Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Téměř všichni slouží satanskému NWO

Nemyslete si, že VY ne. Používáte peníze, které nejsou ničím kryté, jezdíte na ropu, platíte daně, používáte mobily, elektroniku a žerete maso ze zvířat nebo jen nakupujete v hypersupermega marketech? ANO?

Tak vidíte? Sloužíte satanskému záměru zavést na Zemi NWO. Že je to přehnané? Ale vůbec ne. Pokud jste jen trochu obeznámeni s tím, co to NWO je, tak pokud s tímto tvrzením nesouhlasíte, tak mi teda řekněte, na čem to NWO je postavené a jaký má cíl?

No vidíte, je postavené na obyčejných lidech. Na VÁS. Ano, vy, kteří každý den pomáháte satanovi k jeho záměru zničit lidstvo a planetu Zemi. Že NWO nevede satan, ale obyčejní lidé? Zase špatně. Obyčejní lidé, kteří se rodí z masa a kostí jsou pohlceni egem a to slouží satanovi. Nemůžete ego přesně popsat, ale nemyslíte si, že je to satan. Pak nemůžeme ani popsat co je to satan. Satan není bytost, je to jen forma ega. Ale jedno je jasné, EGO je to co ničí vaše duše, vaši lidskou existenci, ego je to kvůli čemu jste hrdí, pyšní, chamtiví, bezohlední, sobečtí, nevědomí a zmatení tak, že nevíte, co chcete a co tady vůbec děláte.

Tedy znova, to VY jste NWO, vy dělníci, policisté, vědci, exekutoři, úředníci, politici, zemědělci, řidiči, vojáci, manažeři, prodejci, barmani, sportovci a bankéři.

To vy dovolujete aby NWO rostlo, aby nás všechny zotročilo, aby zničilo krásnou planetu, která je domovem pro vaše tělo. Každým dnem, kdy spolupracujete se systémem, jste pomohli satanovi, aby byl blíž svému cíli. To, že nadáváte na systém a chcete revoluce a druhý dne ráno vstanete a jdete systém podpořit, je bláznovství – je to satanské pominutí, egoistická hra, do níž jste zapadli až po hlavu, až po duši.


Myslíte si, že jsem blázen, nemám to v hlavě v pořádku – omyl - to vy jste naletěli svému egu-satanovi, že jste normální, že jste v právu, že jste hodní, že děláte dobro a že jste uvědomělí a rozumní. Ale nejste, jen jste se chytili do pasti, do sítě, ze které nemůžete jen tak ven. Tak jste si namluvili, že je to vaše siť a že se to nedá změnit. A teď, poslušně den co den, zapomínáte na to, kdo jste a co doopravdy chcete. Každý den sloužíte svému egu, děláte věci, ze kterých je vám blbě. Pracujete v bankách, obíráte a zabíjíte jiné lidi, bez mrknutí oka, bez slzy, protože to utrpení, které tak nevinně působíte, nevidíte a nechcete vidět. Neumíte se sami sobě natož společnosti postavit a říct dost. Nejsem vrah, nejsem svině, nechci války, nechci jedovaté jídlo, nechci krmit bohaté a okrádat chudé, nechci se podílet na lžích a svinstvech, které jsou všude kolem mě. Ano, to přesně neumíte, říct co si myslíte a co chcete. Bojíte se, že to nezvládnete, že to nemá smysl, že jedinec to nemůže změnit. Tak vidíte, jste jako ostatní, sloužíte satanovi, egu, NWO.

Doufám, že je vám při čtení tohoto článku zle. Zle z vás samých. Protože si to zasloužíte. Zakuste výsledky svých činů dřív než po smrti. Zakuste je teď. Trpte za lidi, kterým NATO, OSN, EU, ČR, rozbombardovali střechu nad hlavou, rozpáralo jejich rodiny. Mučte se za zmizelá zvířata, za ryby plavající v ropě, za bytosti, které s vámi obývali Zem a které zmizely kvůli penězům, těm bezcenným papírkům s čísly.

Ano, je to tvrdé. Bezohlednost a sobectví jsou takové. Nevědomost bolí. Strach je válka mezi vaším egem a vaší duší. Všechno je na život a na smrt. Vy si každý den vybíráte smrt. Ne svojí, ale cizí. Jste němí vrazi, schovaní za obrazovkou počítače, za balíkem peněz v sejfu, za skly aut, za stohem formulářů, za telefonem, za svým egem, jenž nezná slitování a pochopení. Za egem, které je stejné jako hlava NWO. To ego, stejné jako máte vy je NWO. To vy jste NWO.

Jak z toho ven? Máte jen jednu možnost. Musíte z kola. Musíte si přiznat, že svět se bez vás sám od sebe nezmění. Jestli chcete lepší svět, musíte se zlepšit vy. Rozložte ego, seberte mu jeho moc, přestaňte spolupracovat se systémem, přestaňte používat peníze. Nepracujte pro NWO, nepodporujte konečně už to zlo. Vy víte jaké. Neplaťte daně, nekupujte zbytečné věci, nejezděte auty, postavte se satanovi.

Dělejte to, co jste vždy chtěli. Zabíjení, podvody, krádeže, lži, přetvářky a špatnosti vás jen zotročují. Pokud v nich budete pokračovat, ztratíte možnost býti lidmi. Stane se z vás satan. Budete trpět a bědovat, ale nikdo vám nepomůže, protože to vy si každým dnem vytváříte budoucnost, ze které se zodpovíte. A věřte, vše, co uděláte, se vám vrátí. Ještě malou chvilku žijte bez myšlenek na zodpovědnost svých činů a NWO v čele s egem ovládne tuto planetu i s jejími obyvateli. To chcete? Opravdu to chcete? Konec nádherné existence života uprostřed studeného a tmavého vesmíru? Jste opravu smířeni s tím, že to nejde změnit? Opravdu musíte zítra vstát a jít do práce? Někoho zase zadlužit, někomu sebrat domov, přátelé a rodinu? Opravdu musíte lidem prodávat jedy, nabízet jim výrobky zaplacené krví a hladem? Copak chcete jíst geneticky upravené jídlo, zabíjet zvířata holokaustovým způsobem, cpát peníze do chřtánu egu, které je u politické moci? Chcete, aby lidé kvůli vám trpěli nemocemi z chemikálií, z eloktrosmogu, z jídla a z vody?


Jestli si říkáte, plácá páté přes deváté – tak vám něco povím. Nemáte vůbec ponětí co se děje, nemáte informace o tom, kde žijete a jak žijete. Jste lapeni vašimi předsudky, že tak jak to je, tak to má být. Ach, jaká to nevědomost, jaká to blažená blbost sídli ve vašich hlavách. Upřímně nemám chuť vám vysvětlovat jak to všechno je. Jak každý z těch pojmů, které jste si přečetli, je myšlen. To vy se musíte snažit poznat pravdu. To vy musíte začít žít jako lidé a ne jako poslušní otroci. To vy se musíte probrat ze svých snů, které se vám snaží nabulíkovat, že to jinak nejde. Takové sny jsou omyl, satanova léčka, egoistická past a utahující se oprátka kolem vaši svobodné duše.

Probuďte se, otevřete oči – VY nejste papír s čísly, vy nejste jméno z písmen, vy nejste otroci jiných lidí, nejste otroci peněz, nejste občané států, nejste spořádaní nájemníci. Zapomeňte na tyto, egem tak milované, formy označení vaší bytosti. Spojte se s duší a jednejte v souladu s ní a s duší Země, s přírodou. Je na čase a vy to víte. Teď nebo nikdy. Tady nebo nikde. Možná naposledy, kdy se vám taková možnost naskýtá, je TEĎ a TADY.Související text také zde:
http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2009030108

Poznámka J.K.:

Pro upřesnění termínů: Egem je zde míněno to, co by bylo lépe pojmenovat jako tzv. falešné ego. Neboli falešné pojetí vlastního jáství. Falešné ego, neboli falešné já, si myslí, že je oddělené od okolního světa a že se ho dění ve světě kolem netýká a že za ně není zodpovědné.
Tento článek má být inspirací k překonání této iluze a k uvědomění si skutečného pravého jáství, které je skutečně propojené se vším.
Nikoliv k odložení individuality ve smyslu požadavků některých sekt a směrů New Age, které vede ke ztrátě duše a k ovládnutí člověka silami, které jsou mimo něj.

10 komentářů:

 1. To samé, co tady píšete, si myslím taky. Ale nevěřím tomu, že tuto dobu změní jednotlivci (každý od sebe). Píšete: "Dělejte to, co jste vždy chtěli" .. Podle mého zjištění velmi velmi mnoho lidí, neví, co by chtělo dělat, oni dokonce ani neví, že by mohli dělat to, co by chtěli dělat (i kdyby věděli, co chtějí). Toto vědí "úspěšní" lidé, kteří se v tom proudu vezou - vždyť jim zabezpečuje veškeré pohodlí - proč by oni měli něco měnit ? Nepřemýšlí .. Většina lidí bere svou situaci za status quo a nedokážou si ani představit, že ji můžou změnit, tak rezignují na své sny, respektive by proto museli něco udělat, vzdát se současného "pohodlí", a to už je pro dost lidí problém. Taky nepřemýšlí .. Tolik mé zkušenosti. Pár jednotlivců, co si vytvoří své vlastní ostrovy, ten systém nezmění, naopak myslím si, že systém je pohltí .. nezdá se mě, že je načase, myslím si, že je už dost pozdě ..
  Ta poznámka J.K. je velmi důležitá k správnému pochopení toho článku, ale kdo si tipne, že ze sta lidí, co si ho přečtou, ho pochopí alespoň padesát ? Já ne ... Dnešní výchova děti nepodporuje zvídavost a snahu se něco dovědět, něco objevit, nad něčím přemýšlet, nepodporuje zájem o to, jak a proč svět funguje .. mám na mysli nejen školy, ale i rodinnou výchovu ... Teď je snad poslední možnost několik podobně smýšlejících jedinců s pomocí ještě poměrně free internetu dát dohromady a vytvořit společenství (něco podobného jako v Americe, kde odmítli současný "pokrok", ale nevím, nakolik jsou od okolního světa nezávislí), ale pochybuji, že by to šlo v Evropě ...

  OdpovědětVymazat
 2. Aby lidi pochopili jisté věci, musí si k tomuto projít určitým vývojem a takzvaně bohužel spadnout na držku.. Bez toho by nebyl onen vývoj k lepšímu a byla by spíše stagnace. Takže ať se děje cokoliv, je to k poučení každého z nás, jako zkušenost.

  Jestliže někdo dělá "zlo", pak ať jej dělá, protože stejně si to bude nucen nějakým způsobem odčinit. Následkům našich příčin se nelze nijak vyhnout a může si říkat každý, co je libo - prostě nejde to. To je prazákladní zákon tohoto vesmíru.

  "Dobro" a "Zlo" - ve skutečnosti neexistuje. Je pouze jednotná energie, které jsme i my a vše okolo nás součástí. Tato energie je různého "vlnění" a na jakém "vlnění" kdo jede, tak s takovým pracuje, takové vysílá a takové se mu pak "odměňuje"..

  Proč je svět takový, jaký je? Protože lidé potřebují projít méně, čí více zkušenostmi, aby si koštli, jaké je to být "vojákem jeho veličenstva".. Jedna zkušenost vydá za milion slov. Až si odbudou následky svých příčin, pak jim docvakne mnoho věcí a příště už budou mnohem sofistikovanější.

  Psani o NWO + další konspirace a nabádání k probuzení lidí - Tak to je zářný příklad, kdy tito lidé už následky svých příčin v jistém směru chápou a snaží se tak, aby to pochopili i jiní. To je super počin, ale má své meze. Pokud jen informujeme, či něco sami uděláme, je to skvělé a je to přesně poplatné naší zkušenosti a našemu chápání.

  Ale jakmile by toto informování přerostlo v dogmatismus, pak by se klidně mohlo stát, že narušíme osudy jiných lidí, kteří si původně měli nějakou zkušeností projít a je možné, že by se pak vývoj spíš opozdil. Takže informovat je super, ale s rozumem. Naštěstí dogmatiků moc nezaznamenávám.

  Věřím, že ať se nám zdá všechno jakkoliv nyní okolo nás na pendrek, stejně se to nakonec dá do "neutrálu".. Osobně zastávám názor, že toto je zóna neutrality. Náš vesmír. Vše inklinuje k rovnovážnému stavu. Takže čím více se budou jedni snažit dělat bordel, tím více se budou lidé "probouzet" a "už vědět"..

  Celková transformace lidstva ještě potrvá pár věků. Rodí se tady lidé s různými zkušenostmi a dochází mezi nimi k interakci. Země je taková "drsnější škola s možností získání velkých zkušeností za krátký čas" a svým způsobem by ji nyní nějaké to "náhlé uzdravení lidstva" spíše narušilo "osnovu výuky".

  Takže až se to tady pořádně vyblbne, pak se pozmění osnovy a dojde k onomu "ozdravění" a lepším zítřkům lidstva. To se tady pak budou zrozovat lidé sice s různými zkušenostmi, ale takovými, které už nepůjdou pod jistý kvalitativní rámec. A tím pak lidstvo nastoupí "do dalšího levelu výuky"..

  To pak nebudeme třebas už řešit ten náš tolik "milovaný" monetárně-otrokářský systém, ale budeme řešit zase sofistikovanější problémy, které mohou řešit jen ti, co už mají veškeré věci v tom monetárně-otrokářském systému za sebou.

  Takže nebát se o lidi. Lidi totiž nejsou blbí a setsakra moc dobře tuší, "která páčka".. Někteří to vědí více, jiní méně a takoví ti "stádoví" sice navenek vědí houby, ale poddvědomě už tuší, že "je cosi blbě". Těm to časem docvakne taky.

  Mimochodem - klidně už ten čas pro zrozování těch sofistikovanějších jedinců nějakou dobu může běžet. Co myslíte - patříte k těm sofistikovanějším? To si musí zodpovědět každý sám za sebe..

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tento komentář je výstižný.Nejen vůči nwo, ale i celkově přístupu jedinců k jedincům, nebo mase lidí.Kolikrát jsem si říkala, jak bych měla zasáhnout proti, ale pokaždé po všem úvahách docházim k názoru, že nemám právo zasahovat do cizího rozhodnuti, protože svoboda je láska a svoboda je, nechat člověka plout, učit se.Mohu zasahovat jedině, pokud jsem o to žádána,,,,ale protože jsme tu zaroveň i proto, že si máme pomáhat.....Kolikrát jsem svědkem u milovaných lidí, že jsou v nesnázich, ale o pomoc nestojí, nemam pravo zasahovat.Je to to nejtěžší odříkání....
  A proto když se říká že každý musí začít sám u sebe, tak je to pravda.A je to nejlepší lék pro celou planetu.Takže pokud mame lidi něco učit tak je to to, ať přijmou za sebe odpovědnost, za jakýkoliv rozhodnutí, protože všechno ovliňuje celek a to je naše rovnováha dobra zla, kterou hledáme.A zase mužem to vysvětlovat jen tomu, kdo o naše rady stojí.Takže jsme pro některý zase na začátku.

  OdpovědětVymazat
 4. Spíš by mě zajímalo, jak pán který napsal článek v Čechách žije.bez peňez, práce, nakupování a placení daní, nejspíš v krimu

  OdpovědětVymazat
 5. spis by me zajimalo, blabla, co takhle se zamyslet nad tim jak to opravdu je ne?
  a mate pravdu zije v krimu - NWO jako vy.

  OdpovědětVymazat
 6. Jak blabla.Myslím že by návod na to jak žít v dnešním světě bez toho aniž by byl člověk vtažen do jeho systému měl větší hodnotu než to nadávání.Pokud tak ten pán žije,mohl se podělit.

  OdpovědětVymazat
 7. Je nesmysl se jen utvrzovat v tom že to stojí za hovno a nic pro změnu neudělat.Tak nikomu nepiš povíšeně blabla, neporozumění mezi lidmi a automatické odsouzení člověka coby debila,povýšenost nad druhé, to je největší problém dnešního světa.Těžko všechno hodit na NWO.

  OdpovědětVymazat
 8. Vážený neznámý autore, jen křičíte „… jste NWO, jste Satan ....". Neplácáte jen páté přes deváté, ale mnohem víc.
  Situace současného světa totiž není výsledkem egoistického postoje většinové společnosti, jak naprosto chybně vyvozujete, ale egoismu samozvaných elit. Ty jsou soustředěné v elitářských společenstvích jako je Bilderger group, Trilaterální komise, Rada pro zahraniční vztahy, Římský klub apod., a které metodou postupných drobných krůčků již po dlouhá staletí systematicky pracují na tom, aby si podmanili pod jednu vládu celý svět do Nového řádu světa - New World Order.
  Vaše poblouznění odhalujete sám na konci příspěvku. Označujete všechny nálepkou NWO a přitom sám voláte po spojení s tzv. "duší Země". Nabádáte k uctívání pojmů šířených hnutím New Age, pro které je typická teorie Gaia - Země jako živého organismu a přírody jako nějakého samostvořitelského principu existence. A právě to je jeden z ideologických základů hnutí NWO, proti kterému hromžíte. Neblábolte a chcete-li něco seriozního sdělit o Satanovi, seznamte se trochu s pojmy, které užíváte nepatřičně a nezodpovědně, a kterými jen matete a ohlupujete lidi, kteří vědí ještě míň než vy.
  Vezměte rozum do hrsti a neblbněte. Myslíte si, že v současné společnosti je možné nechodit do zaměstnání, nechodit nakupovat životní potřeby, potraviny, nepoužívat peněz atd.? Nejsme v prvobytně pospolné společnosti. Na dvorku nám nebučí každému kráva …..
  Voláte lidi k nějaké nespecifikované virtuální akci, chcete je probouzet a nabízíte jim nakonec jako východisko cestu do náruče New Age. To byste jim tedy pomohl, to jo. Do horoucích pekel je voláte.
  Váš plamenný projev nenabízí nic na otázku, kterou by vám bylo možné položit:
  „ a co máme dělat - mistře“?
  Rozumnou odpověď nedáváte, protože žádnou nemáte….
  Přitom je cesta, jediná a pravá. Pokud byste opravdu „viděl“, tak byste ji viděl.
  Viděl byste také Toho, kdo prohlásil „Já jsem Cesta, Pravda a Život“. A jenom v něm je východisko, v Kristu Ježíši, synu pravého Boha.
  Protože ale tuto pravdu nevidíte, nemůžete ji nabídnout a tak jen dokazujete, že jste jen další z falešných proroků, kterých historie zaznamenává stále dost znovu a znovu. Tak už nekřičte, protože nemáte co říci.

  OdpovědětVymazat
 9. souhlas s MIVAS- DEKR

  OdpovědětVymazat
 10. Mnoho bylo těch, co se vydalo v dějinách člověka na cestu k Bohu, ale nepodařilo se jim Boha nalézt, protože šli po chybné cestě, dokonce ani Ježíš Kristus nenalezl Boha, protože i on se vydal po chybné cestě. Bůh je od nás velmi daleko a není možné jít k němu po obyčejné běžné myšlenkové cestě, taková myšlenková cesta zde nikdy nebyla a nikdy zde ani nebude. Bůh není zde na naší planetě a není dokonce ani ve vesmíru, on je mimo čas a prostor. Jak se dostat mimo čas a prostor? Je to otázka víry v Boha, bez víry v Boha se není možné nijak dostat myšlenkově mimo náš čas a prostor. Mě to trvalo 30 let silné víry, než jsem se dostal mimo čas a prostor, takovou víru dosud nikdo z lidí neměl a nikdy ani mít už nebude! Vše je duální a tak jako existuje stroj času a prostoru, ve kterém existuje čas a prostor, tak existuje i stroj který je opakem stroje času a prostoru, představme si stroj času a prostoru jako by to bylo slunce a stroj který je opakem stroje času a prostoru je jako černá díra, která pohlcuje energii. Ta černá díra, která pohlcuje vše, co vyprodukuje pracně stroj času, to je Bůh, on jenom konzumuje nenasytně to, co vzniká ve stroji času a prostoru. Bůh je tedy stroj, na pohlcování času a prostoru, my jsme tu od toho, abychom nasytili věčně hladového Boha, jsme jeho potravou, tak jako je pro nás potravou chléb a maso. Hovořit tedy s Bohem je nemožné a stejně nemožné je Boha zastupovat, nebo jej spatřit a pochopit, tak jako jedna bezvýznamná buňka našeho těla nemůže spatřit a pochopit naše veliké tělo. Tvrdit že nějaká víra je spojená s Bohem je stejně absurdní, jako tvrdit to že po smrti existuje nějaký život v pekle nebo v ráji. Víra je jenom ubohá snaha překonat naše trápení s problémy a chybami, kdy naivně dětsky věříme na zázraky a pohádky. Satan vytváří pro Boha čas a prostor ve stroji času a prostoru, aby Bůh měl co jíst, je to jenom obchodní vztah, mezi zdrojem a tím co je na zdroji závislé. Satan je ten, kdo pracuje, Bůh je ten, kdo nepracuje a tak se má dobře v ráji. Elita světa slouží otrocky Satanu, on zde všemu od stvoření času a prostoru absolutně kraluje, a papež ve Vatikánu zde Satana zastupuje.

  OdpovědětVymazat