Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

orgonit v ČR jako náhlé probuzení

Balení: cca 400 ks
Hmotnost: 5,00 kg
399,- Kč vč. DPH
(332,50 Kč bez DPH)

Křišťálové hroty. Balení obsahuje cca 400 ks křišťálových hrotů. Délka hrotů cca 2-5 cm. Krystaly jsou nižší kvality. Vhodné jako dekorace, k dalšímu zpracování, nebo do orgonitů. Ilustrační foto.

Hehe tak tohle se náhle objevilo u prodejce www.minasgerais.cz/kristalove-hroty-a-5-kg. Orgonit se začíná probouzet. To s čím je orgonit totiž propojen je nejen jeho funkce ale i význam. Stal se pojmem, který všem lidem připomíná, že jsou rozděleni a žijí pod útlakem NWO. Ale zároveň je i spojuje ve společném vědomí toho, že má býti a bude lépe. Proto se přeci orgonit vyrábí, rozdává, nakupuje a vůnec existuje.
A zajímavé je že v České rep. se to s ním během pár krátkých let pěkně rozjelo. Náhle se objevuje na stránkách jako hubky po dešti, začíná se prodávat a vyrábět, je spojován s esoterickým dechem, který tak rád každý člověk zakusí.

Za chvíli bude všude. Doufejme, protože pak každej na ulici muze říci, pěkně nahlas: Mám tu orgonit, jo vy ho mate taky protože víte, že svět je napadán a znečištěn umělou manipulací s přírodou, počasím a námi samotnými. A teď všichni najednou, přestaňme s nimi spolupracovat :-))))) .... heh sory mi to trošku sklouzlo do sci-fi.

díky orgo-netu ví o orgonitu tisíce lidí. desítky lidí se schází na českém fóru http://orgo.cz/

Jsem zvědav kdy ho začne uvádět nějaká firma na pryskyřici nebo ho koupíte u vietnamců v krámku. Jestlipak budou vědět, že je "proti" chemtrails? Jestlipak pochopi, že jejich mobily, vysílače a signály všude kolem jim nějak mohou ublížit a že tam všude vlastně jsou.

Žádné komentáře:

Okomentovat