Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Jeskyňka z panelu

http://www.osud.cz/dokumenty/osud_cz_praseci_chripka.pdf

Tak teď v naší jeskyňce, jménem byt v paneláku
Sedíme a plánujem naše další akce proti těmto bytům
V panelácích v panelech v Praze, kde stále pociťujeme tu tíhu všech energií okolo nás jménem LIDI a elektrosmog a cítíme že se všechny částice se chovají poněkud nestabilně. A to nejenom my, ale i Země pociťuje tu tíhu těch panelů, těch energií v panelu a elektromagnetickou nestabilitu způsobenou silou člověčí tzn. Virovou.
Jak dlouho si myslíte, že to ta planeta vydrží? Myslíte, že déle než MY?

V jeskyňce je všechno a je i řádně zamčena i s námi uvnitř. NIC se nám nemůže stát a přesto ta tíha sílí. Smog z myšlenek a emocí promíchán s pulsací elektronickou DOR , poprášen chemickou látkou odražející fotony pro nás od nás a ukládají v nás zhoubnost svého myšlení. A ta v nás bují a pojí s reklamou a okolím v soukolí ohavné a nedůstojné pro život či zduchovění.

OM MANI PADME HUM ,, ÓÓÓMMM

Jediné co nám zbývá, pokud zrovna z únavy člověk nezívá a nestíhá či neztrácí čas kdesi, pro cosi, pro kohosi nebo proč vlastně? Vlastně pro peníze, pro moc druhých nad druhými, pro pocit jistoty v nejistém těle a to vám sežehne ducha stejně jako oheň vaše tělo.
Jak je libo, sorry MY do toho nejdem. To radši pojďte s náma, nebudete potřebovat dělat, budete chtít dělat Práci. Budete dřít a budete šťastný. Zní to divně, protože to VY jste divný a makat vás nebaví. Vite proč. Protože nevité proč makáte. A jsme u toho zase. VY nevíte! Chápete! Už jste úplně otupělí z toho samýho co MY. Ať chcete nebo ne všichni jsme feťáci. JO jsme závisláci na týhle civilizaci jeskyňkářů, trapnejch nakecávačů samotnému JÁ, EGOidní bandě surovců den co den i noc co noc ničících ZEMI, jejich domov.

Blbové všude kam se koukneš, o Buddhu nezakopneš o Krista nezavadíš o Krišnovi nevíš. Nikde nikdo téměř půstá zadrátovaná planeta, jen zvířat a lesů ubylo. Řeky vyschly – dálnic přibylo, klášterů ubylo – obchodní centra rostou jak po dešti. Hříbky komerce vyúsťujicí v atomové hřiby nadnárodních korporací, radioaktivitu bankovních kartelu, ozáření spojených národů a iluminace pandemických nákaz z laboratorních pokusů. Blázinec.Nejdřív léky potom nemoc. Připravenost na nejvyšší úrovni nejnižších bytostí, smí-li vůbec být takto pojmenováni. Hajzlíci všeho druhu odevšad. Bezpečí karánteny tvořené blbostí chrání ZEMI před pomocí od kohokoliv normálního v Galaxii.

No snažme se, ať to napravíme dokud to jde. Přece se vám to nelíbí stejně jako nám se nelíbí naše jeskyňka.

Cau..wade..komo

Žádné komentáře:

Okomentovat