Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Kompletní, stručný a jasný ... NWO-FREE ENERGY

Definitely must watch for everybody - Dr. Steven Greer is big promise for all good people of the planet Earth.
He refused even 2 billions dollars just to finish his project for saving Human race, is it his unbelievable effort and lot of good work.
He ask everybody to help him !!!

presents "The Promise of New Energy System" at the Exopolitics Summit in Barcelona.

disclosureproject.org
theorionproject.org
cseti.org
exopolitics.com
exopolitika.cz

Chce po nás, abychom faxovali prezidentu Obamovi ohledně odtajnění mimozemské civilizace, na stránkách theorionproject.org je dokonce nastavený automatický faxovací systém do bílého domu.
Lidi a společnosti, ve vašich vlastních kruzích, které by podpořili nový výzkum energií.
Chce po nás abychom našli inventora nebo vědce, který pracuje, nebo má funkční zařízení z nové generace systémů generátorů volné energie a nabídli mu spolupráci s projektem Orion, a my spolupracujeme na velmi rychlém strategickém plánu, aby mohla tato nová technologie být představena lidstvu.
A za třetí: Je tu někdo, kdo zná nějaké lidi, kteří by tohle pomohli rozjet čistými penězi.
Ne zkorumpovanými penězi.
Volání k akci !!!
Volání, abychom s tím něco udělali.
Ne pouze jenom, mírový kontakt s mezihvězdnými návštěvníky a odtajnění, ale vidět, jak položíme základy pro tyto technologie, aby mohli vyjít a být používány generacemi mírumilovné enernie. Zachránit naši planetu, od této trhliny do které se řítí. A povznést utrpení této planety.

Otevírá se nová éra pro budoucí generace volné energie, která bude trvat 500 tisíc let.
A tohle je ta vize, kterou musíme sdílet od srdce k srdci, ale my musíme vzdělat naše vůdce, ne čekat na ně...

Exopolitics Summit - Disclosure Director Dr. Steven Greer - Příslib nových energií - CZ from jiloun on Vimeo.Tak na tomhle sem si smlsnul. Zas to někdo hodně dobře poskládal ze šílený skládanky a přeskočil zbytečný konspirace. Tady se jasně mluví o co tady jde a především o tom jak je to propojený ... vítejte alieni, vítejte všichni kdož přináší FREEENERGY

3 komentáře:

  1. Sledoval jsem pozorně uváděné video a už při tomto mě vstávaly vlasy hrůzou. Zmínka, že program byl schválen Clintonem a Obamou, oběma členy Bilderbergů, kteří schvalují likvidaci 2/3 obyvatelstva této země, je absolutně dostačujícím důkazem, že se jedná o další podraz na lidstvo. Dovedete si představit, že tato dvojice by někdy měla zájem o prospěch všech obyvatel? Ani náhodou. Jsou si ale velice dobře vědomi obrovského nebezpečí, které by pro jejich plány znamenala sebemenší nezávislost občanů na produktech, které plně ovládají a které je udržují u moci. Zmíněné video je jen návodem, jak získat jména a adresy vynálezců a tím umožnit jejich likvidaci všemi možnými způsoby. Většina objevitelů nové energie je opatrná, neboť je jim známo jak jejich kolegové skončili. Ale je spousta dementů, kteří i když třeba z dobré vůle (ono mu to chodí, ale nemá peníze aby to udělal pořádně) ho prásknou. Bohužel je faktem, že udání je čistou závistí a na to autoři spoléhají. To je ale jen dalším účelem videa. Lidi bděte, neblbněte !!!

    OdpovědětVymazat
  2. A co vlastně řekl?Vlastníme technologie jejichž princip Vám nemohu sdělit a někdo je opět tají z pochopitelných důvodů,jen potřebujeme kapitál....No uvidíme za půl roku až to vybalí(jestli vůbec).

    OdpovědětVymazat
  3. zatím nic nevybalil... půl roku je dávno pryč...

    OdpovědětVymazat