Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Zabijačka započala - už je to tady

Rychlejší než jste čekali, že? Už je to tady, zabijačka započala. Ale tentokrat mexický prasatka vraždí lidi, alespoň to tvrdí OBAMA.....uaaaaaaa.

NWO v USA vrcholi ve sve síle. Musí. Tlak na její základy sílí. A tak sebou škube a kope všude kolem sebe. Oni věří že teď se jedná o vše a chtějí zavést konečnou podobu totalitního světového řádu. Co teď? Jak dlouho budeme přihlížet jak k tomu samému spěje u nás a to myslím jak v EU tak i ČR.

Za chvili je to tu a my dostaneme pod kuži buď to a nebo to. To je jedno vyberte si. Čipy jsou stejně spolehlivé jako jakakoliv vakcina proti H1N1 vytvořené v laboratoři, zároveň s vakcínou.ZDROJ...novinky.cz
Kvůli prasečí chřipce vyhlásil americký prezident Barack Obama ve Spojených státech stav nouze. Opatření umožní zdravotníkům překročit celostátní nařízení a v případě potřeby rychle zasáhnout v oblastech s velkým množstvím nakažených pacientůS odvoláním na Bílý dům o tom v sobotu informovaly zpravodajské agentury. Po vyhlášení stavu národní nouze budou moci zdravotníci a úřady postupovat jako při mimořádných situacích, tedy například jako při přírodních katastrofách. Obama", description : "Prezident USA Barack Obama". Nová chřipka se podle CDC rozšířila plošně po celém území USA. Jen v několika málo státech se choroba vyskytuje jen lokálně či regionálně. Spojené státy mají s nákazou velké problémy.

Od konce srpna do poloviny října zemřelo v USA na prasečí chřipku v zemi například 43 dětí. Oznámila to ředitelka amerického Střediska pro kontrolu nemocí a prevenci (CDC) Anne Schuchatová. Zdravotníky tento údaj zneklidnil, protože tolik dětských obětí si běžná chřipka vyžádá normálně za celou sezonu.

Do konce října mělo být v USA k dispozici 40 miliónů vakcín proti viru H1N1, ale výrobci mají skluz, takže jich bude o deset miliónů méně. Vláda USA vyčlenila přes dvě miliardy dolarů (35 miliard korun) na nákup 250 miliónů vakcín. Na trh mají být dodány do konce roku.

Podle posledních údajů amerického Centra pro kontrolu nemocí (CDC) v USA s chřipkou skončilo v nemocnici od konce srpna přes 21 800 lidí. Přes 2400 nemocných zemřelo.

Virem prasečí chřipky je ve světě podle Světové zdravotnické organizace nakaženo přes 415 tisíc lidí. Dosud si nemoc vyžádala více než 5 000 mrtvých, z toho bezmála 200 v Evropě.

První lidskou oběť viru už má také Česká republika. V krajské nemocnici v Karlových Varech zemřela ve čtvrtek jednatřicetiletá žena. Tu lékaři přijali v pondělí kvůli srdečním obtížím, pozdější vyšetření u ní prokázala přítomnost prasečí chřipky. Žena byla se srdcem a dlouhodobě nemocná.23.10.2009 - exkluzivně ze zahr. zdrojů - Péče o zdraví

Žádné komentáře:

Okomentovat