Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

POZOR pandemie - farma korporace se rychle šíří

Vyhlášení pandemie předčasné

WHO potvrdila globálně 18 449 smrtelných případů nakažení virem A (H1N1) v 214 zemích světa. Celosvětovou pandemii WHO vyhlásila 11. června 2009 (typické iluminátské datum), obavy z masového rozšíření nemoci se ale nenaplnily.

WHO byla opakovaně kritizovaná, že pandemii vyhlásila předčasně, protože virus A (H1N1) nebyl zdaleka tak nebezpečný. Podle některých kritiků vyhlášení pandemie pomohlo výrobcům vakcín k ohromným ziskům.

Česko vakcíny nakoupilo za 150 miliónů korun v panice, že prasečí chřipka bude nebezpečnou epidemií. Zemřelo na ni 102 lidí. Číslo se nijak zvlášť neliší od statistik obětí běžné chřipky.

cely článek zde: Česko má stále přes půl miliónu vakcín proti prasečí chřipce
Ke sklonku prosince má ministerstvo zdravotnictví (MZ) celkem uskladněno u distributora přes 523 tisíc dávek Pandemrixu, vakcíny proti tzv. prasečí chřipce, z původního počtu 700 tisíc dávek.


(to mě ale sere, plno lidí vědělo, že je panika zbytečná, že je to zas az zas podvod. A oni to taky věděli, ale satanovi prachy je zlákali)

zajímavý odkaz
http://www.theflucase.com/

z jakési debaty: Prezident Klaus v odpovědi na Váš dopis napsal mimo jiné toto: "Zároveň neexistuje nikdo, kdo by mohl dospělého člověka donutit k přijmutí jakéhokoliv léku, včetně vakcíny."
Jane Bürgermeister naopak v uvedeném interview tvrdí, že WHO takovou mezinárodně platnou pravomoc povýšenou nad národní zákony má. Je-li to pravda, je to silně alarmující.
Mohu Vás požádat o vaše stanovisko, potvrzení či vyvrácení? Máte případně k dispozici právní analýzy či stanoviska právníků na tuto problematiku?

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Jane Burgermeister (kdepak je jí asi chuděrce konec, tolik se prala za lidi až na ní úplně zapomněli) je internetovým fenoménem posledních měsíců v oblasti záchvatu prasečí chřipky. Záměrně jsem použil slovo záchvat místo epidemie, protože prasečí chřipka za více než půl roku své existence nepřekonala téměř v žádném ohledu klasickou chřipku, ať už jde o počet nakažených, závažnost onemocnění nebo úmrtnost.

Jane Burgermeister se v kontextu této nemoci zmiňuje o několika dohledatelných událostech, jako je například český objev viru ptačí chřipky ve vakcíně.
ROZHOVOR S Jane Burgermeister najdete zde na www.mustwatch.cz

A o tom že celá prasečí chřipka byl podvod se dočtete určitě na dalších stránkách třeba TADY.


1 komentář:

 1. Revoluční válka: žádá se celonárodní účast!!

  PŘÁTELÉ - Šiřte dál!!!!!!!! - Šiřte dál!!!!!!!!

  Povstání proti cikánům a moravákům!!
  Vyžeňte je z naších ulic!!!

  Chceme svobodne žít!

  Čechy Čechům!
  Nic než národ!!!

  PŘÁTELÉ - Šiřte dál!!!!!!!! - Šiřte dál!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat