Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Akce NWOO k "mezinárodnímu" dni informování o chemtrails

Pakliže máte svrbění, když nad vámi každý den létají chemtralis, k tomu něco s tím udělat a potřebujete nějakou výzvu a nejen pecivět u kompa, je tato akce přesně pro vás. Více o tom jak vše bude probíhat uvnitř v článku.

řekněte své - STOP CHEMTRAILS

Na 26.2. kdosi vyhlásil den informovanosti o chemtrails. Máme zato, že podobná iniciativa je potřeba, ať už ji vymyslel kdokoliv, a bude dobré nějak ji podpořit a toto téma lidem předložit v jakékoliv formě - jen ne násilně :-)

Rozhodli jsme se, že vás čtenáře nwoo.org a dalších alternativních médií oslovíme a vyzveme k akci. To co máme na mysli je jednoduché a může to opravdu podniknout kdokoliv.

Zkrátka a dobře, do 30.března 2011 nám na email chemtrails@nwoo.org zasílejte videa se záznamem z vaší akce, na které jste veřejně a fyzicky (prostě ne na internetu) informovali lidi o chemtrails.

Jak to udělat? Zavolejte kamarádům nebo známým, ať do toho jdou s vámi. Jinak to, ale určitě zvládnete i sami. Vezměte jakoukoliv kameru, foťák nebo mobil. Na papír, nebo na karton, na desku nebo na plachtu, fixem, propiskou nebo sprejem napište

STOP CHEMTRAILS

A s touto cedulí jděte ven mezi lidi. Někam, kde ji uvidí hodně lidí - na náměstí, do obchodního centra, na letiště, na silnici, do hospody...prostě tam, kde se lidé scházejí, kde to někdo uvidí. A při tom natáčejte , nebo alespoň vyfoťte jak ta vaše akce probíhala a vypadala . To pak pošlete na výše uvedený email, opatřeny popisky, kde se akce konala a kdy. My pak materiál sestříháme do video-dokumentu, doplníme o popisky a hudbu a začátkem dubna rozšíříme do sítě. Ukážeme tak světu, že víme o chemtrails a že nenecháme zabíjet a mrzačit ani sebe ani Zemi.

Pokud chcete být ještě aktivnějsí, vytvořte si informační letáky o chemtrails a ty můžete během akce rozdávat, nebo vylepovat. Nezapomeňte na leták uvést nějaky zdroj, kde se lidé můžou dozvět více. Pokud již teď máte nápady, grafiku či texty vhodné na leták či na samolepky, uvítáme když nám pošlete i je.

Ještě nějaké technické drobnosti:

- neposílejte fotografie chemtrailsů, pouze záběry z akce
- ujistěte se, že se ze záběrů bude dát vyčíst záměr akce a nápis na transparentu bude čitelný
- max. délka videa 3min
- max. počet fotografií 5
- max.velikost souboru 10mb
- do emailu uveďte místo (např. Praha - Václavské nám.,) a datum akce.Naší "nwoo" iniciativou letos bude zřejmě "demonstrace" na Palackého nám. v Praze dne 25.3. odpoledne. V případě, že se budete chtít zůčastnit, sledujte náš web pro podrobnější a aktuálnější info.

Jedna z našich prvních akcí proti chemtrails - inspirace: ZDE - na letišti Ruzyně a ZDE - v Praze.

Žádné komentáře:

Okomentovat