Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Fórum 2000 pod taktovkou dolaru

Demonstranté protestovali proti Havlovu setkání elit Fórum 2000
Asi 15-20 se nás shromáždilo před začátkem Fóra 2000 s transparentem "The world we don´t want to live in" - svět, ve kterém nechceme žít - jakožto odezva na téma letošní konference "Svět ve kterém chceme žít".

Asi 15-20 se nás shromáždilo před začátkem Fóra 2000 s transparentem "The world we don´t want to live in" - svět, ve kterém nechceme žít - jakožto odezva na téma letošní konference "Svět ve kterém chceme žít"

a rozdávali letáčky

/text nemusím dávat do přílohy - je na blistech - odkaz doleji(/Takže jsem měla tu čest se opět setkat s Bursíkem, s jeho odpudivým výrazem, naštěstí jen velmi letmo. Jaques na adresu některých aktivistů pronesla:"S vámi už jsme si to vyřídili" (patrno, že tím myslela incident, při kterém s Bursíkem bourali petiční stánek Ne základnám). Dostala odpověď: "Hlavně jsme si to už vyřídili my s vámi"

Vondra při nabídce letáčku procedil mezi zuby:"seru na to" - tak jsem to reprodukovala do okolí a okomentovala:"Vondra sere na občany".

Cyril Svoboda se nepřekvapivě tvářil vstřícně (všeobecná loajalita :-) ), vzal si letáček.

Petra Buzková měla povýšenecký výraz (hodně změněna - ? -).

Odhaduji, že asi polovina příchozích naše letáčky odmítala - mnozí se tvářili, jako když nikoho nevidí.

Tolik moje přímé pozorování.

Zajímavé bylo setkání se světoznámým polským sociologem Baumanem, které je popsáno v článku z DR,, přikládám i další odkazy na média:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=679462


http://www.denikreferendum.cz/clanek/6524-pri-zahajeni-fora-2000-se-demonstrovalo-proti-bakalovi-a-wolfowitzovi

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/havel-pokud-se-lidstvo-nevzpamatuje-ceka-ho-katastrofa/540172

http://www.ceskenoviny.cz/news/zpravy/civilisation-doomed-unless-mankind-comes-to-its-senses-havel/540186

a ještě tady:

na blistech vydali text letaku cesky i anglicky: http://blisty.cz/2010/10/12/art54911.html

v deniku referendum cesky: http://www.denikreferendum.cz/clanek/65 ... chceme-zit a to jako soucast vetsiho materialu o foru 2000, v nemz o nasi akci rozsahle informuji: http://www.denikreferendum.cz/clanek/65 ... chceme-zit a k tematu oby povzbuzením - nedejme se! - aspoň ne lacino! =.o) Jarka Richterová

sloupek patrika eichlera (ten vysel uz vcera): http://www.denikreferendum.cz/clanek/65 ... -filantrop

------------------------------------------------------

Lidi Nespěte! :-) - společnost se probouzí . takhle už to dál nejde (i ten Havel to říká :-// - jen ještě, kdyby se podle toho choval).

S pozdravem

Jarka - bob =:o/

Pozn. red.: Havla, Dalajlámu i další zúčastněné sponzorují stejné lobbistické skupiny. Není proto divu, že si pravidelně dávají dostaveníčko v Praze na "Fóru". Tématu napojení průmyslníka a mediálního magnáta Bakaly na struktury organizované kolem Václava Havla a von Schwarzenberga se bude OSUD.cz věnovat v některém z příštích článků.

Zdroj osud.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat