Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Leták NWOO


Čtěte nezávislá média.
Většina novin a televizí Vás informuje závisle a jednostranně. Závažné a podstatné události jsou dnes zkreslovány a upravovány podle několika – jedinců, korporací, bankéřů a stínové vlády usilující o Nový světový řád (NWO). Ať již jde o mezistátní a všeobecně známe společenství – NATO, OSN, WHO, MMF nebo prapodivné vztahy mezi účastníky Bilderberg schůzí je jasné, že dnešní situace spěje k absolutní globalizaci, k takové, že připomíná tu nejhorší totalitu (třetí říše), kterou jsou schopni zavést jen patokraté. Kdo opravdu chce nerovnost mezi lidmi, války, nadbytek a zavislost na penězích a moci?
Sledujte nezávislá média, Váš postoj je důležitý, nastává doba kdy je třeba jednat a nenechat se opět na desítky let okupovat!

PINDZMEDIA , Myslichvost, TV-INA, Chemtrails.cz, inésprávy.sk, osud.cz

Lisabonská smlouva
dokud není pozitivně určeno, že celá Lisabonská smlouva není v rozporu ústavním pořádkem České republiky - a už vůbec není určeno, že je s ním v souladu - jak sama věcně, tak potažmo formálně případný akt její ratifikace ze strany prezidenta, nemůže prezident zřejmě riskovat případně protiústavní úkon podle vnitrostátního práva, neboť by se mohlo přinejmenším jednat o porušení prezidentského slibu…..
LS je poslední krok totalitní vlády EU. S podepsáním LS přejde všechna politická moc do Bruselu a o ČR budou rozhovat jiní jen ne Češi. Podpořte V.Klause a svou svobodu, podepisujte petice, buďte vidět na demonstracích.

Hrad.cz , janzeman.blog.idnes.cz , petitiononline.com/sptklaus/petition.html facebook - Fuck OFF Lisabon Treaty style EU / jste jedničky!

Potravinový kodex
/KODEX ALIMENTARIUS/ – má začít platit od ledna 2010
Kodex A. byl vytvořen v roce 1962 jako obchodní oprávnění OSN pro kontrolu mezinárodního obchodu s potravinami.
Kodex A. je připraven k tomu aby nechal zmizet Přírodní a výživnou medicínu z legálního světa zdravotnictví a zmizí do utajení.
V rozporu s propagandou, Kodex A., nemá nic společného s ochranou spotřebitele. Nic. Kodex je o ekonomických ambicích multi-národních korporací, zejména ve farmaceutickém průmyslu. Světová obchodní organizace (WTO) má v úmyslu vnutit Kodex A. lidem po světě, včetně USA, přičemž bude hrozit masivními ekonomickými sankcemi, pokud se země WTO nepodrobí Kodexu A. Co není v rámci Kodexu A., výslovně povoleno, je zakázáno.
(hrozí i zákaz vlastního „zahrádkářského“ pěstování?)

11.září 2001 – Požadujme nové vyšetření 9/11. Důkazy usvědčují vysoké činitele nejen Americké vlády. Hledejme pravdu o tom komu se tento teror vyplatil nejvíce, kdo na něm zbohatl a kde všude se kvůli němu válčí. Mimochodem i ČR je do toho zapletena a každý kdo platí daně, platí i vojáky v Afgánistánu. Nenechte si již dále lhát a zkoumejte oficiální verzi.
9/11 was an inside job – 9/11 byla práce ze vnitř
www.911blog.yweb.sk

Prasečí chřipka – očkování
Nenechte se očkovat – tak zní jasná rada v této věci. Vakcíny proti prasečí chřipce jsou neozkoušené a výrobce nenese odpovědnost za případné vedlejší účinky. Doktoři i jiní státní zaměstnanci očkování odmítají a sepisují petice. Nenechte očkovat ani své děti, jsou ohroženy nejvíce. Prasečí chřipka je s největší pravděpodobností laboratorně vyvinutý vir a očkování jen farmaceutický obchodní počin – jde jen a jen o prachy.
vedlejší účinky očkování jsou brutální, např. ochrnutí, roztroušená skleróza, lupénka, revmatická artritida či systémový lupus. Logicky jak úmrtí, tak chronické následky se tají, o tom se nikde nedočtete a jen musíte hledat ve special. statistikách.Pokud je někdo alergický, tak si tu alergii jenom zhorší, pokud náhodou nezemře na
anafylaktický šok atd.
PS. Vakcína proti virovému kmenu chřipky H1N1 byla registrována rok před objevením SWINE-FLU !!!

WWW.NWOO.ORG , WWW.NWOO.SK

Žádné komentáře:

Okomentovat