Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Awake and Aware Conference

Sme velmi poctený že tu možeme privítať Alexa Colliera pretože jak viete on moc často nevystupuje a ani dlhsiu dobu uz nevystupil a neprehovoril. Ja len chcem povedať že som dostala správu před viac než rokom že Andromeďania by radi prehovorili že si prajú aby Alex Collier prišiel do Camelotu a že my možeme poskytnút službu alebo platformu pre tento účel. Takže na tomto už pracujeme nejaký čas a sme velmi radi že toto sa može stať dnes a chceli by sme sa podakovať za to že je to možné, skrytým bytostiam tu a okolo nás v tomto čase.

Takže Alex nebudem ťa moc predstavovať ani túto temu a nechám ťa hovoriť samého za seba. Dámi a páni Alex Collier.

Počujete ma všetci. V poriadku, výborne. Chcel by som sa poďakovať všetkým prednášajúcim, včera som bol doma a sledoval to streamovane. Bože tí boli, George Green a všetci prednášajúci fantastický a tak veľa dávajú a viem že aj vy všetci tu veľa dávate a snažíte vasou cestou zdielat svetlo. Sú dva sposoby jak byť svetlom, jedným je byť sviečka a druhým je byť zrkadlom ktoré odráža sviečku. A my žijeme vo výnimočnej době na Zemi, myslím tým úplne výnimočnú, v nasledujúcich pár rokoch si všetci budete myslieť že žijete v sci-fi filme. A vy žijete v sci-fi filme až nato že to nieje film ale realita. Ak chcete nejaké informácie o mne, myslím že niektoré sú na webe. Obidvoje, kladné aj negatívne. Viete hneď sa do toho pustím, poviem vám niektoré novinky a potom budem hovoriť špecificky o veciach o ktorých som bol požiadaný hovoriť.

Einstein povedal že nemožete vyriešit problémi svetá tým istým myslením akými boli vytvorené. A to nieje o nič irelevantnejšie nez dnes. Máme velké problémi alebo výzvy, povedal by som výzvy ktoré potrebuju velmi velké množstvo brainstormingu a riešení. Prekážka v snahe riešiť niektoré z týchto problémov ktoré máme je fakt, že nemáme všetky potrebné data. A dvaja paní ktorí tu hore boli predomnou to spomenuli, tak isto ako Robert Dean, Mr Green, Bill a Kerry a velmi vela prednášajúcich. Jak viete tak sa snažíme ísť dopredu a zhromaždovať všetky tieto informácie aby sme sa pokúsili toto všetko vyriešiť. Ja tak ako vela daľších prednášajúcich a každý z vás má len malý kúsok skladačky a o niektorých sa dnes budeme baviť. Viem že velmi vela sa diskutuje ohladom Odhalenia. Viem že v exopolitickej komunite sa velmi vela diskutuje o Odhaleni. Osobne si nemyslím že vláda USA to nikdy neprizná a pravdepodobne to ako prvé príde z inej krajny, z Indie alebo Číny. Alebo sa mimozemštania len tak sami ukážu a povedia, hej táto rošada už trvala dosť dlho. Čo je asi momentálne najvačšia pravdepodobnosť a o niektorých týchto veciach budeme dnes rozprávať.

Mal som prezentáciu na hodinu pretože som si myslel že tolko mám času. Pri rozprávaní o riešení nasích problémoch, na najvyššom bode našej mocenskej štruktúry, naša Zem žije v pyramídovej mocenskej štruktúre. Mimozenské civilizácie túto mocenskú pyramídovú štruktúru už nepoužívajú, používajú holografickú štruktúru od konca Oriónskych vojen. Čo by bolo v našej reči približne 360.000 rokov dozadu. Odvtedy vačšina civilizovaných a dobročinných civilizácií vrátane niektorých regresívnych skupín a tie sú minorita používajú holograficku sociálnu štruktúru. A o tom budeme dnes rozprávať. Takisto budeme rozprávať o vytvorení novej sfére poznania, priestoru v ktorom možeme vytvoriť príležitsť pre Zem aby bola mentorovaná. Pretože važne potrebujeme pomocť, máme toho až nadhlavu. Takže, potrebujem trochu času aby som sa rozohrial, som trochu strpnutý.

V posledných pár dňoch bolo vela vecí z projektu Cassiny utajených. Dovod pre toto je aktivita materských lodí ktoré boli nafilmované a zdokumentované v okolí Saturnu. Takisto máme asi 1.5milionu míl od južného pólu vzdialenú 20 mílovú loď ktorá je stacionárna. NASA a ďalšie organizácie a teleskopy ju monitorujú už 8 mesiacov a sledujú jej trajektoriu smerujúcu k nám, je momentálne stacionárna a prilietavajú a odlietavajú z nej lode. Neviem nič viac ohľadom tohoto. Chcem abyste takisto vedeli že sa k nám bliži velmi velká planetárna štruktúra 18 stupňov od Neptunovského orbitu. Mala by byť viditelná niekedy v budúcom roku. Deje sa toho strašne vela a samozrejme vy všetci platíte účty ale nikto vám nič o tomto nepovie. Ide tu o ovela viac než vystrašenie stáda, to tu nieje vobec zámer. Zámer toho o čo tu ide je jednoducho tento: Bob Dean včera poukázal na to že mu je skoro lúto vlády za to, v akej situácii sa nachádza. V tomto s ním súhlasím, pretože vláda uskotočnila určité jednania, podpísala zmluvy na výmenu techologií za experimenty a pozorovania a boli podvedený. Skutočne nevedeli na čo sa dali. A teraz sa karty rozdali. Je vela ludí v mimozemskej komunite ktorí hovoria že všetci mimozemštania sú benevolentní. Dámi a páni podla mojho názoru a na základe vedomostí ktoré mám je to úplne nezodpovedné takéto niečo povedať. Žijeme v dualite.

Pretože ak by bolo všetko len láska a svetlo nezišli by sme na túto cestu globálneho fašizmu a mocenské sily by sa nesnažili eliminovať 2/3 svetovej populácie. Toto nieje laska a svetlo. Takže, musíme pokryť vela vecí a vela vecí sa začne zjavovať. Ekonomická situácia je taká aká je, pán Green spravil včera výbornú prezentáciu, nieje vobec nič v čom by som s ním nesúhlasil. Navrhol kupovať zlato a striebro, myslím že to je dobrý nápad ale, zlato a striebro sa nedá jesť. Je naliehavé aby ste začali uskaldnovať jedlo a ja vám poviem prečo. Ak zničia dolár a to spravia, aby vytvorili svetovú menu a svetovú vládu, nebudete mať možnosť si jedlo kúpiť. Povedal že mena bude devalvovať v nasledujúcich mesiacoch 6 ku 1, benzín pojde na 18-20 dolárov za galon. Kamionisti nebudú schopný dodávať jedlo. Čo máte, to budete mať. Je doležité aby ste ak možete, začali vo vašej komunite formovať spoločné záhrady, vymyslieť jak nato, je potrebné o tom začat rozprávať. Ja viem že vačšina ludí nieje tomu otvorených ale spravte to najlepšie čo viete. My všetci bojujeme v tejto vojne. Amerika je v prvej línii tohoto a dovod je jednoduchý. Amerika vytvorila novú doménu poznania, Amerika bola vytvorená aby sa zbavila aristokracie starého světa. Bola založená aby vytvorila niečo nové, individuálnu volnosť, osobnú slobodu, toto nebolo nikdy predtým vo svete poznané a to sme mali ale koli našej apatii sme prišli skoro o všetko. A nieje to nikoho iného chyba, je to naša chyba.

Vieme už od 60tych rokov že CIA pašuje narkotiká, to vieme. Vedeli sme ža CIA zabíja a zvrháva vlády. Vieme že existuje ukrývanie toho čo je na Mesiaci a v našom solárnom systéme, toto vieme. Vieme že existuje mimozemský život, toto vieme. O tomto sa už neargumentuje. Vieme že vláda sa stala skorumpovaná. Ludia ktorí vládnu planete niesu my, niesú to ľudia. A poviem to aj s mojím posledným dychom, oni niesú my.

Takže, čo sa stalo bolo že prevzali vládu pretože rozmýšlajú holograficky. Bolo to pre nich velmi ľahké obísť pyramídovú mocenskú štruktúru na Zemi pretože je uplne nepotrebná , nikde. Takže čo spravite keď vstúpite sem pri holografickom rozmýšlaní je že si vytvoríte všade vašu štruktúru a bez ohladu na to čo sa stane, či je zneškodnená jedna skupina alebo druhá, ďalšie sú stále tam schopné povstať a udržovat kontrolu, pretože každá z týchto skupím má obrázok tohoto jako celku, majú všetku technologiu a všetko čo potrebujú aby pokračovali v ovládaní, dominovaní a vymývaní mozgov. Máme toho až nad hlavu. Ale niesme sami. Takže, čo sa stalo, oni prevzali vládu, bolo pre nich velmi jednoduché sa chopiť moci, ukradli vládu, ukradli dávné vědění, ukradli historii a vy jste jim tajně předali tyto technologie. To jste udělali vy. Spojené státy udělaly tuto chybu.

Bob Dean včera spomenul nezvestné bilióny dolárov z FEDu. Bolo mi povedané že je to 24 biliónov dolárov, čo majú zapisané v knihách a vačšina z toho išla na tajný vesmírny program a kolonizáciu našeho solárneho systému. Možete tomu veriť alebo nie, to nevadí a ani to nezmení realitu veci. Takže čo sa stalo bolo, že piráti sa zmocnili lode, vláda uvedomujúca si že oni mali všetku túto technológiu a že boli tisíce rokov vyspelejší než sme boli my, namiesto toho aby to všetkým povedali „Hej máme tu problém“ a postavili sa k tomu čelom a spravili správnu vec, tak sa pripojili k pirátom. Sme doslova len pasažiermi na tejto lodi (Zem) si až teraz uvedumujúcimi že sme boli unesený. To je to hnutie. A veľa ludí bude mat tažké obdobie kde si uvedomia že realita nieje vobec taká aká je. Alebo si mysleli že je. Aj ti z nás ktorím bolo toto všetko odhalené počas vela rokov, majú svoje „Doprdele“ momenty, je nemožné ich nemať. Ano naši politici nás predali, bolo jednoduché ich skorumpovať. Máme tu obrovský neporiadok, oni sú v ňom zaseknutí tiež. V nasledujúcom roku, roku a pol nastane velmi vela zmiem a Amerika bude centrom toho, dovod prečo to tak bude je že američania aj napriek svojemu školskému systému sú velmi chytrí, vedia myslieť „s nadhladom“, ale my sme velmi dobrými riešitelmi problémov a sme ozbrojení až po zuby. Budú sa musieť neustále pozerať cez rameno, jedine že by nás odstranili. Dámi a páni toto je ten cieľ, nemožu mať svetovú vládu bez toho aby sa nezbavili Spojených štátov a tým myslím dostať ich do kolien. Toto nieje smer ktorým sa bude uberať táto prezentácia je ale doležité vám povedať toto pozadie, pretože svet sa zvykol na nás pozerať aby hladal nápady slobody, imigranti z celého sveta prišli do Ameriky, moji rodičia boli imigranti tiež, prišli sem pretože verili v slobodu jedotlivcov a nezávislosti, princípom ktoré boli v ústave, deklarácii nezávislosti a charte práv a dámi a páni to je kto my sme, niesme ten bordel ktorý ukazujú v TV. Páni vy nieste, ani blbci s trasúcimi sa kolenami ktorých sa snažia oklamať v TV. Ste silní, rodinne založení, máte vieru a ste bojovníci a budete sa musieť postaviť a obraňovať vašu vlasť a rodinu, o tom nepochybujte. 2 páni ktorí tu boli a hovorili o supervojákoch, ano, sú tu, sú určite, su to hybridy. A je toho viac čo sa deje. Dúfal som že jeden z nich povie čo sa stalo v Dolsey, Novom Mexiku, ale nepovedali a ja by som tiež rád o tom nehovoril pretože je to choré, choré. Sú tu iné veci na prebratie. Sponínam to pretože veľa ludí ktorí majú tie vedomosti, boli v čiernych projektoch, boli zapojený v ET komponente, vedia o tej malej skupine, ešte všetci niesú preč, niektorí sú stále tu a stále vytvárajú ….... Takisto by som rád povedal a mám sa s vami podeliť o vakcíne, novej vakcíne proti chrípke. Morney mi povedal aby som vám povedal alebo všetkým že táto vakcína vám permanentne poškodí DNA. Tažke čokolvek navyše vyjde z tej vakcíny, pernamentne poškodí vašu DNA. Vela z nás v komunite a svete ako celku sa ani nedokážeme dohodnúť na tom čo je ten poblém a koli tomu sa ani nedohodneme na riešení. Takže je nevyhnutné aby sa vytvoril a viedol otvorený dialóg a ja viem že pre vás ktorí ste v exopolitike, tak nazývam UFO komunitu, exopolitika, máte neskutočnú trpezlivosť a vaše največsie skúšky prichádzajú, pretože jak viac a viac informácií bude vychádzať von, viac a viac ludí sa bude pýtať ktorí si mysleli že sú šialený, čo sa to do pekla deje. Oni to budú chcieť vedieť. A vy sa budete musieť pokúsiť velmi jemne im to vysveliť a aj vy sami budete mať všetkých motýlov v bruchu a budete si tiež hovoriť, do pekla jak sa s tým vysporiadam ja, pretože vy máte niektoré informácie z pozadia. Takže, tento ET komponent je skutočne o nás, je to nás osud cestovať ku hviezdam, je to náš osud dostať sa ďalej a kolonizovať vesmír obzvlášť v našej solárnej sústave. Nieje naším osudom byť zabitý vakcínami a vojnou. Vy budete musieť spraviť tieto rozhodnutia, ja som svoje už spravil. Moje rozhodnutia sú jasné, ja som otcom 5 detí, v žiadnom prípade sa nevzdám alebo nepojdem do otroctva, to sa nikdy nestane. Vy musíte spraviť vaše vlastné rozhodnutia.

Žádné komentáře:

Okomentovat