Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

VESMÍRNE LODE DLHÉ 240 KILOMETROV

VESMÍRNE LODE DLHÉ 240 KILOMETROV

Ďalej sa v nej hovorilo, že objekty dosahujú 240 kilometrov na dĺžku a 50-90 kilometrov na šírku. Zatiaľ sa nachádzajú za orbitou Pluta – poslednej planéty v Slnečnej sústave. Pomerne ďaleko. No k 21. decembru roku 2012 – presne k dátumu, na ktorý starí indiáni kmeňov Maya stanovili koniec sveta – už budú cudzinci na Zemi. Prečo? Aby ju mohli plieniť.

Alebo vezmú na palubu svojej lode časť ľudí, aby ich zachránili pred nejakou neodvratnou katastrofou. Údajne je medzi odborníkmi SETI i také stanovisko.

LODE SÚ BLEDOMODRÉ

Národ je vnímavý. Zvlášť po narážkach, že NASA je oboznámená o skorej mimozemskej invázii a pokúša sa utajiť tak vážnu informáciu. O tom, že ju majú k dispozícii, nie sú žiadne pochybnosti. Všetkým zvedavým navrhujeme zájsť na interaktívnu stránku http://www.sky-map.org, kde je do najmenších podrobností predstavené hviezdne nebo. Ak uvediete do špeciálneho okienka správne súradnice, osobne si môžete prezrieť veľké vesmírne lode. Vyzerajú ako bledomodré objekty bizarných tvarov.

Je ich osem a rozprestierajú sa približne na jednom pásme - tam, kde vidieť hviezdny systém Eridanus. Nevieme prečo, ale na ruskojazyčnom internete sa toto číslo "UFO" skrátilo na tri.

Ja som našiel všetkých osem podľa uvedených koordinátov a nedalo mi to ani veľkú prácu. Skutočne sa medzi hviezdami niečo nachádza a nie je to podvrh. Sky-map sa považuje za celkom kvalitný zdroj informácií o hviezdnom nebi. Ctia si ho aj vážni astronómovia. Nakoniec sa museli zamiešať do verejnej debaty, aby utíšili chvenie celosvetovej pavučinovej siete.


Zdroj www.cez-okno.net/armada-osmich-obrovskych-ufo-identifikovana

2 komentáře:

  1. čo o nás mimozemská existencia nevie...
    my vieme že tam sú, tak nech z nás nerobia idiotov.

    Vy, ktorí viete ako, dajte im to na podnose...

    OdpovědětVymazat
  2. T.E.C.H. odkaz pre (Aštar Šeran)

    OdpovědětVymazat