Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Jsem zvědav Václave jestli doletíšJSEM ZVĚDAV JESTLI KLAUSOVO LETADLO NEPOTKÁ, JEN TAK ČIROU NÁHODOU PO CESTĚ NAD ATLANTIKEM HAARPIKÁN.NÁHODNĚ, TAK JAKO. NEBO PORUCHA TŘEBA CO, NEBO PILOTA KLEPNE PEPKA, NEBO SE PROSTĚ ZTRATÍ Z RADARU. NO PROSTĚ MU MINIMÁLNĚ DOJDE PALIVO .JESTLI NE, TAK SEM BLÁZEN .-)
___________________________________________________________________

Český prezident Václav Klaus v pátek během své pracovní návštěvy Spojených států v Palm Beach na Floridě opět varoval před ohrožováním svobody a prosperity. Nebezpečí pro ně představují environmentalisté, kteří se prý pod záminkou ochrany přírody a klimatu snaží ovládnout lidi a zastavit ekonomický růst.

"Environmentalismus a jeho nejextrémnější verze, panikářství kvůli globálnímu oteplování, požaduje téměř bezprecedentní nárůst vládních průniků a zásahů do našich životů a vládní kontroly nad námi," řekl Klaus v projevu, který ve floridském Palm Beach pronesl v konzervativní organizaci Klub pro růst (Club for Growth) a jejž zveřejnil na svých webových stránkách. "Nejde ale jen o svobodu. Environmentalismus také chce potlačit ekonomický růst, omezit prosperitu a brzdit lidský pokrok," dodal.

celý článek a zdroj ZDE http://zahranicni.ihned.cz/

4 komentáře:

 1. co blázníš??

  Bej.

  OdpovědětVymazat
 2. taky nechapu, vysvetli na to mistre korzaro. komo

  OdpovědětVymazat
 3. v nadpisu je článek

  OdpovědětVymazat
 4. uz opraveno doplneno,,takze bacha na enviromentalisty

  OdpovědětVymazat