Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Zvolání divočiny - echo šumu

Tak já už opravdu nevím jak jinak to říct. Ani řvaní, ani hrozby, ani důkazy nepomůžou, snad tedy jen už použít ironii prošpikovanou selským rozumem. Aneb prostě to ze sebe potřebuju předat dál. Ono totiž čím víc je toho kolem mě, tím více vidím jak lidem schází zdravý úsudek a k tomu ty správné informace. A osobně musím říct, že si to pro sebe neumím nechat a jen pozorovat jak jsou ostatní kolem čím dál tím více v „hajzlu“.

Začnu zkraje ožvýkanou prasečí alias mexickou alias chřipkou. Již před několika měsíci, ještě dříve něž se mediálně pras.chř. vynořila se v mém okruhu známých dělala rozhodnutí jak takové plošné očkovaní zrušit či jinak eliminovat. Všem bylo jasné o co jde. Byznys, peníze, moc a především redukce. Redukce zdraví a života lidí. Na začátku se mluvilo jen o firmě Baxter, která již dříve proslula nevšedním zacházením s vakcínami a opatrováním zkumavek se zárodky ptačí chřipky, ale i jiných nemocí. Vymýšleli se žaloby, petice, hnutí. Celý svět začal tuto problematiku zkoumat. Vyšlo opravdu najevo, že praseč.chřipka je uměle vytvořená, není životu nebezpečnější než sezoní chřipka a především, že samotné vakcíny jsou ještě nebezpečnější než samotná nemoc. Poté se vyrojila neuvěřitelná spousta jiných firem vakcíny nabízejících a celé snažení se stalo bojem proti větrným a neviditelným mlýnům, které by se sic dalo vyhrát, ale finančně a časově se nedalo a nedá rozjet. Ačkoliv se toto v nadsvětí dávno ví, nedokázalo se zabránit plošnému očkování-mrzačení především západní „civilizace“. Dnes již víme, že vakcíny některé státy odprodávají, zbavují se jich darem a také kvůli nim žalují WHO a jiné „korporace“ a přesto se stále u nás (ČR) jede ta samá mašinérie. Vede se to dokonce tak, že plno státních zaměstnanců (těch pro chod státu nepostradatelných) nyní stojí na pokraji rozhodnutí, zda-li si vakcínu povinně nechat dát či přijít o práci. Jsou to chudáci, jenž nemají ty správné informace a už vůbec nemají čas na to je shánět. Jsou to lidé, kteří denně ostatním pomáhají a kteří nasazují i svůj vlastní život za jiné. A oni vůbec nevědí, že vakcíny jsou bez garance neškodnosti na jejich zdraví, nevědí, že ani firmy které je vyrábějí ani stát, který je nutí nenese odpovědnost za vedlejší účinky. Ani nevědí, že se vedlejší účinky týhletý „prasárny“ dávno projevily a dost lidí na ně zemřelo. No v TV jim to neřeknou. Je teď na nás, kteří víme abychom jim informace předali a zachránili jejich další život.
PS. Tímto vyzývám všechny státní zaměstnance k tomu, aby se předtím než-li se nechají naočkovat ujistili, že vakcínu proti pras.chřipce dostali i lidé kteří jsou pro chod států důležitější než oni sami. Tedy - prezident, politici, šéfové policie, hasičů a nemocnic, vojáci atd. A pro zajímavost, zda-li jsou očkovány i jejich tolik důležité rodinky?
A také nechť si vyžádají ňákej papír, že ten kdo jim očkování dává přebírá zároveň i odpovědnost za případné vedlejší účinky, které se mohou projevit i do 6 let od očkování. Takové jasné a logické potvrzení by přeci neměl být problém.

Kromě bleskurychlé akce zvané očkování proti pandemii, která neexistuje jsou zde však jiné, zdraví ohrožující plány velkozákonodárců z EU a jiných bazmeků.
Jde např. o úsporné zářivky. Ty vyzařují kolem sebe tolik radiace, že by státní normy pro to určené padly na kolena. To nikdo neví, ani se to nikde nedozví – TV mlčí, noviny žvatlají polopravdy, nezávislý internet ovládá málokdo. Měřáky radiace nejsou povinnou výbavou domácností, natož škol, nemocnic a jiných institucí, které jsou první jenž by normy měli splňovat, které však jsou jistojistě první, kteří si od mobilních operátorů nechají zaplatit za instalaci vysílačů na střechy svých nemovitostí. Celý je to na hlavu, jde zase o globální oteplování. Ta nechutná propaganda vedoucí opět jen a jen k zisku nás nutí všude a za všech podmínek snižovat CO2, plyn tak důležitý pro každou rostlinu. (a ty ekologové z Kodaně si na tyhle blbosti půjčili pře 1500 limuzín na ropu). Proto máme prý šetřit, proto máme svítit něčím co je z plastu a vyzařuje do svého okolí pomalé bujení rakovinotvorných šmejdů. Pročpak jen asi EU zakázala žárovky, starý dobrý, beroucí si o několik málo procent více elektrické energie o to však nesporně míň radiaci vyzařujících? Je to podivnost stejná jako proč nesmíme jíst marmeládu a pít rum. Jde jen o mrzačení našeho lidského rozumu a zapření logického uvažování. Kdykoliv kdy přistoupíme na jejich pravidla stáváme se stejně hloupými ne-li hloupějšími než oni sami.


U mobilních telefonů se též vyskytuje radiační záření, nemluvě o vysílačích a zesilovačích, které jsou tak hojně rozmístěny po celém světě. Vysílače neionujízícího záření, mikrovlnýho svinstva jež do nás perou, kde se dá. Platíme obrovskou daň za naše mobilní radovánky, za naše wifi rychle sem a tam, za naše digitální televizní propagandy. Jsme v neustálém a nepřípustném elektrosmogu, který má jen málo co dočinění s bezpečnou normou pro zdravý a plnohodnotný život. Na naše baráky, školy, školky, sýpky, sklady, nemocnice jsou umisťovány vysílače, které denně vyzařují smrt. Jen si běžte přečíst co se píše na výstražných tabulkách u vysílačů, kdesi v krajině a pak to porovnejte s tím co máte nad hlavou ve vašem paneláku a s tím pod čím se učí vaše děti. A hlavně si pořád jen a jen nezoufejte na špatný spánek, bolesti hlav a kloubů. Na špatnou pozornost a špatné vlohy k učení vašich dětí, Jen si hlavně nestěžujte a začněte rovnou ty zmrdy žalovat. Nic víc, ústava a zákon je stále na naší straně, jen vědět a chtít ho použít a nezaleknout se síly politické, mocenské a finanční. Naše, tedy vaše sílá je větší, jde o sílu použitou pro dobro, zdraví a vývoj vpřed, nezávislý na farmaprůmyslu a těch nesmyslnostech, které nám nutí pod záminkou celosvětovlády, terorismu a globálního počasí.
A je toho víc …..

3 komentáře:

 1. Co je šťastný život?Nezoufat a nepřemýšlet nad věcmi,které člověk sám změnit nemůže. Persperktiva, aby o tom všem věděla široká veřejnost a neodsoudila Vás s konspirací a debility téměř neexistuje.Stres a zhnusení ze všeho co tu píšete Vám možná zkracuje život mnohem více než nějaké záření.Máte podle mne jen "ruku plnou anonymních řečí" které nikam nevedou ať to už pravda je nebo nikoli (bez urážky).
  Chci se tedy zeptat,co jste proti všemu udělal,jak jste změnil svůj život,jak tyto zprávy kromě internetu šíříte a v poslední řadě co Vám to přináší kromě pravdy která je dnes v celku relativní s následnou hořkostí,a co Vám to bere.
  Radím všem, aby se více zaměřily na svou osobu(úsudek) a na bezprostřední okolí které se dá trochu změnit k lepšímu,neřešili českou arogantní bolševismem zničenou společnost "krysího charakteru" politiku řešili jen jednou za 4 roky vlastním úsudkem, nikoli volebními preferencemi.Pokud by se jen tohoto lidé drželi,úplně by to myslím stačilo.Nasaďte si brnění ale neztrácejte hlavu,štěstí ani cit.

  OdpovědětVymazat
 2. ruce ple anonymnich reci - tak to je presne, uplne jste me vystihl. myslichvost jsou pouze vykriky do davu, kdy se mozna nekdo otoci a zkusi se prodrat z davu ven ... dav vsak zustava dal a dal.
  komodor

  OdpovědětVymazat
 3. Výkřiky do davu to nejsou, protože myslichvost žádné velké davy neznají.Popravdě,koho se zeptám,ten ho nezná.
  Pokud by to mysleli zdejší pisálci skutečně vážně,začali by vylepovat na ulicích,zastávkách apod. rozumné plakáty,psát na ulicích odkazy....Nic z toho nevidím. Nestálo by to skoro nic kromě času,trochy toho úsílí a minima zodpovědnosti.

  OdpovědětVymazat