Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Obamův poradce Holdren

Obamův poradce Holdren: zastánce drastické regulace světové populace

24. září 2009 v 11:34 | Radomil Hradil http://prasecichripka.blog.cz/0909/holdren-zastance-drasticke-regulace-svetove-populace
Tento text s prasečí chřipkou a očkováním proti ní nesouvisí - ale možná jen zdánlivě...
Americký prezident Barack Obama si za svého hlavního vědeckého poradce a šéfa kanceláře Bílého domu pro vědu a technologii (asi čtyticetičlenný tým odborníků) zvolil fyzika z Harwardovy univerzity Johna Holdrena. Je zajímavé podívat se, jaké názory tento člověk v minulosti zastával.
Holdren se chtěl především vypořádat s přelidněním Země. Jak? Zavést celosvětovou vládu a policii, která by prosadila náležitá opatření:
  • těhotné neprovdané ženy donutit buď ke svatbě, nebo k potratu,
  • zavést sterilizaci žen po druhém nebo třetím dítěti,
  • implantovat dívkám v pubertě pod kůži dlouhodobě působící sterilizační kapsli, která by mohla být na základě oficiálního povolení dočasně odstraněna pro omezený počet porodů.
Holdren se sice od svých někdejších postojů distancoval, logicky však lze usoudit, že člověk s takto extrémními, z mého pohledu až teroristickými či fašistickými názory, by se nikdy v životě neměl dostat na tak odpovědnou funkci. A dostane-li se na ni, stane-li se prvním mužem vědy v prvním státě světa, pak jen tehdy, pokud tyto jeho názory nevadí a jsou v souladu s kurzem, kterým se chce Obamova administrativa ubírat. Pokud by ovšem zamýšlená světová vláda chtěla tímto drastickým způsobem regulovat porodnost a světovou populaci, lze předpokládat, že by podobně postupovala i ve všech dalších oblastech života. Domyslet to může každý sám, i když na to naše prostá fantazie možná ani nestačí...

Zdroje:

Žádné komentáře:

Okomentovat