Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

888 - Katyň - opět po 70 letech - transformační projevy

Zase ty číselné symbolické potvory našli svoje místo v utváření této civilizace. Samé to osmičky, jedničky, jedenáctky a šestky doprovázejí nešťastnou kolizi polského letadla s vládními špičkami.
Jak správně tvrdí v níže uvedeném článku J.Mašek naše dimenze (rozumej stav Země a našeho bytí v něm) se začíná karmicky srovnávat a očišťovat a nikdo se tomu nevyhne, někdo (Bohužel ,Ivátarovi, Brahmovi, Ježíši, Quetzalcoatlovi) se k tomu jen neštastně přichomejtne (pokud operujeme se štěstím, osudem, náhodou apod.)
Naše hodnoty,materiály, zvyky, závislosti, strachy a emoce budou muset projit transformací bez vyjímky u všech bytostí na této iluzorni multidimenzionální planetě. Těšme se na to, neb nové prostoročasy nám umožnené budou a jsou bezkonkuŕečně nepospatelně krásné ale budou nás stát za trochu odevzdání se, svlečení se, opuštění, odpuštění a meditace.
Na Katyni vidíme cyklusy singularit jejichž přeplnění vede zbytečně k utrpení a dalšímu zabřednutí do nepochopení dualitního systému našeho vypiplaného 3D prostoru a jeho bezkonkurenčních zákonů vyjímajících se všemu neduálnímu vesmírnému, kteréž-to tak poctivě, zatvrzele a s oblibou dodržujeme.

Je třeba zanechat iracionální starých myšlenkových pochodů, ekonomických systémů, procesů stárnutí a příjímání energie. A především zdání se ulpívání a svazujícího obdivu na svém těle a vnímání. Nečiňme již žádná další špátná, zlá, nerozvážná, nevědomá rozhodnutí (ČINNY, MYŠLENKY, SOUDY, DOMNĚNKY, SLIBY, LŽI) vůčí ostatní i sami sobě. Tvořme v sobě odpovědnost nejvyšší a to odpovědnost vůčí výsledkům naší hry zde v multidimenzionálním prostředí (astrální, mentální, egoistická a akášickém, snovém a .... nezapomeňme na našeho pruvodce a architekta oddělenosti a nezmaru Satana a jeho říši jež stojí na základech naší nebetyčné spolupráce s jeho nenávratným, nevyvýjejícím se pojetím bytí a tvoření)

Shlíží na nás veškeré bytí a doufá, že dospějeme do všeobsahujícího, všepohlcujícího a vyzařujícího vystředění.
Nechtějme ani pomyslet na nezdar, opak či málo odvahy k dokonání toho co bylo započato a co se v periodách rozvíjelo, transformovalo, vytvářelo, překonavalo se a zdokonalovalo až do krajnosti k plynulému propojení v probuzenem uvědomělém stavu s bytostmi a energiemi jež splývájí se záměry a tvorbou ....... BOHA

_____________________________________________________________

ZDroj článek převzatý z OSUD.CZ ..diky j.m.

Hlava Polska tragicky zahynula,
Polsko a Kaczynski neměli tolik štěstí, jako Havel

Šlo o letadlo TU-154 (součet 10), což synchronizuje s dnešním datem, 10. dubna 2010. Pilot se rozhodl nerespektovat špatné počasí a pokyn věže, aby místo vojenského letiště raději přistál v nedalekém Minsku.

Je to samozřejmě tragická událost a vyjadřuji všem Polákům, které mám nesmírně rád a Maruška tam má i část své rodiny, hlubokou soustrast.

Měli bychom si ale při rekapitulaci této plně karmické události uvědomit jisté souvislosti, domnívám se, že čtenáři OSUDu už dávno na "náhody" či "tragédie" nevěří a snaží se jevy i události zkoumat z netradičních, přesto mnohem zásadnějších a pravdivějších úhlů pohledu.

Jednak a především: Poláci letěli položit věnce do Katyně. To je místo, kde Rusové v prvních dnech války postříleli polské zajatce poté, co obsadili část Polska. Zřejmě se jednalo o Stalinovou mstu na smrt ruských důstojníků v první světové válce. Některé zdroje hovoří až o 25.000 mrtvých, zatímco Rusové v roce 1920 údajně ztratili až 32.000 lidí. V Polácích je od té doby vůči Rusům nesmírná nenávist, kterou se snaží vyzbrojit tím, že požadovali po Spojených státech umístění raket, které měli být původně součástí raketového štítu, přičemž radar měl být umístěn v České republice. S Kaczynskim dnes zahynula téměř komplet vrchní generalita Polska. Čísla o počtu mrtvých se zatím rozcházejí, ovšem objevuje se počet delegace 88 + 8 členů posádky. Číslo osm je jak někteří vědí vysoce karmické číslo "nekonečna", které nás přesahuje, nekonečná Boží spravedlnost, nebo také zacyklení. Z Varšavy je to navíc k místu havárie přesně 800 kilometrů. Ke katastrofě došlo v 8:56 SEČ, což je karma (8), člověk (5) uzavřen hmotou (6), což znovu ukazuje na karmické příčiny.

politické, vojenské a finanční elity Polska doplatily na špatnou karmu této země vzniklou i v naší současnosti

Možná v této souvislosti Češi ještě ani netuší, jak moc velkou a důležitou práci pro ně, nebo spíš za ně udělalo pár lidí soustředěných kolem iniciativy Ne základnám, a abych jmenoval aspoň jednoho lídra, Jan Tamáš.

Ano, Poláci se Rusů zároveň bojí a zároveň je nenávidí. Neměli tolik štěstí na relativně "osvíceného" prezidenta, jakého nyní mají Češi, který dokáže ustát pozici neutrálního, s nímž dokáží hovořit jak Američané, tak Rusové.

A tak se samotný prezident Kaczynski (původně se jejich židovská rodina jmenoval Kalksteinovi) ocitl ve stejné pozici, jako jeho česká paralela, exprezident Václav Havel, jenž se rovněž několikrát ocitl tváří v tvář smrti. I on aktivně pomáhal bořit komunistický režim, ovšem poté se plně postavil a zapojil do kolaborace s nadnárodními elitami PROTI lidu svých zemí. Zatímco Havel měl "štěstí", jinými slovy těžil z dobré národní karmy českého území a bylo mu nakonec určitými lidmi i entitami pomoženo, Kaczynskému zřejmě přitížil pravý opak. Trošku pokročilejší hledající už vědí, že nic takového jako štěstí neexistuje, stejně tak jako neexistuje nic takového jako náhodná tragédie. Jde jen o fyzické důsledky našich předchozích činů a smýšlení. Poláky navíc bohužel táhne dolů jejich poměrně silné katolické (slepé) přesvědčení většiny obyvatelstva i to, že měli svého zástupce co by Papeže. Na polském území také CIA vytvořila speciální vězení, kde zřejmě mučila muslimské zajatce. Poláci se i dnešní geopolitickou situaci snaží řešit vojenskou, proto tolik naléhali na Američany kvůli zřízení speciálních základen. Připomeňme i to, že při útoku na Irák patřila polská vojenská jednotka po USA a Británii k třetí nejpočetnější ve skupině okupantů.

Podívejte se na můj starší článek z prosince 2005: Polsko - evropský Trojský kůň USA a Sionistů... druhým je Česká republika.

Jeden ze zakladatelů hnutí Solidarita zde otevřeně a detailně vypovídá o tom, kdo a jak vlastně po převratu získal v Polsku moc. Samozřejmě, je to velmi velmi podobné českému polistopadovému příběhu a dosazení politických figur těch, jejichž jména nesmíme vyslovovat.

Samozřejmě, každá tragická smrt je obrovským poučením pro samotného zemřelého (věk polského prezidenta 61 svědčí o tom, že tato událost zřejmě nebyla osobně karmicky plánována), ovšem možná ještě více pro blízké pozůstalé, v tomto případě celé Polsko. Jenže vrcholní polští představitelé opět nepochopili vůbec nic. Svědčí o tom jejich výroky po tragédii:

Ta prokletá Katyň," pronesl Kwaśniewski. V podobném duchu se vyjádřil i první nekomunistický prezident Lech Walesa. "To je další neštěstí po Katyni."

To, čemu říkáme prokletí, si ve skutečnosti působíme sami. Jak dlouho bude ještě Polákům, respektive všem lidem na světě trvat, než si to uvědomí?

Co všechno se ještě bude muset stát?

Aktualizace 21:46: Čtenáři pod článkem spekulují o podobné karmické havárii vlaku ve Studénce, kdy havaroval vlak EC 108 přesně 8.8.2008.

Nuela píše: Já jen, kdyz sectete vsechna cisla 1+4+2+1 vyjde 8. 8+8+2+8 je 26, 2+6 je opet 8. A uz jen ty samotne osmicky v datumu... Podle Karmické numerologie Hannah J. Dvorské(nyní Nesvatba) je osmička (i čtyřka) cislem velké karmy. Krome toho mel vlak ve Studence (ze pry) č. 88, mel 8 min. zpozdeni, zemrelo 8 osob a 8 osob bylo obzalovano.. Na rodinnem nahrobnim kameni, kde jsou data umrti, mame 4 lidi..:-( a kdyz sectu cisla kazdeho z nich, vsichni do jednoho meli v den umrti (i tragickeho) soucet cisel 8 ! (to jsem zjistila jeste pred prectenim vyse uvedene knihy)..

Pozn. jm: Špatnou činnost výškoměrů a navigačních přístrojů pro přistání jsem před časem označil jako jednu z možných příčin přibývajících leteckých nehod v souvislosti s gravitačně-geomagnetickými anomáliemi. Více zde.

Je navíc možné, že pilot se bál prezidenta Kaczynského, proto odmítl letět na doporučené letiště v Minsku. Když to jednou pilot udělal a odmítl přistát při letu do Tbilisi, prezident Polska mu hlasitě vynadal s tím, že "se to bude řešit na nejvyšší úrovni".
--------------------------------------------------------------------------

Konspirační blogy si předávají text o možném konspiračním podtextu leteckého neštěstí, při němž zahynula polská elita včetně prezidenta.
Polsko se totiž "nezachovalo jako týmový hráč" a chtělo hájit zájmy svého národa, nikoliv Evropské unie, oslabilo polskou měnu, aby podpořilo vlastní export, a dostatečně rychle se nehodlalo začlenit do evropské měnové unie. Den nato zahynula celá jeho elita ...

Zdroj a cely zajímavý článek Orgo-net:

zahynuli v leteckém neštěstí

------------------------------------------------------------------------------------
A na Blisty zase pokládají několik otázek
celý článek ZDE


Pole pro spiklenecké teorie se otevírá.

Jaké navigační zařízení pro přiblížení na přistání na letišti je a jak ho polští piloti využili?

Mají různé strany své různé zájmy při vyšetřování nehody? Mají Rusové zájem svést všechnu vinu na Poláky? Mají přátelé Kaczyńského zájem svést všechnu vinu na piloty?

Dohad, že Kaczyński naléhal na pilota, aby přistál ve Smolensku, není jen můj. Vnucuje se.

Objevila se svědectví, že letadlo těsně před přistáním letělo přídí dolů. To znamená, že muselo prudce klesat. Věž prý mu poručila vyrovnat let, což pilot udělal, ale pozdě.

Že letadlo letělo na plný plyn.

Že letadlo letělo v levém náklonu. Proč? Zatáčelo, nebo padalo přes křídlo? Všechno to nedává smysl.

Letadlo vrazilo do země prý 300 metrů před prahem dráhy a jeden a půl kilometru od řídící věže. Viděli piloti zem? Jestliže vojáci z řídicí věže a svědci mimo letiště viděli letadlo, proč by piloti neviděli zem?
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A tady magoři co chtějí muslimy a Islám poštvat proti západu a naopak:
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/group.php?v=wall&ref=search&gid=108556692512909Žádné komentáře:

Okomentovat