Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Jsme pod těžkou palbou z HAARPu pane - nááš. éééénd prodžekt blů bímDneska nám portál novinky.cz vypustil dvě obzvláště zajímavé perly. Jednak o tom jak Palinová chce stíhat špičky WikiLeaks stejně jako vůdce al-Káidy a potom, že NASA chystá zveřejnění přelomové zprávy o mimozemském životě.

I když se v případě druhé zprávy jedná o čistě vědecký text o nejzákladnější chemii ve sluneční soustavě, nadpis článku zřetelně zapadá do dlouhodobého trendu vzrůstajícího množství zpráv o UFO.

Tak si to shrňme:

Chystá se útok mimozemšťanů?

Sever Anglie hlásí desítky spatření UFO, lidé marně žádají vládu o vysvětlení

UFO vyděsilo ve dne desítky lidí přímo na Manhattanu

OSN jmenuje zástupce lidstva pro komunikaci s mimozemšťany

Britské školy nacvičují ve velkém evakuace pro případ zřícení UFO

Čínské letiště muselo zastavit provoz, vznášelo se nad ním UFO

UFO se údajně zajímá o americké jaderné rakety

Nad britským městem proletělo 21 objektů UFO

Nad Manchesterem možná přeletělo UFO

Hawking varuje: Svet čaká mimozemská vojna!

celý článek ZDE na nwoo.orgdruhý díl ZDEstary česky


NASA chystá zveřejnění přelomové zprávy o mimozemském životě

Americká vesmírná agentura NASA se chystá ve čtvrtek prezentovat vědeckou bombu: „astrobiologický objev, který ovlivní hledání mimozemského života“. Na programu konference jsou příspěvky o geologii Marsu, fotosyntéze na bázi arzenu, o podobnostech Země a Titanu a chemismu prostředí pro vznik života.
Víc NASA neoznámila. Podle nejčastějších spekulací tedy půjde buď o zásadní objev na Marsu, nebo o detaily k prvnímu přímému zkoumání „mimozemské“ kyslíkové atmosféry, o níž informoval magazín Science.
„Je to poprvé, co jsme přímo našli v jiném světě kyslíkovou atmosféru,“ řekl Andrew Coates z Mullardovy vesmírné laboratoře londýnské University College k objevu atmosféry Saturnova měsíce Rhea.
Objev kyslíkové atmosféry je výsledkem několika přímých měření sondy Cassini – naposledy v březnu proletěla nad severním pólem Rhey ve výšce pouhých 100 km. Spektrometry na palubě zaregistrovaly kromě molekul kyslíku a oxidu uhličitého i množství iontů.
Atmosféra podle studie, publikované v magazínu Science, vznikla radiolýzou: energeticky nabité částice z vesmíru bombardují vodní led na povrchu měsíce a rozbíjejí jej na vodík a kyslík. Oxid uhličitý může mít různý původ: může jít o tzv. suchý led z komet či uhlík z meteoritů nebo o výsledek rozpadu uhlíkatých sloučenin z hornin měsíce...celý článek na novinky.cz (už to jede, převratné objevy v astronomii, nalezání mimozemského života, nové archeologické objevy...už to jedéééé)
SODOMA A GOMORA..chemický archeologický průzkum (trošku ujetej, ale už ne aspoň jen jako Boží hněv, čí ale?)

Nejstarší nalezený pozůstatek člověka mimo Afriku

Pozůstatky ukazovaly z hlediska lidské evoluce evidentní znaky moderního člověka - nižší čelist a zřetelnou bradu.

„To znamená, že se moderní lidé rozšířili do jižní Asie před nějakými 100 tisíci lety,“ řekl Trinkouse.

Nalezená zkamenělina lidské čelisti v jižní Číně vyvrací konvenční předpoklady o době migrace našich předků z Afriky. Podle Trinkouse je tato čelist nejstarší vykopávkou moderního člověka mimo Afriku.

Dosavadní známá teorie říká, že Homo sapiens migroval z Afriky asi před 60 tisíci lety, kdy moderní člověk rychle nahradil druhy jako Homo erectus a člověk neandrtálský po celém světě....celý článek.

Žádné komentáře:

Okomentovat