Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Přestávají česká masmédia lhát a tajit?

No, musím říci, že mne včerejší masmédia tak trošku překvapila. Česká republika, která patří co do svobody zveřejňovaných dat a informací k nejtotalitnějším režimům světa, se začala "trošku uvolňovat".

...

No, musím říci, že mne včerejší masmédia tak trošku překvapila. Česká republika, která patří co do svobody zveřejňovaných dat a informací k nejtotalitnějším režimům světa, se začala "trošku uvolňovat". Přispěl k tomu především portál Týden.cz, který kdysi měl k podobné svobodě našlápnuto, ale nakonec očekávání - snad vzhledem i k osobám vydavatelů, kteří patří k těm, jejichž jména nesmíme vyslovovat - jako konec konců 90% masmédií - nesplnil. Ovšem nyní zdá se zavál z Týdne nový vítr nejen co se týče designu. Ale i článků. Nevím, jak jinak si vysvětlit tyto 3 články, které střílejí tzv. do vlastního hnízda.

Svět opět čeká velká válka

O Celentem jsme zatím mohli číst spíše na OSUDu, nebo ho sledovat v ruské zpravodajské stanici Russian TV, kde je pravidelným hostem. Ale že by si ho začala všímat česká masmédia? Nevýdané! Je skutečně 3. světová válka na dohled. Ano, vše k ní spěje, byť aktuální nebezpečí (v řádu měsíců) domnívám se nehrozí.

Prezident si vyšlápl na EU, euro a ideu globální vlády

No dalo se očekávat, že Klaus v Americe nebude mlčet a brát si servítky.. ale formulace toho titulku je zajímavá a poměrně přesně vyjadřuje, co Klaus v poslední době hlásá.

Mahmúd Ahmadžinehád a podivné tlumočení v USA

No a tohle je už fakt pecka. To, že slova íránský prezidenta jsou dlouhodobě překrucována, upozornily servry OSUD.cz či Zvědavec již dávno

(7.2.2007 Ztraceno v překladu - íránský prezident nechtěl vymazat Izrael z mapy, výrok "upravili" západní jestřábové a média ).

Ale že to nakonec udělá i Týden, to jsem opravdu nečekal.

Představte si, že cenzoři jeho projev (no myslím ,že spíš nějaký paskvil, který sepsal někdo jiný, nepředpokládám, že by jim ho íránský prezident daroval předem) přepsali do angličtiny, tedy rozumějme napsali, co potřebovali, že má říct, aby ho mohla prosionistická masmédia strhat a později mohlo dojít k "umístění zbraní hromadného ničení" do hlav západní populace a byl tak ospravedlněn drtivý útok na Írán. Jenže jak se zdá, už se nasrali i někteří politic, překladatelé, novináři, zpravodajské služby.

Početní stav kabaly, která chystá globální fašistický režim (a které v českém prostředí patří například exprezident Václav Havla, Saša Vondra, nebo Karel von Schwarzenberg) je stále menší, odpadávají jim další důležité články. A to je moc dobře. Zhroutí se dříve, než se pousí uvrhnout svět do jaderné apokalypsy. To je otázka. Ale věci jsou v pohybu.. A díky za každé nové ráno.

Sluneční erupce můžou za dva roky způsobit na Zemi katastrofu!

Já to sice říkám už 6 let, ale to je jedno, není totiž důležité CO kdo říká, ale především kdo to říká. Takže zatímco já sklízím výsměch, britský ministr obrany - jehož jméno slyší většina čtenářů poprvé - zaslouženou pozornost médií celého světa.

No a dorazily to Novinky.cz, které sice situaci kolem Slunce dlouhodobě sledují a tu a tam nějaký článek, většinou převzatý ze zahraničních zdrojů, hodí. Teď se o tom, že nás má Slunce poněkud přibrzdit ve výoji rozmluvil, považte! britský ministr obrany. Jo, vojáci vždy věděli a vědí nejvíc.. takže to pustili ven. Vtip je v tom, že vždy politické, vědecké a mediální elity oznámí veřejně pouze to, co se dělo před 20, nebo někdy i 50 lety. Škoda, že když řeknou A, neřeknou už B. Tedy že někdo je připraven, někdo ne. Že podzemní bunkry jsou jen pro někoho a že je ale možná nebudeme potřebovat, neboť se jim podařilo pokrýt atmosférou vrstvou chemických nanočástic a nejméně polovina záření je odrážena ¨zpět do Vesmíru. Navíc se daří čímsi nebo kýmsi Slunce zachlazovat, takže nyní, kdy již dávno mělo stupat k novému vrcholu v roce 2012, je bledé jako stěna a mlčí, téměř bez jediné větší erupce. To bude samozřejmě mít dalekosáhlé následky na imunitní a psychický stav lidí, ovšem pokud se podle jejich názoru podaří zachránit Zemi před spálením, je možné, že ta cena stojí za to, jak říká americká ex-ministryně zahraničních věcí Madelaine Allbrigtová, když se jí ptali, zda desítky tisíc mrtvých iráckých dětí nepřevýší výhody embarga Iráku ještě v době před druhým útokem západních dobyvatelů na Irák. "Ne, ta cena stojí za to," odpověděla s klidem první dáma americké administrativy prezidenta Clintona.

No a podívejte ta anketa na Novinkách.. jen škoda, že to lidé zase vědí až po mnoha letech a nevěděli to, když jsme hlasovali v referendu o vstupu do EU. No, někdy to je s lidmi holt nadýl.. :)


zdroj OSUD.CZ

Žádné komentáře:

Okomentovat