Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

zastavte bankéře

Vláda (francouzská) nedbá demonstrací, tak zablokujeme banky

Velké demonstrace proti důchodové reformě ve Francii stále ještě probíhají, a vypadá to, že vláda je skutečně nehodlá vyslyšet.
Zdá se, že má pravdu Eric Cantona, který říká, že revoluci je třeba dnes vést nikoliv v ulicích, ale na půdě světového bankovního sektoru, protože ten ovládá celý svět.
Proto byla založena francouzská občanská iniciativa StopBanque, která má svůj skromný web http://stopbanque.blogspot.com/ , z něhož se dostanete na anglickojazyčné i jinojazyčné stránky facebooku. Iniciativa vyzývá Francii i svět, aby se připojil k mírové občanské iniciativě blokování bank tím, že si 7. prosince vybereme maximum ze svých účtů, spořitelních účtů, nelépe když je úplně zavřeme.
Na facebooku už se samozřejmě zformovala skupina misinformantů, kteří toto zpochybňují ... nenechme se jimi zmást. Je vidět, že se globalisté takového zásahu do bank bojí.
Prosím, předejte informaci dále, ať je nás co nejvíce.


Video: Eric Cantona dává tip, jak zničit systém


Z webu StopBanque, texty ze 14. 10. 2010, překlad Orgonet.

Originál: http://stopbanque.blogspot.com/

Hromadný výběr peněz a uzavření spořitelních účtů

StopBanque je výzvou k hromadnému výběru peněz z bank a k uzavření sekundárních účtů (úspor) dne 7. prosince 2010.
StopBanque má již 19 000 účastníků, 61 000 osob nerozhodnutých, první spontánní občanská iniciativa k obraně proti mediální a politické korupci a proti stále zřetelnějšínu otrockému postavení, které nám vnucuje velký kapitál.
StopBanque má i světový ohlas!

Náš postup je legální, mírový, nenáboženský, nepolitický a neodborový.

Vzhledem k tomu, že manifestovat dnes není už k ničemu, aby nás naše elity slyšely, a protože skutečná síla je v rukou mezinárodních bank,

POJĎME VŠICHNI JAKO JEDEN MUŽ VYBRAT SVÉ PENÍZE Z BANKY DNE 7. PROSINCE 2010!

„Oni jsou velcí, protože my jsme na kolenou!!

Předejte tento vzkaz všem kolem vás: jsme oprávnění lidé držící národ. Máme možná málo logistických prostředků. Přesto, bez armády, bez policie, bez násilí, bez dělení ...

KONEC TOHOTO NESPRAVEDLIVÉHO SYSTÉMU JE MOŽNÝ!

Jsme si vědomi, že jsme v období krize a nezaměstnanosti, a že většina z nás má strach a má dojem, že nemá „prostředky“, jak se účastnit. Chyba: tento krok se obrací zejména k těm a týká se zejména těch, kteří nejvíce pocítí výsledky této iniciativy ...

Běžné otázky: „A co když nemám peníze? Co když jich mám málo? Mám dluhy? Nemám účet v bance?“

Malé potůčky vytvářejí velké řeky!
Jde o to vytvořit na ně nátlak, tak aby si uvědomili, že jejich sekulární moc existuje dnes jen proto, že my to dovolíme a e jim „důvěřujeme“, ale že my máme možnost změnit pravidla hry!

Pokud tato akce bude kolektivní a masová, můžeme jim nahnat strach.

Nikdo nemusí nikde chodit, běhat a žonglovat po ulicích, být nástrojem rozštěpených stran, „řvát“, aby vás nakonec nikdo neslyšel, „všechno rozbíjet“ a dostávat rány.

Toto jednoduché a symbolické gesto může přenastavit hodiny kapitálu na lidovou hodinu!

(Návrhy dopisů, které je možno zaslat bankám: zatím nejsou přeloženy.)

Vhodnost této iniciativy


Znáte fungování bankovního systému? Znáte mechanismy tvoření peněz? Kdo tvoří peníze ve Francii a ve světě?

Abyste pochopili vhodnost navrhované občanské iniciativy, je třeba pochopit základy světového bankovního systému, který je komplexní a nedovoluje zjednodušení a zkratky.

Je evidentní, že peníze, které vybereme, a příliv vysvětlujících dopisů nezničí konkrétní banky (ledaže se do hnutí zapojí milióny osob, což by bylo opravdu třeba) a nesvrhne systém, ale náhlý nárůst nespokojených osob, dokládajících svou ztrátu důvěry a své odmítání bankovního systému, neprojde nepovšimnuto.

Představte si přepážku banky, kde je náhle 10, 20, 50 osob nespokojeno a žádá zůstatek a zavření svých účtů?

Navíc tento krok může být impulsem k dalším iniciativám, na něž bychom nebyli přišli, a že budeme mít vliv na lidi jako celek a ne na specifickou politickou skupinu, politizované asociace, náboženské instance a syndikáty, které velmi často slouží jako stoky pro odvedení či ztvárnění hněvu občanů, přičemž stále slouží zájmům velkého kapitálu. Nezapomeňme, že je více těch, kteří se neúčastní voleb, než voličů...

Skutečně myslíte, že Nicolas Sarkozy nebo „opozice“ mají nějakou moc pokud jde o „záležitost důchodů“?

V 97% případů v roce 2008 Evropská socialistická strana, v jejímž lůně jsou i francouzští socialisté, a Lidová evropská strana hlasovaly stejně pro texty, které jim byly v Evropském parlamentu předloženy. Čili to je jen 10 odlišných hlasů z celkových 535? Konsensus?

Když víme, že více než 80% našich zákonů vychází z této evropské legislace, chápeme, proč mediální opozice mezi Socialistickou stranou a UMP je pouze špatnou divadelní hrou.

Opravdu myslíte, že odbory jsou přesvědčeny, že jejich akce byly vyslyšeny a byly dostatečné?

Všimněte si, že jsou to vždy stejné organizace, které se prezentují v čele průvodů, a že je tomu už 40 let, co neudělaly žádný pokrok v této záležitosti, pokud vůbec nezpozdily reformu nebo „kapitalizace“ důchodů? Odbory na toto ústřední téma nucených reforem mlčí.

Tato občanská iniciativa nenavrhuje, abyste své bankovní účty uzavřeli „hloupě“, abyste už nemohli provádět své operace, i když si myslíme, že to je právě to, co by se mělo udělat, ale tak, abyste si vybrali sumu peněz, která vám umožní dostat se na nulu po zaplacení posledního trvalého příkazu nebo směnky.
Naopak, aby tato demonstrace byla zřetelná a věrohodná, ideálně je třeba zavřít své sekundární účty (úspory) a nasměrovat své kapitály do kufrů nebo do kooperativních bank, jako např. NEF (Francie), BAS (Švýcarsko). Uvažujeme o dalších alternativních řešeních a vítáme všechny návrhy ...

Dostaňme tuto iniciativu z internetu do ulic!

Český FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=141889172526236

Zdroj:
http://orgo-net.blogspot.com/2010/10/vlada-francouzska-nedba-demonstraci-tak.html

Další info:
http://hptruth.info/2010/10/31/novodoba-francuzska-revolucia-modern-french-revolution/
http://www.osud.cz/run-velka-francouzska-evropska-revoluce-pokracuje

Žádné komentáře:

Okomentovat