Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Klimateroristický útok na Moravu

Zdroj http://orgo-net.blogspot.com/


Před víkendem klimateroristé ústy Dagmar Honsové ohlásili útok na jižní Čechy, ale krajina to tady celkem ustála. Možná proto, že je tu dost orgonitu (velký déšťodhalil nějaké slabiny, opět v kopcovitých oblastech, aspoň mohou být napraveny). Nebo možná sem nenamířili plnou intenzitu proto, že to byl falešný poplach, protože ve skutečnosti měli zájem o Moravu. Tomu by také nasvědčoval tajemný kruh kolem moravského radaru, který se objevil 12. května. A vždycky když se podobné kruhy objevily v Austrálii, nebo USA, následovaly povodně.
Právě teď (neděle večer) je vidět, jak klimateroristé využívají proudění ze západu a z východu, mezi nimiž se snaží stlačit oblačnost na území Moravy tak, aby dala co nejvíce srážek. Voda se sbírá právě teď i nad Polskem, jak svědčí ochemtrailsovaná oblačnost, a cílem je vylít desetitisíce (možná daleko více?) tun vody na co nejmenší území.(Satelitní smyčku si můžete prohlédnout třeba na sat24, tam je vidět, jak to sem mačkají a snaží se to točit na místě. Spousta chemtrails a děr.) Jestli to vydrží dělat až do úterý, pak potěš pánbu. Ale myslím, že nevydrží, že se jim to rozplyne.
Moraváci, držte se.
Teď se vám hodí ti, kteří sem píší, že umějí zastavit déšť myšlenkou :-))
No nevím, já věřím spíš orgonitu.
Kdo máte powerwandy, naprogramujte je, aby rozpouštěly oblačnost z DOR v napadené oblasti, funguje to i na dálku. Já už ho mám naprogramovaný, když nás bude víc, třeba to pomůže.
Snímky z neděle večer (kliknutím zvětšíte): Chemtrailsovaná oblačnost. A následuje oblíbená "porucha družice" - jaké manipulace asi zakrývá?

System of A Down - Toxicity + Goodbye Blue Sky [Live]
Za současné povodně mohou střih větru a nepohyblivá tlaková níže

zdroj http://www.novinky.cz/domaci/200514-za-soucasne-povodne-mohou-strih-vetru-a-nepohybliva-tlakova-nize.html

Současné povodně na severní Moravě a ve Slezsku jsou způsobeny trvalými srážkami z rozsáhlé tlakové níže ve východní Evropě, která má střed nad Ukrajinou. Zasahuje ale i nad východní část České republiky. Silné deště způsobuje ještě střih větru.
Radarový snímek srážek
Zvětšit obrázek

Radarový snímek srážek

FOTO: ČHMÚ

Dnes 16:23

„V týlové části tlakové níže k nám proudí při zemi studený vzduch ze severu a naopak ve výšce teplejší vzduch od jihu. A na tomto střihu větru, na rozhraní dvou vzdušných proudů vzniká bohatá oblačnost a bohaté srážky,“ řekl Novinkám mluvčí Českého hydrometeorologického ústavu Petr Dvořák.

Dalším vlivem je nepohyblivá tlaková níže. „Vzhledem k tomu, že se tlaková níže příliš rychle nikam neposunuje, zůstává takřka na místě, je tzv. stacionární, tak potom srážky z oblačnosti vypadávají nad jedním místem. A takto to tam solí několik dní, než se atmosféra hne,“ vysvětlil situaci Dvořák.

Jde o takřka stejný princip jako při katastrofálních povodních na Moravě v roce 1997. Tehdy se ale tlaková níže „zdržela“ asi týden.

V době konstelace A, tedy světle oranžové lze očekávat:Měsíční matrix: když už zase stoupá voda... Čeká Kalifornii silné zemětřesení?

www.osud.cz
Píši tento článek, když noční předpověď na nejbližší dny konce druhé dekády května v Krkonoších hlásí mínus čtyři stupně a v Maďarsku a pomalu i jiných částech našeho území stoupá voda a začínají se vytvářet místní povodně, je neděle, 16. května, 2 dny po nóvu, poledne.Měli jsme to tu již několikrát. Bohužel, hrdí a stejnou měrou i naivní věTci, rozdávající z rukou šéf-inkvizitora Dr. Grygara své bludné balvany, nemají zatím ve své nadutosti šanci zjistit, jak vlastně funguje příroda. Proto náís znovu a znovu překvapují různé hurykány, povodně, zemětřesení, nebo třeba výbuchy v dolech. Jenže ta pravidla i tam začínají být v dnešní době všeobecnéí Apokalypsy, tedy Odhalení, zjevná. Aspoň pro ty, kteří chtějí vidět. A naše věda a technologie navzdory bouchání se v prsa ještě nedospěla téměř nikam, rozhodně ne tam, kde byly dřívější civilizace. Ty přírodní zákony poznaly, my ještě nikoliv.A tak nám zase stoupá voda a také islandská sopka už zase chrlí.

Snažím se na to poukazovat již řadu let, ten mechanismus se nyní jeví být zcela zřejmý. Ano, bohužel, za většinu katastrof na Zemi může ... Měsíc. Tento zvláštní umělý objekt, o kterém nikdo neví, kdo ho tam a proč instalovat, nějakým podivným způsobem řídí mnohé naše katastrofy.15.7.2007 Extrémní počasí a kataklyzmata řídí Měsíc?

13.8.2007 OSUD.cz exkluzivně: Povodně v Česku v letech 1997 i 2002 proběhly v období kolem deklinace Měsíce a.. přesně v den nóvu!

Jak jinak si vysvětlit, že u všech českých velkých povodně hrál roli nóv a deklinace, zpravidla jižní, Měsíce?

Jak vysvětluji ve své nové knize 2012, 2.díl: Apokalypsa v přímém přenosu, jejíž křest proběhne v pátek u nás na Vyšehradě, ve hře není pouze gravitace, ale hlavně.. elektřina. Ta elektrická pole, které lidi mají až nad halvu a která postupně ničí jejich imunitu a zdraví vůbec. Ano, elektřina byla lidem, kdysi plně magnetickým bytostem, násilně implantována a nastaven poměr elektro-magnetismu. Jenže nyní se nás někdo snaží natlačit do plně elektrického Systému.


To má samozřejmě na lidské bytosti neblahý vliv. V podstatě to znamená, že téměř všiehny lidské bytosti (jsou tu i jiné, byť vypadají také jako lidé) začnou jemným brněním či cukáním nervů a svalů, obrovskou únavou a potřebou spánku, bolestmi hlavy a zad, náhlým vyletěním horečky (zejména u mladších a dětí) na hranici 39°C, srdeční arytmií a postupně skončíme v mohutných epileptických záchvatech a výbojích. To elektřina (její nezpracovaný přebytek) způsobuje mimochodem například srdeční infarkt, nebo mozkovou mrtvici. Pokud dotyční rapidně nezmění svou biogenetiku, nemají moc šancí na další život.

O podivné koroně kolem Měsíce už jsme na OSUDu mluvili mockrát, ukázali jsme vám řadu snímků. Můj redakční kolega Luboš říkal, že v některých dnech je vidět na Měsíci zvláštní záření, zhruba na 2 a 7 hodinách, dva proudy zvláštního světla, které míří z Měsíce směrem na Zemi. Co to je? Jsou to elektrické proudy? Působí na nás snad mohutný měsíční Haarp? Je to velmi pravděpodobné.

Toto podezření už ve mne roste dlouho (26.5.2004 Spočívá válka mezi bohem a ďáblem mezi Sluncem a Měsícem?). Až nyní jsem se dozvěděl, že velká část nových prací předního badatele (podle mainstreamu "konspiračního teoretika"), který v září přijede do Čech, Davida Ickeho, se ubírá podobným směrem. Začíná hovořit o The Moon Matrix, tedy způsobu ovládání, kterým jsme řízeni z Měsíce. Shodou okolností právě tuto část z jeho Díla na Wikipedii v nedávných dnech někdo vymazal. Zajímavé náhody, že?

Pokud jste viděli velmi zsvěcený výborný film Truman show, asi ve vás tenkrát i nyní hrklo. V něm jeden z obzvlášť vnímavých občanů postupně zjišťuje, že svět je v podstatě jedna velká a inscenovaná reality - show, která má své pravidla, jejichž dodržení je vynucováno.. a jejíž řídící štáb sedí, podržme se, na Měsíci.

Když jsem psal své první články o tom, že je vypnuté Slunce, některé esoterické, nebo spíš magické osobnosti se mi vysmály. Smějí se i další. Ale tak jako vždy, vysmívají se pouze své hlouposti a starému způsobu rigidního neholistického myšlení. Ovšem také je zřejmě smích pomalu přechází. Jak je to možné? Co se to nyní se Sluncem a Měsícem vlastně děje, zřejmě se ptají, když nyní hrozí, že z nedomrlého jara přeskočíme rovnou do sychravého podzimu? Kde je ono slibované globální oteplování? Proč se místo něj globálně ochlazuje? Souvislosti, které bez hlubšího vpravdě esoterického zkoumání skutečných dějů odehrávajících se na planetě nemají naději na řešení a vůbec ne pochopení.

A kdo z new-age nomádů vymyslel tu pitomost, že Slunce je jang a Měsíc jin?

Proč jsou všechny spoty na Slunci přitočené k Zemi, které vždy dříve či později vytrysknou mohutným výtryskem nabitých částic, černé a neaktivní, zatím odvrácené směry Slunce vesele (aspoň trošku) prskají? Proč lidské bytosti prosvicuje podivný vnitřní chlad, kdy se nelze téměř ničím ohřát?


a zde jedna pro pamětníky: takhle vypadalo Slunce při slunečních bouřích 2001-2

Již před časem jsem vám dal k dispozici tabulky měsíčních extrémů, tedy nóvu, úplňku, jižní a severní deklinace.

Článek je v tuto chvíli s celkovým počtem 2300 přečtení nejčtenějším v členské sekci vůbec a tak je vidět, že si to pravidelně kontrolujete. A mnozí mi píšete a dáváte za pravdu. Ano, i tyto dny jsem označil červeně. A kromě několika tradičních výbuchů plynu, shoření autobusu, pádu letadla, nebo neštěstí v dole, přistupují k nám znovu povodně (Povodním se nevyhneme) .

Zde tedy poprvé zveřejňuji své tabulky i pro neplatící čtenáře.

zvláštní pocity a stavy fyzického těla, migrény, bolesti svalstva a páteře, problémy s dýcháním, trávením, pocity vnitřního chladu, nechuti k jídlu, problémy se spánkem, epileptické záchvaty, výpadky vědomí atd.

V době tmavě oranžové, tedy konstelace B, nebo ve dnech jim bezprostředně přiléhajícím lze kromě toho očekávat:

zesílení stavu A, tedy ještě větší nevolnosti, bolesti, problémy se spánkem, velké kataklyzmatické události (přívalové deště, záplavy, zemětřesení, sesuny, výbuchy v dolech, atd.)

Červeně jsou označeny deklinace, tedy body maximálního úhlového přiblížení Měsíce k Zemi pro pozorovatele na horizontu a kritické dny v souběhu s nóvem, nebo úplňkem. Při těchto soubězích, nebo rozestupu s minimem dní dochází podle mých záznamů k největším neštěstím a katastrofám.Tedy vrcholí B.

SD = severní deklinace

JD = jižní deklinace

N = nóv

Ú = úplněk

Dobrá, jenže pojďme ještě dál. Je možné, že pozice Měsíce ovlivňuje také "normální" počasí, tedy například průměrnou denní teplotu? Ano, mé přepisy níže to dokazují. Samozřejmě, statisticky je necelých 5 měsíců příliš málo dat, přesto si jisté závěry dovolím učinit. Z další tabulky je vidět (nejteplejší dny měsíce žlutě, nejstudenější modře, sestaveno dle průměrných teplot), že se nejvíce otepluje kolem úplňku, tím více, čím více je naše podnebné pásmo přitočené Slunce, naopak nejvíce ochlazuje se kolem nóvu, kdy teplota zpravidla o 2-5 stupňů klesá, pokud nóvu předchází těsně některá z deklinací, ochlazuje se již o 5-7 dní dříve. Povšimněte si prosím, že v březnu dosáhly průměrní denní teploty až extrémního rozdílu 15 stupňů.

Jak to, že to meteorologové ještě nezjistili? Jak to, že se to neučí ve školách? Jak to, že vliv Měsíce na Zemi je bagatelizován a ustrhnul téměř výhradně u přílivu a odlivu? Inu, máme zde implantovaný funkční Měsíční matrix. Elity touží ovládat a lidé touží být ovládáni. Větší zlepšení z tohoto důvodu tedy zatím čekat, navzdory všem předpovědím různých new-age šarlatánů, bohužel, nelze. Ať už je působení Měsíce v této době na Zemi přírodního, nebo umělého charakteru, nečekají nás příliš dobré časy. Hlad, nemoci, války a strádání se vrací na Zemi.

Je nás i se Slováky přes 15 milionů, ale šťourám se v této problematice už několik let sám. Škoda.

A zase dostanu spoustu reakcí, jak straším lidi. Nejsem to já, kdo straší. Nejvíce vás straší vaše slepota a nevědomí. A v době Apokalypsy to vždy aspoň část z lidstva má možnost na chvíli spatřit. Není to příjemný pohled, ale tak jako tak osvobozující.

Aktualizace ne, 17:11: Tam, kde se objeví na obloze tyto barevné mraky, čeká místo zpravidla do několika desítek hodin silné zemětřesení, bylo tomu tak v Číně i dalších oblastech. Tyto mraky se objevily 13. května, tedy před 3 dny, nad jižní Kalifornií:

(Ovšem jsem přesvědčen, že americké elity již tyto principy znají a tak prostřednictvím Haarpu provedou odsátí naddimenzované energie. To pak zpravidla způsobuje problém v opačné části světa, nebo také prudké ochlazení. Je to ona příčina nových českých záplav?

1 komentář: