Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

šílený konec října

No já mizim na dovolenou někam pryč z týhle republiky. A tak jako poslední říjnový článek vám zde předkládám krásnou vzorovou práci kolegy Afinabula a pak jeden námět na celostátní generální stávku - jíž se budu účastnit, ovšem doufám že někde v Itálii. Pápa

ZDROJ: http://www.tomas-franke.cz/
''GenerálníChci tenhle obrázek na svůj web

Vyzývám všechny občany České republiky ke krátké výstražné generální stávce
den před 20. výročím Sametové revoluce - 16.11.2009, od 10 do 12 hodin.
a k pohotovosti ke stávce neomezené, která bude vyhlášena, pokud vláda a PS PČR
nezačne aktivně řešit nedostatky vyjmenované v tomto textu.
Pokud je řešit nechce, nebo to odporuje jejímu programu nebo přesvědčení,
ať neprodleně odstoupí a umožní konání parlamentních voleb.

Jsem si vědom, že jde o vážnou věc; co nám ale může přinést sněmovna, která v pátek urychleně přijme právní normu ke svému rozpuštění a hned následující úterý obrátí o 180 stupňů? Sněmovna, kde i někteří poslanci připouštějí, že by za úplatu zvedli ruku pro zákon namířený proti občanům. Sněmovna, která má dle renomovaných průzkumů veřejného mínění podporu jen asi 4% občanů.
To je méně než polovina oproti totalitní vládě před dvaceti lety.


Dnes není problém zajistit přijetí zákona, který požaduje zájmová organizace zastupující zájmy pouhých několika stovek lidí. Stačí jen mít peníze. Na druhou stranu občané nemají šanci svůj zájem prosadit, ani když jde o 70% většínu. Co je horší, zástupce většinového názoru obyvatelstva jej nesmí ani obhajovat ve veřejnoprávní televizi, kterou si občané musí platit.
Politické zřízení založené na organizovaném zločinu, nevymahatelnosti práva a bezpráví občanů - takový je stav demokracie v českých zemích po 20 letech.

Novinky: K výzvě se podle stránek studentského stávkového výboru připojují také studenti z Plzně a některých dalších fakult.
Ti odsuzují požadavek prezidnta Klause, aby byla podepsána LS bez Listiny práv a svobod. Chtějí na protest proti tomu časově neomezenou stávku, jeho odchod a demisi vlády, rozpuštění parlamentu a okamžité volby.

CELY CLANEK

........................................................................................................................................................

Afinabul blog

Zjavenie Jána...videa doplňující biblickou apokalypsu....

1 komentář:

  1. S vyhlášením stávky se mělo přijít ještě před podpisem Lisabonu. Teď už je to v pr...

    A ještě navíc ten datum!!!! Přímo SUPER TEMÍN!

    Většina podniků dává zaměstnancům na pondělí 16.10. volno, protože v úterý je svátek.

    To bude hodně viditelná stávka - o dovolené!!!?!!!

    OdpovědětVymazat