádně ztěžuje stanovení jednoznačné diagnozy a cílené terapie. U tajuplných Morgellonů se zdá, že se jedná o směsici různých bakterií a mikroparasitů, neboť způsobují tělesné příznaky, kteréžto odpovídají příznakům způsobeným jednobuněčnými organismy, řasami, houbami, vešmi, moly, mouchami, blechami a červy. Biologické zařazení je tedy v současnosti sotva možné.

Žádné komentáře:

Okomentovat