Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Likvidace obyvatelstva

Tedy nerad propadam chmurám natož panice. Ale jak jste na tom? Netrapí vás v poslední době zdraví? Aniž bych chtěl jakkoliv stresovat, musím i tak přiznat, že lidem se něco děje. Co?
Žádná Maškovina to není a přece, zdraví lidí kolem mě se rozpadá. Je to sice trochu přehnané slovo, ale tuto ne-zdravotni tendenci bych popsal jako vzestupující. Asi mi stále nerozumíte že.

Zkrátka, lidé mají v poslední době vyrážky, na nohách, na rukách, na celém těle. Vypadá různě, většinou však jde o suché, svědící, popraskané ekzémy, někdy tvořící seskupení jindy jsou bodové ... nejsem lékář, nevím jak to popsat. Připomíná to lupénku, svilušky (to ale nejsou) a v neposlední řadě morgelony. Lidé tomu nepřiklánějí žádnou důležitost, a hlavně o tom nikomu neřeknou, protože se stydí. Mají to snad ale skoro všichni. Co vy? Co vaši známí, rodina? Nerozpadáte se náhodou?

Jiní lide mají alergie. Nejlépe na šechno. Nemůžou už ani jíst ani napít. Ja vím řeknete, to má jen někdo. Jenže ty případy se začínají množit. Nevěříte. Rozhlídněte se, všichni jsou nemocní. Lekárny plné, zájemců o alternativní léčbu přibývá..každý shání byliné čaje, orgonity, koloidní sříbro, šungity, křišťály, švédský kapky a jiný prostředky... proč, protože se potřebují zbavit svých problému, každý má zdravotní problémy. Čím to je, co to je? Že by chemtrails, nebo otrávené jídlo - voskovaná jablka, chleba, rohlíky, voda ,, je to všechno už kontaminované těma sajrajtama natolik, že to lidské tělo dál nesnese?

Všude jsou pesticidy, fungicity, DDT, genetická kontaminace - možná to nejíte přímo vy, ale krmí tím zvířata. Myslíte si, že jíte zdravě...tak řekněto co jíte, no přiznejte si co do sebe cpete. Něco se děje a vy to víte. Kolik z vás cítí Maškovské příznaky transformace, ať už to zní sebebláznivěji. Nebolí vás záda, šlachy, klouby, šíje, zuby - afty. Nejste unavení?

1 komentář:

  1. No mne sa tiez nie az tak davno objavili ekzemy ako popisujes, tvoria take cervene supajuce sa kruhy, a po slabom poskrabkani strasne zrudnu. Inak nedavno som cital, ze kazda bunka, ktorej na 72 hodin odopries kyslik, sa stane rakovinna. A toto odopretie nastava vraj vtedy, ked sa ti tie najjemnejsie zilky zanesu tazkymi kovmi a bioaktivnym hlinikom - cize hlinikom s nejakou primesou cudzorodej DNA. No a co tvori chemtrails? Dokoncite si nazor sami...

    OdpovědětVymazat