Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Je WikiLeaks nástroj NWO?

Je WikiLeaks nástroj NWO? False flag and Inside Job?


Proč má Wikileaks takovou obrovskou publicitu? Na světě existuje volně dostupná spousta informací, díky kterým by se mohla struktura mocenských elit - neboli NWO rozpadnout ze dne na den, ale publicity mainstreamových médií se jim nedostává.

Když se podíváme, co je výsledkem aféry s WikiLeaks, tak stále nejde o nic, co by nějak zatřáslo stávajícím světovým pořádkem ku prospěchu celosvětové veřejnosti. Naopak, WikiLeaks se stává kupříkladu další silnou záminkou pro omezení svobody internetu a útok proti organizacím zabývajícími se "konspiračními" teoriemi:


Britský vládní think-tank volá po infiltraci webových stránek Musíme infiltrovat všechny stránky a skupiny zabývající se konspiračními teoriemi

Komentář na FB: ...to všechno, co minulý týden proběhlo byla jen zdařilá reklamní kampaň na WikiLeaks, kterou provedla mainstreamová média s cílem dostat WikiLeaks na špičku konspiračních organizací, kterým jde o pravdu. někdo doufá, že bude přes ně řídit i ty, co nechtějí být řízeni...

Můžeme si připomenout pár dalších komentářů:

http://zvedavec.org/komentare/2010/12/4092-wikileaks-nastrcena-organizace-americke-tajne-sluzby.htm

http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=wikileaks-v-podezreni-quottajnequot-dokumenty-dokladaji-falesna-tvrzeni-usa&cisloclanku=2010100023

http://www.zvedavec.org/komentare/2010/08/3898-skryta-vyzvedna-operace-za-zverejnenim-tajnych-dokumentu-wikileaks.htm

http://www.jedenacteho-zari.7x.cz/novinky/julian-assange-vyhral-cenu-2.html

http://dolezite.sk/Kto_je_za_Wilikleaks_151.html

http://afinabul.blog.cz/1012/wikileaks-izraelu-asi-zverejnene-dokumenty-pomohli

WikiLeaks také může být podle této zprávy: jedním z nástrojů, který může naladit světovou veřejnost na virtuální simulovaný příchod mimozemšťanů, viz. projekt Blu Beam.

U WikiLeaks je několik zásadních problémů:

1) Julian Assange odmítá pravdu o 9/11

2) U sponzorů najdeme jména, která jsou napojena na Google, CIA či George Sorose

3) WikiLeaks odhaluje více či méně známé pravdy

D. Solis k tomu uvádí:

Zcela mimo zájem médií fakt že Georgetown Universtiy má na svých stránkách tuny odtajněných materiálů tajných služeb USA (SSA) - to je spíše v patrnosti akademických kruhů - zejména historiků a politologů, ale profláknuté informace z wikileaks mají patrně stejnou hodnotu. Zde je odkaz na georgown: http://www.gwu.edu/~nsarchiv/

Wayne Madsen se domnívá, že Assange je napojený na Mossad: http://www.huffingtonpost.com/social/alfred_p/andrew-napolitano-fox-bus_n_788219_68841417.html

Vzpomeňme na překvapivý únik fotografií mučených a umučených iráckých vězňů příslušníky "osvoboditelké armády" Sojených států amerických v proslulém vězení Abú Grajb. Fotografie vyvolaly celosvětově velký skandál o přístupu vojáků k zajatcům v rozporu s existujícími mravními i mezinárodněprávními normami. Posléze byl únik fotografií odhalen jako záměrná a plánovaná psychologická operace tjaných služeb Spojených států amerických. Takzvaná dehumanizace stojí vysoko na seznamu entit usilujících o zavedení Nového světového pořádku." Dehumanizace je proces, vedoucí k trvalému stavu sníženého vnímání utrpení a smrti druhých, zejména nevinných.

Viz také:
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/archive.cgi?noframes;read=48644
http://www.newyorker.com/archive/2004/05/24/040524fa_fact?currentPage=all
http://arthurzbygniew.blogspot.com/2010/03/soros-co-back-wikileaks-kosher-mob-oval.html
http://www.scribd.com/doc/33146828/Suspicions-Abound-That-Wikileaks-is-Part-of-U-S-Cyber-warfare-Operations-I
http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2010/07/wayne-madsen-wikileaks-soros-internet.html
http://blogs.alternet.org/penucquem/tag/wayne-madsen/

http://www.cbsnews.com/stories/2004/05/12/iraq/main616921.shtml:
"Víte, myslím si, že ty fotografie byl za účelem Psy-Operace," říká " a fungovalo to. Chci tím říct, pro nás to znamenalo, že jsme dělali naši práci, která znamenala, že jsme dělali, to co se nám řeklo a výsledky byly takové, jaké oni chtěli. Přišli za námi, podívali se na obrázky a prohlásili: 'Ano, to je dobrá taktika, pokračujte. To funguje. Takhle to funguje. Pokračujte v tom. Dělá to to, co potřebujeme.'"
Obamův poradce Dr. Cass Sunstein takovou kampaň úniku informací doporučoval s tím, že to pomůže dostat internet pod kontrolu úřadů. Ještě připomínám nedávnou zprávu o číňanech jak se nabourali do Pentagonu (počítače)
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/122080-cina-na-pocitace-pentagonu-jsme-neutocili.html
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/155554-rusti-hackeri-se-nabourali-do-pocitacu-pentagonu.html
http://online.wsj.com/article/SB124027491029837401.html


Další podezřelý fakt je to, že Julian Assange vyhrál cenu magazínu Economist, tedy finanční publikace ovládané Rothschildovou bankovní rodinou a také v jednom v jejich videoklipu vystupoval. To opět zvedá podezření o střetu zájmů. Assange předpověděl, že hon na banky by mohl být spuštěn uniklými bankovními daty, ale nezmínil, že tohle vyústí v okrádání milionu lidí, protože způsobem, jakým bankovní rezervní systém funguje to bankám přinese profit.

Viz také:
http://www.infowars.com/rothschild-and-cia-publications-attack-constitution-worshipers/

Assange také vyhrál cenu Amnesty International, která úzce spolupracuje s OSN, pod kterou spadá MMF, Světová banka, která politicky a finančně profituje z gigantických národních dluhů z národních bank s pomocí podvolených politiků.

Profesor ekonomické univerzity ve Vídni Franz Hormann v nedávném rozhovoru pro Der Standart vysvětloval, jak banky vytváří peníze ze vzduchu a že současná ekonomická teorie je jen propaganda. Ale Economist Group a MMF šíří celou dobu propagandu k zisku bank.
http://birdflu666.wordpress.com/2010/12/01/wikileaks-founder-julian-assange-has-close-links-to-the-economist-controlled-by-the-rothschild-banking-family/

Ptejme se tedy spolu s Websterem Tarpleyem: "Kdo je doopravdy Julian Assange?"
Kdo doopravdy platí tuhle propagandu? Soros, Rotschild nebo CIA? Webster Tarpley rozebral členy rady WikiLeaks.Není WikiLeaks pouze další operací pod Falešnou vlajkou, stejně jako 11. září 2001 ?Assange je možná jen užitečný idiot, ale na jak dlouho ještě?

Aneb: Kdy půjdou po nás?

Zdroj též: http://afinabul.blog.cz/1012/julian-assange-vyhral-cenu-magazinu-ovladanem-rotschildovou-rodinou

ZDROJ a video na NWOO.ORG

Žádné komentáře:

Okomentovat