Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Člověk vs. Zvíře - Příroda vs. Člověk

Samé hypotézy vyvstávají nad nedávnými hromadnými úhyny ptáků a mořských živočichů.


Obrázek výše je z tohoto zdroje a toto je jeho hrubý překlad:
http://eco.rian.ru/ecoinfogr/20110111/320023966.html
Tak, na začátku ledna stovky holubů nalezen mrtvý podél silnice v blízkosti města Faenza v Ravenně severoitalyanskoy provincie, místní sdělovací prostředky. Důvody, které vedly k masovým úmrtím ptáků dosud nebyla stanovena. V současné době se orgány některých holubů již byly zaslány k vyšetření k určení příčiny smrti ptáků.
Podle odborníků, na takový výsledek by mohl způsobit epidemie nebo virová infekce, která postihla ptáka, nebo chemické otravy, jak v oblasti, kde se holubi nalezeni mrtví, provozuje několik závodů.
V sobotu 1. ledna, jednu z měst amerického státu Arkansas hit 'dešti' přes tři tisíce mrtvých kosi.
Podle některých učenců, příčinou smrti tohoto velkého počtu ptáků, byl hluk z exploze petardy a ohňostroje, které jsou tak bojí kosi, že dezorientovaný ve vesmíru a byli narazilo do domů, automobilů a každý jiný. Podle další verze, jeden z ptáků, ohlušil burácení ohňostroje zabloudil a vedl ve špatném směru celé balení.

Birds and Fish are now Dying all Around the World - zajímavý a aktualizovaný přehled "všech" hromadným úmrtí zvířat v poslední době.


aktualizace 20.1.2011

10 tisíc kusů skotu záhadně umírá na podchlazení

Vietnam hlásí tisíce kusů mrtvého dobytka po celé zemi v různých provinciích. Zvířata hynou údajně kvůli studené vlně, která vstoupila do země.

Podle posledních zpráv nejhorší ztrátu zažila provincie Cao Bang, kde uhynulo téměř dva tisíce kusů zvířat, po něm pak s další nejvyšší ztrátou je Lang Son s 1380 kusů dobytka, provincie Son Law s 1300 kusy skotu.

A všechna ta zvířata umírají údajně na podchlazení, což však zatím ale nebylo vědecky prokázáno.

V mnoha částech světa, kde je podobné počasí jako nyní ve Vietnamu chovají zemědělci dobytek, zvířata celkem běžně přežívají chladnější počasí, a proto úmrtí ve Vietnamu vyvolávají mnoho otázek. Co se skrývá za skutečnou příčinou smrtelných úhynů?

Vietnamci se nyní začínají zabývat globálními úmrtími zvířat a snaží se najít nějakou spojitost. Dodnes bylo velmi málo úhynů zvířat uspokojivě objasněno. Vše se zatím spojuje s termíny jako je bouřka, zima, nemoci, stres nebo dokonce alkohol u zvířat.

Zda se někdy dočkáme uspokojivé odpovědi je zřejmě ve hvězdách…

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Špičkový úředník USA zavražděn poté, co testování zbraní způsobilo v Arkansasu masovou smrt zvířat...exopolitika.cz
Šokující zpráva připravovaná pro ministerského předsedu Putina ředitelstvím zahraničního zpravodajství (GRU) uvádí, že jeden z špičkových expertů Spojených států na biologické a chemické zbraně byl brutálně zavražděn poté, co vyhrožoval, že odhalí vojenské testy Spojených států týkající se otravného plynu, který zabil stovky tisíc zvířat v Arkansasu minulý týden.

Podle této zprávy John P. Wheeler III , zvláštní asistent ministra vojenských vzdušných sil, Washington, D.C. mezi lety 2005-2008, když se stal zvláštním asistentem ve funkci Air Force pro instalace, logistiku a životní prostředí, byl nalezen brutálně zavražděn a vyhozen na skládku. Zde je zpráva pro Fox News : “Delawarská policie vyšetřuje zjevnou vraždu bývalého Bushova úředníka, který také bojoval za snahy navýšit fond, aby mohl postavit památník vietnamským veteránům v nákupním středisku ve Washingtonu, D.C. Wheelerovo tělo bylo nalezeno v pátek ve Wilmingtonu. Podle policie někdo zpočátku nahlásil, že tělo bylo shozeno z auta, které sváží odpadky, které jelo z Newarku na skládku. Mluvčí newarkské policie, poručík Mark Farrall, řekl Fox News, že nikdo nehlásil Wheelerovo pohřešování předtím, než byl nalezen. The Wilmington News Journal oznámil, že Wheeler byl naposledy viděn v Amtrackém vlaku z Washingtonu do Wilmingtonu minulé úterý.”

Chemtrail airplane

Wheelerova vojenská kariéra zahrnovala sepisování jednoho z nejdůležitějších manuálů o účinnosti biologických a chemických zbraní, což vedlo k tomu, že byl v roce 2009 najat jako konzultant pro Mitre Corporation , jejichž vývojové oddělení aviatického systému, podle zpráv GRU, je na předním místě ve vytváření počítačového příkazu a kontrolních systémů používaných US Air Force v její flotile ,,vzdušných rozprašovacích“ letadel.

Tato vzdušná rozprašovací letadla, jak pokračuje zpráva, mají základnu u v Arkansasu, která byla po několik uplynulých měsíců zapojena do „testování disperzantů“, jedovatých plynů ve válce v Afghánistánu, za použití zásob chemických zbraní obdržených od Iráku a uložených ve skladišti zbraní v Pine Bluff, které sídlí také v Arkansasu. O Pine Buff Arsenal je důležité zmínit, že se mu také říká America’s Arsenal” (americký sklad zbraní) a je jedním z nejspecializovanějších muničních a chemicko-biologických skladů svého druhu na světě, chrání produkty a služby na základně, za což jej Rusko již dříve obvinilo. Rusko naznačilo, že ne zcela plně informuje o chemických činidlech odstraněných z Iráku mezi lety 2003 a 2008 a o tom, že si je odvezli do USA na testování následných efektů destrukce.

Podle této zprávy USA přemístila z Iráku do Pine Bluff Arsenal odhadem na 63 000 tun jedovatého plynu fosgen, který je popisován jako jeden z nejobávanějších chemických zbraní vůbec kdy použitých kvůli své schopnosti způsobit to, že vám plíce a respirační systém doslova explodují.

Téměř okamžitě po tom, co uplynulé léto Rusko obvinilo Spojená státy z toho, že ne zcela zničily sklady iráckého jedovatého plynu fosgen, začal Pine Bluff Arsenal „urychlovat“ likvidační program a vstřikoval plyn hluboko do země v centrálním Arkansasu, což ale bohužel od minulého září zapříčinilo přes 500 menších zemětřesení, čímž se zvýšily obavy místní populace. Avšak nejvíce znepokojující je tvrzení v této zprávě, že Američané začali také přepravovat „masivní množství“ iráckých zásob fosgenu do Afghánistánu, kde, když bude použit, nebudou s tím moci nic udělat a jen věřit, že nikdo to nebude moci vůbec dokázat. O iráckém skladu jedovatého plynu je třeba také zmínit, že není schopen být vyčíslen žádnou západní zemí ani Spojenými státy, neboť má svou cenu jako zbraně hromadného ničení (WMD) - zvláště ve válečném stavu, jako je ten v Afghánistánu, kde jsou nepřátelské síly pevně usazeny v nepřátelském terénu.

Přímým důvodem pro vraždu Wheelera, jak říká tato zpráva, byl v tomto týdnu transport iráckého jedovatého fosgenu na palubě tankeru US Air Force KC-767 z Little Rock Air Force Base na trati do Afghánistánu, kdy krátce po vzletu nastala „kritická závada“ jeho vzdušného rozprašovacího počítače, řízeného příkazem a kontrolním systémem nad centrálním Arkansasem, což způsobilo smrt tisícům vlhovců červenokřídlých.

Podle zprávy Spojených států bylo zabito odhadem na 4000 těchto ptáků, kteří byli rychle odklizeni pracovníky životního prostředí, kteří měli na sobě bezpečnostní chemické obleky a plynové masky . Jiná zpráva Spojených států uvádí, že příčinou smrti těchto ptáků bylo “trauma dýchací tkáně a krevních destiček, s krevním městnáním v těle a množstvím vnitřního krvácení ”, což se podle zprávy GRU shoduje s tím, že se ptáci dostali do kontaktu s fosgenem. Ještě mrazivější než tento incident je ve zprávě GRU to, že to bylo již druhé “náhodné” vypuštění fosgenu. To samé letadlo US Air Force KC-767 mělo také jakousi “kritickou závadu”, která způsobila únik plynu nad Arkansas River, který zabil přes 100 000 ryb .

Po Wheelerově objevení toho, co se děje s iráckými zásobami jedovatého plynu fosgen, dále tato zpráva uvádí, že cestoval ze svého domu z Delaware do Washington D.C. vlakem, kde se otevřeně postavil proti tomu a vyhrožoval, že odkryje, že jsou za vše odpovědní Pentagon a úředníci Bílého domu. Jako vietnamský veterán, který byl zodpovědný za vztyčení pamětního pomníku, byl si Wheeler moc dobře vědom, že šlo o masivní biologický a chemický útok Spojených států a sliboval, že nedopustí, aby se to stalo znovu. Je smutné, ale až příliš obvyklé ve Spojených státech v současnosti, že když Wheeler vyhrožoval, že půjde na veřejnost s tím, co se stalo, byl odsouzen k smrti a jako jakési „znamení“ komukoli jinému, kdo by si představoval, že půjde proti režimu, mělo jeho tělo vhozené do jámy na odpadky být výstrahou celému světu.

Dnes, byl další velký Američan zavražděn za to, že chtěl zachránit svou zemi před zničením. Smutné je, že jeho smrti si sotva kdo povšimne; americký lid se již o to nadále starat nebude, protože spíše usiluje o útěchu ve své propagandě mediálních lží, než být konfrontován s brutální pravdou o monstrech, která si nad sebou nechali vládnout.

The European Union Times, 4.1. 2011
http://www.eutimes.net/2011/01/top-us-official-murdered-after-arkansas-weapons-test-causes-mass-death/

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
A další bitvy s přírodou bude muset snášet člověk. Co sií nadrobil musí beze zbytku sníst. Plane se bude bránit, počítejte s tím, bezohledné vykořisťování Země, její znečištění a umělé vpády do počasí se musí hold projevit.

Povodně na celém světě charakteru jaký jsme ještě nezažili. Většinou se na nich podílí klimateristé se svým haarpem a chemtrailsy. Velké střídání teplot nás všechny připravuje o rostliny, stromy, jejich plodnost o včelách a hmyzu nemluvě. Lidé zkrátka zapomněli, že přírodu potřebují k přežití. A zavalují odpadky. Všude je beton a asfalt, všude se kácí stromy, které by mohli dál růst. Třeba....
Mapka pochází z tohoto FÓRA, kde se řeší Hromadná úmrtí zvířat po celém světě

A tady eng. wikipedia
2010 - 2011 zimní slunovrat přinesl smrt zvířat. Události si vydobyly značnou širokou publicitu po celém světě. Mediální pozornost byla zvláště vysoká v tomto období i přes společnou povahu událostí. Hromadného úmrtí zahrnují ptáky, ryby, stejně jako hospodářská zvířata. více ZDE na wiki
------------------------------------------------------------------------------------


Planeta Země je dvakrát prašnější než před 100 lety

Pokud by někomu prababička vyčítala, že nemá doma pořádně vygruntováno, stačí ji upozornit, že ona to měla s úklidem mnohem jednodušší. Množství prachu v atmosféře je totiž v současnosti oproti době před 100 lety dvojnásobné. Vyplývá to z nově zveřejněného výzkumu týmu profesorky Natalie Mahowaldové z Cornellovy univerzity.

____________________________________________________________
nad-arkansasem-prsely-na-silvestra-z-nebe-tisice-mrtvych-kosu

V USA z nebe padaly další stovky mrtvých ptáků, záhadný jev řeší i Švédsko

Ve Spojených státech byl zaznamenán v krátké době už druhý záhadný úhyn ptáků, kteří doslova popadali z nebe. Poblíž Baton Rouge, hlavního města jižního státu Louisiana, bylo nalezeno na 450 mrtvých opeřenců. Stovku mrtvých ptáků našli také ve švédském Falköpingu.
http://video.novinky.cz/video/doporucujeme/?videoId=13514

Mrtví ptáci ve Švédsku měli povrchová zranění

Zvířata po celém světě hromadně hynou. Podle vědců o apokalypsu nejde

Jako voda na mlýn prorokům nadcházejícího konce světa přicházejí v posledních dnech z různých míst světa zprávy o záhadných hromadných úhynech ptáků, ryb a dalších živočichů. K posledním patří zprávy o vyplavení stovek tun ryb na východním pobřeží Spojených států, u Rio de Janeira v Brazílii a na Novém Zélandu

..................................................................................................................................


Moře vyplavilo v Anglii 40 000 mrtvých krabů

Moře přineslo na pobřeží anglického hrabství Kent kolem čtyřiceti tisíc mrtvých krabů sametových spolu s uhynulými sasankami, hvězdicemi, mořskými houbami a langustami. Odborníci se domnívají, že všichni mořští tvorové uhynuli v důsledku mrazů. Velká Británie totiž zažila nejchladnější prosinec za posledních 120 let.

(jen jestli za to nemůže ta ropa z mexickýho zálivu co možná zastavila golfskej proud)

2 komentáře:

 1. Ouvej, ouvej, tohle je úděsnej chaos!!!
  Co má být třeba tohle :

  prekladac to nezvlada pojmout ale
  maximalne zvladl to nad tim

  Zachránit planetu
  * Danger Zone
  * Přírodní katastrofy
  * Ekonomický faktor
  * Arktida - území dialogu
  * Vědci se ukázala
  * Tyto legrační zvířata
  * Počasí a klimatu
  * Globální deficity
  * Předměty
  * Informace a dokumenty
  * To je zajímavé
  * V blízkosti srdce
  * Zkontrolujte, zda sami

  To je neskutečný. Jak čtení pro blázny.

  OdpovědětVymazat
 2. ano ano omlouvam se nejak mi tam zustalu a neproslo kontrolou...opraveno, diky za upozorneni

  OdpovědětVymazat