Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

letem textem světem

Svět ve kterém právě bojujeme svojí malou hru, jsme si vybrali mi sami a to protože chceme více porozumět a naučit se tomu všemu z čehož jsme a co nás všudypřítomně obklopuje. Ano my bojovníci za pravdu a správný způsob žití a uspořádání na této planetě, jsme se rozhodli, že chceme změnu. Nemyslím změnu ve smyslu obamovských změn. Myslím změnu struktury vědomí, svědomí, normalizace a adekvátnosti způsobu života v hmotné – 3D formě na Zemi.

Každým dnem obklopeni svým egem hledáme východisko jak z našeho ega a především jak z cizích eg vymanit společnost a přetvořit ji k obrazu svému, někdy skoro božímu. Nedaří se nám to, až na světlé, víceméně však nicméně nijak neznamenající případy, jenž mohou a nemusí býti v utvoření nového systému společnosti a života jako takového vůbec rozhodující.

Naše mysl a myšlenky jsou právě nyní tak chaotické jako myšlenky a mysli našich domělých odpůrců a nevedou nikam jinam než tam kam chce naše výše uvědomění vývoje a povahy lidstva a jiných organismů promítajících se právě v tomto okamžiku.

Jsme a nejsme správnými na těch správných či nesprávných místech. Děláme a neděláme ty správné, do budoucna obsaženého v univerzu, ty správné a kroky. Jen si myslíme a tušíme, že naše mysl ví co, kde a jak máme zařídit, podřídit, popřípadě se proti či za postavit.

A tak žijeme, dalo by se říci, ze dne na den, v tom v čem se probudíme. Probuzení, ačkoliv spíme, uspaní, ale probouzející se překračujeme stanovené normy a ideje materiálního a konečného pohledu na svět a nás samotné. Bohužel, aneb lidskotižel, tápeme ve stínech polopravd a názorů našich poučených či spíše zmučených zkušeností a vědomostí mozkových závitů. Jsme na okraji názorů a informací hraničících s bláznovstvím a normálností a samozřejmě naopak, dle úhlů pohledů.

Naším úkolem je však jak a zda, jak zdá se býti faktem a naší inspirací, býti těmi, kteří tento nedokonalý avšak plně reálný ve své nereálnosti existující svět, měli měnit a zlepšit a přeutvořit do dalšího cyklu bytím člověka v univerzu.

Jenže zde narážíme na samý chybný článek našeho konání, spočívající v neustálém zohledňování a vyvyšování hmotného světa v němž se právě vyskytujeme, tvoříme, čteme a píšeme. Dokud a pokud se tento článek nepodaří z našich myslí a našich všech existencí vymýtit anebo alespoň potlačit, nebudeme schopni posunout se o krok či skok dál v našem existenčním duchovně poznávajícím životě uskutečnit.

Žádné komentáře:

Okomentovat