Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

NWO - music,rap,hip-hop,rock,popA TADY JE CZ PREKLAD OD NWOO

Postupom času vychádza najavo, čo je hlavným dôvodom invázií (USA) do iných krajín. A je to kvôli tomu, že z toho máme osoh, rovnako ako naše korporácie. Nie bezpečnosť ľudí tam, alebo u nás doma.

Ohľadne 9/11, nemôžem sem prísť a povedať ľuďom: viem presne, čo sa stalo. Ale viem, že verzia, ktorú nám predložila vláda nie je pravdivá. Pretože nevedeli ani povedať pravdu o toxicom vzduchu po 9/11. Povedali, že je to bezpečné, že je to v poriadku. A keď sa začali objavovať u ľudí choroby dýchacieho ústrojenstva, veľa hasičov a požiarnikov ťažko ochorelo, niektorí z nich zomreli... Vláda prešla do módu plného popierania. A o nikom, kto má problém povedať mi pravdu o tom, či môžem dýchať tento vzduch,... tak mám otázky aj ohľadne ďalších vecí, ktoré tvrdili. Keď hovorím o motíve, 9/11 bola použitá ako katalyzátor v mnohých veciach - vojna, konsolidácia moci. Vojny ktoré USA vedie vo svete sú podľa mňa okrem iného aj na odpútania pozornosti od toho, čo sa robí doma.

http://911blogger.com/node/21829
2 komentáře:

  1. diky, no abude se rozšiřovat - pokud někdo víte znáte nějaký další klipy či songy o nwo atd. tak mi je zde prosím postnete...diiikyy

    OdpovědětVymazat