Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

911,666 a další čísla

V předchozím článku jsme narazili na plánovaný teror, který nese známky "vypočítavosti" NWO.
V tomto čl. si připomene 911 . Ono totiž všechno co nějak souvisi s těmito daty a čísly je spojeno s globálními převratnými udalostmi, které Ilumináti naplanovali, k tomu jak krok po kroku nastolit NWO.

Z wikipedie se o 11.září dozvíme.
Svět

* 9 – Skončila Bitva v Teutoburském lese.
* 1297 – Bitva u Stirlingu.
* 1683 – Bitva u Vídně
* 1697 – V Bitvě u Zenty překvapil a rozdrtil Evžen Savojský turecká vojska přecházející Tisu, čímž započal úpadek osmanské říše.
* 1848 – V Petrohradě se koná svatba velkoknížete Konstantina Nikolajeviče Romanova a princezny Alexandry Sasko-Altenburské.
* 1922 – Začíná Britský mandát Palestina
* 1926 – Neúspěšný atentát na Benita Mussoliniho.
* 1941 – Blízko amerického Washingtonu začala stavba Pentagonu.
* 1970 – Vyvrcholení únosů Dawson's Field – hromadného a synchronizovaného únosu čtyř komerčních letadel středovýchodními teroristy.
* 1971 – Ústava Egypta vešla v platnost.
* 1973 – Puč v Chile podporovaný CIA[1] a vedený Augusto Pinochetem svrhnul prezidenta Salvador Allende, který spáchal sebevraždu. Pinochet zůstal u moci téměř 17 let.
* 1980 – Ústava Chile byla schválena.
* 1989 – Otevřela se železná opona mezi socialistickým Maďarskem a Rakouskem. Přes otevřenou hranici odešlo tisíce východních Němců na západ.
* 1991 – Americký prezident George H. W. Bush pronesl významný projev O stavu Unie.
* 1997 – tzv. kurkská tragédie - 14 estonských vojáků utonulo v rámci cvičení, když měli překročit Kurkský průliv
* 2001 – Teroristické útoky v USA: Podle pozdějších výsledků vyšetřující komise byla nad nad územím Spojených států amerických unesena 4 dopravní letadla společnosti American Airlines, z nichž dvě narazila do budov Světového obchodního střediska v New Yorku, jedno letadlo do budovy Pentagonu a jedno se zřítilo v Pensylvánii poblíž obce Shanksville. Útoky si vyžádaly asi 3000 mrtvých.
* 2003 – Švédská ministryně zahraničí Anna Lindhová zemřela na následky atentátu spáchaného 10. září 2003.
* 2007 – Test „Otce všech bomb“.
otec všech bomb (rusky: Отец всех бомб, anglicky: Father of All Bombs) je název ruské termobarické pumy, která je podle dostupných zdrojů čtyřikrát účinnější než podobná americká zbraň GBU-43 MOAB. Zároveň se jedná o dosud nejsilnější nejaderný výbušný systém na Zemi.[1]Zbraň byla úspěšně otestována 11. září 2007, poté co byla vypuštěna z bombardéru Tupolev Tu-160 a po pádu s využitím padákového systému explodovala několik metrů nad povrchem země.[2]Síla výbuchu odpovídala ekvivalentu 44 tun TNT při použití 7,8 tuny nové vysoce explozivní výbušniny a s použitím nanotechnologií.[3] Dosud největší americká puma GBU-43 MOAB má sílu odpovídající 11 t TNT při použití 8 t vysoce explozivních výbušnin. Okruh účinnosti ruského zbraňového systému je údajně 300 m což je asi dvakrát více než v případě pumy MOAB, ale srovnatelný např. s BLU-82B/C-130.

Co wikipedie vynechává a to i anglická verze je že 11.9.1906, Královské divadlo. Transvaalská vláda právě zveřenila "černý zákon", podle něhož jsou jihoafričtí Indové povinni dát se zaregistrovat i s otisky prstů.

Další články na téme 9/11 ZDE

.................................................
V nadpisu stojí i číslo 666 a to kvuli tomuto článku:
Řecká církev nechce satanské číslo 666 na občanských průkazech

Řecká pravoslavná církev požaduje, aby satanské číslo 666, které v křesťanství symbolizuje Antikrista, nebylo v zemi uvedeno na připravovaných nových občanských průkazech. Vyžaduje si to podle ní potřeba respektovat osobní svobody a ustanovení pravoslavné církve....celý článek

Žádné komentáře:

Okomentovat